Albánie – Rakousko 0:4 (kon.) | Island – Arménie 6:1 (kon.) | Anglie – Kosovo 2:0 (kon.)
Anglie
2:0 (1:0)
Kosovo
Pondělí 09.09.2019, 20:45 • KC Stadium, Hull • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:43:06)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:13.

Je konec! Anglie zvítězila nad Kosovem 2:0.
    Utkání nebylo nijak příliš atraktivní a domácí mužstvo bylo od úvodu zápasu lepším týmem. Ve 25. minutě jsme se dočkali první branky, kterou vstřelil z dorážky Phil Foden. Ke konci poločasu mohlo Kosovo srovnat, ale střela skončila pouze na horní tyči.
    Do druhé půle Angličané vstoupili velice aktivně, ale Nketiah spálil velkou šanci. Posléze se v šancích ocitl Cantwell, ale také hostující Baftiu. Branku ale vstřelil v 90+3. minutě opět Phil Foden.

90+4
    90+3. Phil FODEN - 2:0

90+3
    Anglie právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, jelikož domácí dávají gól na 2:0! Brewster si navedl balón do vápna, kde se dostal do zakončení, které bylo zblokováno, ovšem k dorážce se opět dostal PHIL FODEN a i tentokrát úspěšně vstřelil gól.

90+2
    Sessegnon odhlavičkoval centr soupeře a hosté mají k dispozici další autové vhazování.

90+1
    Přihrávka domácího hráče byla nepřesná a skončila pouze v zámezí. Kosovo tak bude mít autové vhazování na své polovině.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Mustafa se sice snažil projít po pravé straně přes Chalobaha, ale to se mu nepovedlo a následuje tak odkop od brány Ramsdaleho.

89
    Máme tady jen další faul ze strany hostujícího celku a Anglie tak má k dispozici opět volný kop.

88
    Angličané dál dobývají svatyni hostujícího mužstva, ale Kosovo se skvěle brání.

87
    A další centr domácího hráče, který letěl do vápna, ale opět jej vyboxoval gólman Smakiqi.

86
    Nakonec přišla přímá střela domácího hráče, ale Smakiqi jí dokázal vyrazit. Konec zápasu tak bude ještě hodně dramatický.

85
    Kastrati nedovoleným zákrokem zastavil Justina a Anglie má k dispozici volný kop z pravé strany.

84
    Střela Mustafy ze standardní situace skončila jen vedle domácí svatyně.

83
    Godfrey uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu a Kosovo má k dispozici přímý kop.

82
    Hosté tentokrát získali autové vhazování na své polovině, ale zatím to směrem dopředu není nic velkého.