Kazachstán – Izrael 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Řecko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Polsko – Estonsko 4:0 (kon.) | Finsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Irsko 1:3 (kon.) | Itálie – Lucembursko 5:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Gruzie 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bělorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Kypr 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španělsko – Černá Hora 2:0 (kon.) | Chorvatsko – Skotsko 1:2 (kon.) | Wales – Německo 1:5 (kon.)

Gruzie právě vstřelila branku!
    Naopak se prosazují potřetí hosté z Gruzie. Po hezké kombinaci napřáhl z hranice velkého vápna GIORGI ARABIDZE, který povedenou přízemní střelou nedal brankáři šanci.
    74. BUGRIDZE - 0:2

74
    A je nejspíše rozhodnuto, protože hosté jdou do vedení 2:0. Po krásné kombinaci poslal míč do prázdné branky IRAKLI BUGHRIDZE, který je na hřišti nějaké dvě minutky.
    45+3. Vato ARVELADZE - 0:1

45+3
    Z poslední akce v prvním poločase se hosté dočkali! Ibrahimov šel pro centrovaný míč, ale nedostal se k němu, a ten nakonec do branky uklidil VATO ARVELADZE – 0:1!

Jakub Kopřiva

Branky: 45+3. Arveladze, 74. Bugridze, 84. Arabidze

Karty:   24. Tamazov (AZE), 27. Hajijev (AZE), 40. Sejlighli (AZE), 51. Sejdijev (AZE) – 31. Kobouri (GRU), 53. Arabidze (GRU)   49. Hajijev (AZE)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 17:14.
    Ázerbájdžán: Ibrahimov (71. Zakijev) – Sejdijev, Tamazov, Sejlighli, Manafov – Sejdov, Hajijev (C) – Nabijev (46. Maharramli), Ibrahimli (46. Jafargulijev), Ekincier (86. Bajramli) – Oksuz (62. Ege Atlam)
    Náhradníci: Zakijev – Sulejmanov, Maharramli, Muradov, Gajali, Jafargulijev, Ege Atlam, Bajramli, Gurbanli

Gruzie: Gubešhašvili – Mali (86. Spanderašvili), Beriašvili, Ločošvili, Kobouri – Arabidze (C), Kutsia, Ninua (71. Čocheridze), Silagadze – Arveladze (80. Kitejšvili), Kavtaradze (71. Bugridze)
    Náhradníci: Mamardašvili – Čocheridze, Spanderašvili, Andronikašvili, Ugrekhelidze, Kitejšvili, Bugridze, Lakvekheliani

Rozhodčí: Kopriwa – Ries, Santos