Benátky n/J – Litoměřice 0:4 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:1 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 3:2 (kon.)
Chomutov – Sokolov 4:1 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (po pr.)
Přerov – Prostějov 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:2 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
3:2 (3:1, 0:0, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 11.09.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance Liga • 1. kolo
Předzápasové kurzy: 2.3 4.0 2.55
Partner:
     
    59:10
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., hrubost).
     
    49:41
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Husa – 2+2 min, hrubost).
     
    47:21
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (David Brančík – 2 min., držení).
     
    33:55
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Michael Petrásek – 2 min., zdržování hry / posunutá branka). Trest odpyká Jakub Navrátil.
     
    30:03
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Dominik Hrníčko – 2 min., podrážení).
     
    24:33
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Petr Krejčí – 2 min., vysoká hůl).
     
    18:22
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Marek Račuk – 2 min., hrubost).
     
    11:36
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., nedovolené bránění).
     
    01:14
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Březák – 2 min., podrážení).

    Daniel Doležal

    Branky a nahrávky: 3. Kubeš (T. Sýkora, Číp), 11. M. Kratochvil (Kubeš, T. Sýkora), 17. Kubeš (Pšurný, Navrátil) – 8. Berger (Račuk), 41. Muška (Žálčík, Račuk)


    HC ZUBR Přerov: Petrásek (Šimonů) – Krisl (A), R. Černý, Zbořil (A), Kubeš, Weinhold, Čáp – Navrátil, Pšurný, T. Doležal – Číp, Hejcman, Moučka – M. Kratochvil, T. Sýkora (C), Goiš – Süss, F. Dvořák, Dufek – Indrák.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (D. Dvořák) – Mrázek (A), P. Krejčí, Muška, M. Novotný, Brančík, Březák, Husa – Žálčík, Račuk (C), Berger – Kafka, Nouza (A), Hrníčko – Ouřada, Chlán, L. Krejčík – T. Jandus, V. Meidl, M. Novák.

    Rozhodčí: Obadal, Vrba – Lukš, Novák