Kazachstán – Izrael 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Řecko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Polsko – Estonsko 4:0 (kon.) | Finsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Irsko 1:3 (kon.) | Itálie – Lucembursko 5:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Gruzie 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bělorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Kypr 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španělsko – Černá Hora 2:0 (kon.) | Chorvatsko – Skotsko 1:2 (kon.) | Wales – Německo 1:5 (kon.)
Belgie – Bosna 0:0 (kon.)
Polsko
4:0 (1:0)
Estonsko
Úterý 10.09.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Białystok • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:57:54)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 14:16.

Je konec. Polsko dnes zvítězilo na domácí půdě proti Estonsku naprosto jasně 4:0.
    Už v 6. minutě poslal domácí celek do vedení Przemyslaw Placheta. Poláci byli jasně lepším týmem a v 65. minutě zvýšil vedení na dvě branky Karol Fila. Deset minut před koncem se prosadil také Kamil Jozwiak a v nastaveném čase ještě proměnil pokutový kop Patryk Dziczek.

90+4
    90+4. Patryk DZICZEK - 4:0

90+4
    Polsko právě vstřelilo branku!
    A je to už 4:0! K pokutovému kopu se postavil PATRYK DZICZEK, který si počkal na pohyb brankáře a následně zakončil bezpečně po zemi na druhou stranu k levé tyči.

90+3
    Jarvelaid stáhl domácího hráče uvnitř vápna k zemi a Polsko tak získalo pokutový kop! Hostující hráč navíc uviděl žlutou kartu.

90+2
    Soomets se dopustil faulu a uviděl tak kartu žluté barvy.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Střela hostujícího hráče Kaska mířila k pravé tyči, ale Grabara byl připraven.

87
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Placheta, přichází Listkowski.
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Jozwiak, přichází Szysz.

86
    Obě mužstva už by byla ráda za konec zápasu, jelikož ten nám momentálně nepřináší takřka nic, protože Polsko drží balón ve středu hřiště.

84
    Další zakončení hlavou domácího hráče, které směřovala na bránu, ale tam byl připraven gólman Paplavskis.

83
    Domácí jsou opět u balónu, který drží na své polovině hřiště a krátkými přihrávkami ze strany na stranu unavují svého soupeře.

81
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Poom, přichází Roosalu.
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Jarviste, přichází Usta.
    80. Kamil JOZWIAK - 3:0

80
    Nyní je definitivně rozhodnuto, jelikož Poláci vedou už 3:0! Bogusz se dostal ke střele uvnitř vápna, kterou sice Paplavskis vyrazil, ale dorážku KAMILA JOZWIAKA neměl šanci. Polsko tak potvrzuje roli jasného favorita.