Benátky n/J – Litoměřice 0:4 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:1 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 3:2 (kon.)
Chomutov – Sokolov 4:1 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (po pr.)
Přerov – Prostějov 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 11.09.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 1. kolo

51:49
    Šance na nápravu však přichází záhy. Zahradníček si pomohl faulem a míří na trestnou lavici. Co předvedou zelenožlutí nyní?

47:14
    Jenže na trestnou lavici míří za Motlochem i Mikulíkem a Vsetín má k dispozici minutovou přesilovku 5 na 3.

46:14
    Po dvou oslabeních tentokrát přichází na řadu vsetínská přesilovka. Za držení je vyloučen Motloch. Využijí Valaši tuto příležitost?

42:01
    Jenže Vsetínští v pěti příliš dlouho nezůstali. Slováček zastavil ve středním pásmu Kaluse a rozhodčí okamžitě zvedá pravici. Podaří se hostům navýšit vedení? To už by byl trhák...

39:30
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Doktor.

35:55
    Volf byl zahákován Kaukičem a pro Valachy je to opět šance, jak se dostat zpět do zápasu. Bude do dvou minut svítit na tabuli remízový stav?

32:22
    No a pozor, Kaukič byl při dorážkách příliš důrazný, zajel do Gáby a dostane dvě minuty za sekání. Síly se srovnají.

31:40
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vlastimil Dostálek – 2 min., sekání).

13:26
    Jenže rozhodčí je dnes na drobné zákroky háklivý. Po Jeřábkově sekání je tu velká šance pro červenobílé, kteří budou hrát početní výhodu o dva hráče.

12:06
    Vsetínská obrana nebyla dostatečně důrazná, a tak se Mikulík dral až ke Gábovi, Teper jej zastavil jen za cenu hákování.

10:10
    Po faulu Kudly mají Valaši možnost, jak se dostat zpět do vedení. Čeká je dvouminutová přesilová hra.

05:53
    Karafiát byl zasažen Adámkovou vysokou holí, Vsetín má další dvě minuty na to, aby vstřelil premiérovou branku.

03:30
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Kalus – 2 min., podrážení).

01:09
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Branislav Rehuš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

Tomáš Kopecký

Branky a nahrávky: 7. Pechanec (Jonák, Slováček), 11. J. Drtina (Rehuš), 60. Pechanec (Slováček, Dostálek) – 9. Martynek (Hrachovský, D. Květoň), 26. Hrachovský, 29. J. Kalus, 63. Klimša (Przybyla)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Teper, Slováček (A), Holomek, Dudáš, Jeřábek, J. Drtina, Hryciow – Dostálek, Pechanec, Jonák (C) – D. Tůma, Rehuš, Procházka – Březina, L. Volf, Karafiát – Vítek, Šilhavý, Doktor.
    HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Kudla, Hrachovský, Zahradníček, J. Michálek, L. Kovář, D. Stránský, J. Adámek – Kaukič, Mikulík, Motloch – D. Květoň, Klimša, Martynek – Kvasnica, Stuchlík, Przybyla – Geidl, J. Kalus, Flok.

Rozhodčí: Kašík, Maršálek – Blažek, Kučera