Chabarovsk – Čeljabinsk | 1:2 (po pr.) | | | Novosibirsk – Ufa | 1:3 (kon.) | | | Jokerit – Riga | 7:2 (kon.) |
Soči – Kazaň | 3:6 (kon.) |
Banská Bystrica – Färjestad | 3:4 (po pr.) | | | Bern – Kärpät | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Mountfield HK – Frölunda | 3:4 (kon.) |
Rungsted Seier Capital – Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Hämeenlinna – Zug | 1:3 (kon.) | | | Moser Medical Graz 99ers – Cardiff | 2:5 (kon.) |
Grenoble – Skellefteå | 1:4 (kon.) | | | Ambri-Piotta – Mnichov | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Ústí n/L – Kladno | 0:3 (kon.) | | | Nitra – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Eisbären | 0:2 (kon.) |
Zlín sledge – Mjøsa | 5:1 (kon.) | | | S. T. Eagles – FIFH Malmö | 1:2 (kon.) |
Moravia Team – Orlíci Uničov | 1:0 (1:0 po n.s.n.) | | | Prostějov 1913 – HC Slovan | 0:0 (po nadst. prodl.) | | | Chomutov – Prostějov 1913 | 1:0 (po nadst. prodl.) |
Moravia Team – Mountfield HK | 0:1 (po nadst. prodl.) | | | Chomutov – Orlíci Uničov | 0:0 (po nadst. prodl.) | | | Prostějov 1913 – Mountfield HK | 0:1 (po n.s.n.) |
Mountfield HK – HC Slovan | 0:0 (kon.) | | | Chomutov – Moravia Team | 1:0 (po n.s.n.) | | | Orlíci Uničov – HC Slovan | 0:1 (po n.s.n.) |
po prodl.
Amur Chabarovsk
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Milan Huppert
Branky a nahrávky:
47. Fajzullin (T. Zohorna, H. Zohorna) – 39. Glinkin (Kalinin, Karpuchin), 62. Kručinin (An. Popov, Karpuchin)
Rozhodčí: Gusev, Kulakov – Šalagin, Šišlo
Diváci: 7 009
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Langhamer (Alikin) – Jordán, Vitásek, V. Vasiljev, Korobov, Kondratěv (C), Korjagin, Alexandrov – Fajzullin (A), T. Zohorna, H. Zohorna – Gorškov, Kapiturov (A), Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, A. Lazarev – Železkov, A. Kuzněcov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Děmčenko) – S. Těreščenko, Virtanen, Karpuchin, Menšikov (A), Kalinin (C), Žiljakov, Sergijenko – Calof, Sedlák, Hyka – Kručinin, An. Popov, Babenko – Glinkin, Malychin (A), Šolochov – Kosov, Karlin, Fatějev – Grišakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Děmčenko) – S. Těreščenko, Virtanen, Karpuchin, Menšikov (A), Kalinin (C), Žiljakov, Sergijenko – Calof, Sedlák, Hyka – Kručinin, An. Popov, Babenko – Glinkin, Malychin (A), Šolochov – Kosov, Karlin, Fatějev – Grišakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gusev, Kulakov – Šalagin, Šišlo
Diváci: 7 009
Marek Langhamer (CHA) 26 zákroků, úspěšnost 92,86%
Ondřej Vitásek (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:35
Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:25
Michal Jordán (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:25
Tomáš Zohorna (CHA) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:19
Hynek Zohorna (CHA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:17
Tomáš Hyka (CLJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:53
Lukáš Sedlák (CLJ) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:10
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.