Anglie – Kosovo | 5:3 (kon.) | | | Černá Hora – Česko | 0:3 (kon.) | | | Litva – Portugalsko | 1:5 (kon.) |
Lucembursko – Srbsko | 1:3 (kon.) | | | Albánie – Island | 4:2 (kon.) | | | Francie – Andorra | 3:0 (kon.) |
Moldavsko – Turecko | 0:4 (kon.) |
Hlučín – Vítkovice | 4:2 (kon.) |
Kazachstán – Izrael | 1:2 (kon.) | | | S. Makedonie – Faerské ostrovy | 7:1 (kon.) | | | Řecko – Litva | 1:0 (kon.) |
Ukrajina – Malta | 4:0 (kon.) | | | Polsko – Estonsko | 4:0 (kon.) | | | Finsko – Sev. Irsko | 1:1 (kon.) |
Švédsko – Irsko | 1:3 (kon.) | | | Itálie – Lucembursko | 5:0 (kon.) | | | Ázerbájdžán – Gruzie | 0:3 (kon.) |
Lichtenštejnsko – Švýcarsko | 0:5 (kon.) | | | Dánsko – Rumunsko | 2:1 (kon.) | | | Srbsko – Lotyšsko | 1:1 (kon.) |
Bělorusko – Portugalsko | 0:2 (kon.) | | | Nizozemsko – Kypr | 5:1 (kon.) | | | Bulharsko – Rusko | 0:0 (kon.) |
Španělsko – Černá Hora | 2:0 (kon.) | | | Chorvatsko – Skotsko | 1:2 (kon.) | | | Wales – Německo | 1:5 (kon.) |
Belgie – Bosna | 0:0 (kon.) |
Rakovník – Domažlice | 1:0 (kon.) |
Zlín – Slavia | 1:5 (kon.) |
Zlín – Slavia | 2:2 (2:4 po pen.) |
Martin – Ružomberok | 0:2 (kon.) |
konec
Ukrajina
4:0
(3:0)
Malta
David Kubík
Branky:
17. Topalov, 21. Rusyn, 40. Ledněv, 83. Citaišvili
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:10.
Rozhodčí: J. Xhaja – R. Avdo, A. Shkreta (všichni ALB)
Diváci:
Karty: 38. Xuereb (MAL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:10.
Ukrajina:
Bilyk – Milovanov, Alibekov, Bykov, Dubinčak – Čeberko (C), Čech, Šaparenko – Ledněv, Rusyn, Topalov
Náhradníci: Neščeret – Babolgo, Smirnij, Kožuško, Mudryk, Konoplia, Sikan, Citaišvili, Buleca,
Trenér:
Malta: Vella – Camilleri, Borg, Pulis (C), Grech – Xuereb, Sansone, Shaw, Beerman – Tanti, Brincat
Náhradníci: Aquilina – Zerafa, Friggieri, Busuttil, Grima, Elouni, Gatt, Attard, Cassar
Trenér:
Náhradníci: Neščeret – Babolgo, Smirnij, Kožuško, Mudryk, Konoplia, Sikan, Citaišvili, Buleca,
Trenér:
Malta: Vella – Camilleri, Borg, Pulis (C), Grech – Xuereb, Sansone, Shaw, Beerman – Tanti, Brincat
Náhradníci: Aquilina – Zerafa, Friggieri, Busuttil, Grima, Elouni, Gatt, Attard, Cassar
Trenér:
Rozhodčí: J. Xhaja – R. Avdo, A. Shkreta (všichni ALB)
Diváci:
Střídání v týmu Ukrajina: Topalov pro dnešek končí a na hřiště míří Citaišvili.
Střídání v týmu Ukrajina: Šaparenko odchází střídat a na hřiště přichází Smirnij.