Liberec – Luleå 4:5 (po pr.) | Djurgården – Tychy 2:0 (kon.) | Lausanne – Pelicans Lahti 4:3 (2:0 po s.n.)
Mannheim – Vienna Capitals 4:0 (kon.) | Třinec – Junosť Minsk 7:2 (kon.) | Augsburg – Belfast Giants 3:1 (kon.)
Tappara – Biel 1:0 (kon.) | Frisk Asker – EC-KAC 0:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:2 (3:0, 2:2, 2:0)
Junosť Minsk
Neděle 08.09.2019, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

59:37
    Dovést utkání bez problémů k závěrečné siréně ještě pomůže domácím přesilová hra. Za katr míří Denis Cyganov. Potrestán za vysokou hůl. Kromě něj ještě míří na trestnou Kazakevič. Třinec posledních 23,5 sekundy odehraje v přesile pět na tři.

31:42
    Teď budou mít hosté z Běloruska šanci trochu více rozjezdit led před Patrikem Bartošákem. Za faul kolenem je vyloučen Jiří Polanský a to dokonce na čtyři minuty.

28:23
    Stránský si svou aktivitou vybojoval faul. Za držení míří na trestnou zkušený běloruský reprezentant Sergej Drozd. Oceláři budou hrát druhou přesilovku v zápase.

08:24
    Petr Vrána dostává menší trest za vysokou hůl. Početní převaha Junosti.

00:42
    Dravecký šel za branku pro nahozený puk, ale cestu mu skřížil brankář Šelepněv, který se vracel do své branky. Dostává dvě minuty za podrážení a Oceláři mají k dispozici brzo první přesilovku.

Michal Samiec

Branky a nahrávky: 2. Hrňa (Stránský, Vrána), 11. O. Kovařčík (Vrána, Chmielewski), 20. Marcinko, 27. Adámek (Gernát, Marcinko), 28. Kofroň (Hladonik, Hrehorčák), 59. Adamský (Kundrátek, O. Kovařčík), 60. Stránský (Marcinko, Kundrátek) – 32. Malcev (Želnerovski), 34. Parfejevec (Kulakov, Malcev)

HC Oceláři Třinec: Bartošák (Kváča) – Kundrátek, M. Doudera, D. Musil, Galviņš, M. Adámek, Gernát, F. Haman – M. Stránský, P. Vrána, M. Kovařčík – Hrňa, Marcinko (A, TS), Dravecký (A) – O. Kovařčík, Polanský, Adamský (C) – D. Kofroň, Hladonik, Hrehorčák – Chmielewski
    Junosť Minsk: Šelepněv (21. I. Brikun) – Nogačjov, Antonov (C), Šjočin, Mickevič, Gerašenko, Kazakevič, Lesnikov, Tarlecky – Kulakov (A), Želnerovski, Parfejevec – Kolgotin (TS), Malcev, Kaškar – Cyganov, Drozd (A), Lopačuk – Vološin, K. Brikun, Černikov

Rozhodčí: Baca (Polsko), Hradil – Gebauer, Lederer (všichni Česko)

Diváci: 3 973