Kazachstán – Izrael 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Řecko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Polsko – Estonsko 4:0 (kon.) | Finsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Irsko 1:3 (kon.) | Itálie – Lucembursko 5:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Gruzie 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bělorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Kypr 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španělsko – Černá Hora 2:0 (kon.) | Chorvatsko – Skotsko 1:2 (kon.) | Wales – Německo 1:5 (kon.)
Belgie – Bosna 0:0 (kon.)
Chorvatsko
1:2 (1:0)
Skotsko
Úterý 10.09.2019, 20:00 • Šubicevac, Šibenik • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Statistiky zápasu:
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:0. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:12. (21:56:09)

Skotové slaví! Dokázali otočit duel v Chorvatsku a po tvou zápasech mají na kontě plný počet bodů. Chorvaté přitom byli dlouho lepší a od 10. minuty vedli po zásahu Sandra Kulenoviće. Skotskému kouči Gemmillovi však skvěle vyšla střídání. Glenn Middleton s Connorem McLennanem byli na trávníku zhruba tři minuty, když druhý jmenovaný po přihrávce Middletona vyrovnal a v úplném závěru duelu opět Connor McLennan přesnou hlavičkou rozhodl.

90+3

90+3
    Vypadá to, že otřesení Chorvaté už nemají síly na to, aby s utkáním něco udělali. Míč nemohou dostat ani na útočnou polovinu.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
    89. Connor MCLENNAN - 1:2

89
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    CONNOR MCLENNAN je pro dnešek skotským hrdinou! Dát gól mohl už Hornby, který postupoval proti bráně Chorvatska, ale do zakončení mu stačil skočit Sosa. Odražený balón však nacentroval zpět do šestnáctky Ross McCrorie a Connor McLennan trochu šťastně hlavou překonal Šempera. Ten si totiž na balón sáhl, ale meruna i tak propadla za brankovou čáru. Skotové zřejmě vyhrají.

88
    Po faulu Harvieho na Mora bude Chorvatsko rozehrávat standardní situaci.

86
    Antonio Marin se dostal ke střele, kterou ale lapil brankář Doohan. Chorvaté si chtějí vzít vedení zpět.

84
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Jordan Holsgrove, přichází Barry Maguire.

83
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Sandro Kulenović, přichází Kristijan Bistrović.
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Branimir Kalaica, přichází Vinko Soldo.
    81. Connor MCLENNAN - 1:1

81
    Hostům skvěle vyšla střídání! Vyrovnávací gól totiž zařídili oba hráči, kteří přišli na trávník před třemi minutami. Glenn Middleton z levé strany nahrál pod sebe CONNOROVI MCLENNANOVI, který si v šestnáctce srovnal míč na pravačku a kolem bránícího hráče se trefil ke vzdálenější tyči – 1:1.

80
    Po zákroku Sosy na Magennise budou rozehrávat Skotové.

78
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Lovro Majer, přichází Mario Ćuže.

78
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Lewis Ferguson, přichází Connor McLennan.

77
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Patrick Reading, přichází Glenn Middleton.

76
    Z velké dálky vypálil Luka Ivanušec. Skotský brankář Doohan byl ale pozorný a balón zalepil do rukavic.

73
    Do konce zápasu schází zhruba dvacet minut. Chorvaté nadále drží nejtěsnější náskok.