Chabarovsk – Barys 1:3 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Čerepovec – Jokerit 1:4 (kon.)
Nižněkamsk – Magnitogorsk 3:0 (kon.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 2:1 (po pr.)
Admiral Vladivostok
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Středa 11.09.2019, 11:30 • Fetisov Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (14:04:42)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 2989 diváků.

Československá stopa v utkání

Martin Bakoš (VLD) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:25
    Tomáš Hyka (CLJ) – 0+1, 5 střel, čas na ledě 19:12
    Lukáš Sedlák (CLJ) – 1+0, 6 střel, čas na ledě 19:30

Střely na branku: 22 – 45

Je konec! Traktor Čeljabinsk nakonec zvládl duel na ledě Admiralu Vladivostok a vítězí 3:1. Domácí celek ve třetí třetině ve snaze za vyrovnáním brzdilo velké množství faulů. Traktor sice přesilovky nevyužil, ale v závěru se při hře Vladivostoku bez brankáře prosadil do prázdné branky Alexej Kručinin!

59:54 Alexej KRUČININ - 1:3

59:54
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Traktor využil hry Admiralu Vladistok bez brankáře a přidává třetí branku! Jejím autorem je ALEXEJ KRUČININ!

59:15
    Vladivostok se sice nastěhoval do útočného pásma, ale nikdo v modrém zatím nezakončil. Hráči Čeljabinsku proti soupeřům skvěle vystupují.

58:23
    Domácí celek se rozhodl pro hru bez brankáře!

58:19
    Kosov projel do útočného pásma, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho pokus skončil na betonu domácího brankáře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:21
    Lomako se snažil vyhodit kotouč ven z obranného pásma, ale jeho vyhození vylétlo na střídačku. Vhazuje se ve středním pásmu.

57:00
    Zadáci Traktoru uklidňují hru za vlastní brankou a čekají na kompletní dostřídání. Čerstvé síly posílá na led také domácí kouč.

56:12
    Vladimir Butuzov dovezl puk do útočného pásma, ale v jeho rohu o kotouč bleskově přišel.

55:50
    Adam Almqvist musel dojet vyhozený kotouč hostujícího celku. Vladivostoku už moc času na vyrovnání nezbývá.

55:12
    Až nyní se Vladivostok dostal do útočného pásma, ale Děmčenko nemusel zasahovat. Práci za něj odvedl jeden z obránců.

54:37

54:10
    Čeljabinsku se nadále nedaří usadit se v útočném pásmu. Hráči Admiralu Vladivostok brání s obrovským sebezapřením.

53:39
    Lukáš Sedlák střílel z ostrého úhlu, ale poslal kotouč jen do boční síťky. Admiral poté dokázal vyhodit puk za branku svého soupeře.

53:04
    Jurij Sergijenko dostal pobídku na modrou čáru, udělal si prostor ke střele, ale jeho pokus prosvištěl kolem levé tyče domácí branky.

52:37
    Další přesilová hra pro Traktor! Kirill Ďakov dostává dvě minuty za držení.

52:24
    Ruslan Karlin dostal pobídku mezi kruhy, krásně si míč připravil ke střele forhendem, ale jeho dělovka příklepem skončila v lapačce brankáře.

52:05

51:33
    Děmčenko musel vyjet ven z branky, aby hostujícím hráčům vypomohl s rozehrávkou. Vladivostok se brání s velkým přehledem.

51:10
    Znovu se hokejistům Vladivostoku podařilo vyhodit kotouč do bezpečí. Traktor se v této přesilové hře nikam nežene.

50:26
    Domácí hokejisté na úvod oslabení vyhodili kotouč do bezpečí. Traktor musí rozjet další akci od vlastní branky.

50:05
    Traktor si zahraje další přesilovku. Ostrovskij dostává dvě minuty za držení.

49:37
    Ugolnikov si nabruslil na zpětnou přihrávku na levý kruh, ale pohotovou střelou příklepem netrefil prostor branky.

49:20
    Hostující brankář si připsal dobrý zákrok. Děmčenko vykopl dělovku od modré čáry do rohu obranného pásma.

48:50
    Před brankou Vladivostoku se strhla velká mela! Hosté se snažili dopravit do sítě nahozený kotouč, což se nelíbilo obráncům Vladivostoku.

48:30
    Andrej Popov dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho dělovka skončila na betonu pozorného brankáře.

47:40
    Tomáš Hyka získal odražený puk v útočném pásmu, nicméně jeho nahození na branku bylo slabé a domácí brankář si připsal snadný zákrok.

47:04
    Alexandr Tridčikov dostal přihrávku na modrou čáru, nicméně nikdo v bílém dresu se mu nenabídl do střelecké pozice.

46:29
    Zakázané uvolnění hostujícího celku. Šolochov nemohl na prudkou pobídku dosáhnout. Vhazuje se před brankou Traktoru.

46:10
    Alexandr Konnov dostal dobrou přihrávku na modrou čáru, skvěle si zpracoval puk, jenže jeho průnik skončil nepřesnou střelou.

45:33

45:06
    Lukáš Sedlák dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho dělovka skončila na brusli obránce v modrém dresu. Zatím je to od Traktoru dobrá přesilovka.

44:35
    Glinkin si povodil obránce domácího celku, nicméně jeho následná dělovka prolétla kolem zadní tyče a kotouč pouze zaduněl o mantinel.

44:10
    Hosté se usadili v útočném pásmu a pořádně uzamkli svého soupeře před jeho brankou. Hráči v modrém se musí bránit ze všech sil.

43:33
    Čeljabinsk bude hrát přesilovou hru. Vasilij Strelcov vyfasoval dvě minuty za podrážení.

43:10
    Vitalij Menšikov zavezl puk středem ledové plochy do útočného pásma, jenže jeden z jeho spoluhráčů byl příliš rychlý a přejel do ofsajdu.

42:35
    Admiralu se nedaří při přechodu do útočného pásma. Domácí celek dnes nekombinuje zrovna přesně a zbytečně se zbavuje kotoučů.

42:18
    Zajcev skvěle přizvedl hokejku jednomu ze soupeřů a připravil Traktor o obrovskou šanci na navýšení vedení.

41:33
    Ilja Karpuchin dostal přihrávku do útočného pásma, nicméně si nepotykal se zpracováním a obratem přišel o kotouč.

41:12
    Vladivostok opět uklidňuje hru v obranném pásmu. Domácí celek vlétl do druhé třetiny opravdu aktivně a snaží se zasypat Děmčenka střelami.

40:41
    Admiral se vydal do útoku. Přihrávku mezi kruhy obdržel Denis Vicharev, jehož dělovka skončila na betonu pozorného brankáře Děmčenka.

40:10
    Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Traktor v ní bude chtít navázat na dobrý výkon z prostřední části hry.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:25.

Střely na branku: 15 – 27

Druhá třetina končí! Prostřední část hry se mnohem lépe podařila Traktoru, který dokázal otočit vývoj duelu! Nejprve dokázal chytrou tečí vyrovnat Lukáš Sedlák a v závěru druhé třetiny poslal hostující celek do vedení krásným únikem Jaroslav Kosov! Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00
    39:02 Jaroslav KOSOV - 1:2

39:02
    Traktor přidává druhou branku a otáčí vývoj dnešního souboje! JAROSLAV KOSOV nabral rychlost ve středním pásmu, probil se až před branku a oklamal také domácího brankáře! Bez asistence.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:26
    Jurij Sergijenko si udělal prostor na levé straně, poslal prudkou pobídku před branku Vladivostoku, ale nenašel nikoho v bílém dresu.

38:03
    Také domácí brankář si všiml rozjetého Lukáše Sedláka, před kterým bleskově přikryl kotouč. Vhazuje se po jeho levici.

37:24
    Anton Glinkin dostal přihrávku do středního pásma, jenže místo průniku za modrou čáru udělal velký oblouk ve středním pásmu.

37:10
    Děmčenko si dal pozor na oblouček ze středního pásma a rozhodl se přerušit hru. Vhazuje se po levici brankáře Čeljabinsku.

36:31
    Alexandr Strelcov dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho nahození skončilo v lapačce pozorného brankáře Děmčenka.

36:09
    Jussi Olkinuora musel vytáhnout další zásah! Domácí brankář si tentokrát dal pozor na nahození z rohu útočného pásma. Vhazuje se po jeho levici.

35:26
    Calof se dostal k volnému puku mezi kruhy a nebezpečně zakončil k levé tyči! Domácí brankář vytáhl skvělý zásah lapačkou!

35:08
    Shawn Lalonde si dal pozor na dotírajícího soupeře a rozehrál odrazem o mantinel.

34:39
    Kalinin si prodloužil pobyt na ledě a našel jednoho ze spoluhráčů na levém křídle. V posledních minutách ubylo zakončení.

34:12
    Dmitrij Kalinin dostal přihrávku na modrou čáru, nahodil puk na branku, ale Shawn Lalonde jeho ránu srazil mimo tři tyče.

33:40
    Traktoru se nepovedla rozehrávka. Pobídka do středního pásma byla příliš rychlá a skončila na holi domácího brankáře.

33:10
    Tomáš Hyka dostal přihrávku na levý kruh, jenže neměl dostatek času na zakončení. Domácí obránci teď k soupeřům přistupují velice rychle.

32:41
    Marsel Šolochov se dostal do útočného pásma, nicméně jeho individuální akce neskončila zakončením. Obrana Vladivostoku teď podává dobrý výkon.

32:12
    Karpuchin si musel dát pozor na dotírajícího soupeře. Hráči v modrém nyní navyšili svou aktivitu při napadání.

31:34

31:09
    Andrew Calof dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho pobídka skončila za brankou, kde kralovali hokejisté v modrých dresech.

30:29
    Domácím se podařilo získat odražený kotouč, který pohotově vyhodili přes všechny čáry. Traktor může znovu zaútočit.

30:12
    Anton Glinkin dostal přihrávku na modrou čáru, vypálil příklepem, ale do jeho dělovky se obětavě položil obránce, který střelu zablokoval.

29:34
    Traktor si zahraje další přesilovku. Domácí střídačka totiž vyfasovala trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

29:26
    Calof se otočil v blízkosti branky domácího celku, jenže přihrávkou zadovkou nenašel osamoceného Tomáše Hyku.

29:04
    Lukáš Sedlák prosvištěl do útočného pásma, jenže dělovkou od modré čáry netrefil branku Admiralu Vladivostok.

28:35
    Čeljabinsk nadále pokračuje v aktivní hře. Hostující celek je po vstřelení vyrovnávací branky pořádně nabuzený a tlačí se do zakončení.

28:13
    Jegor Fatějev dostal přihrávku k mantinelu, protečoval kotouč do jízdy pro Tomáše Hyku, jenže český útočník z těžké pozice nezakončil.

27:32
    Také domácí brankář se nyní musel vydat ven z branky, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou.

27:09
    Kirill Voronin vybojoval odražený kotouč ve vlastním pásmu a odrazem o mantinel jej vyhodil za modrou čáru. Pokračuje obrovská bitva.

26:45
    Dmitrij Kalinin dostal přihrávku na modrou čáru, jenže se nechal vytlačit do těžké pozice a střelou bekhendem minul branku.
    25:51 Lukáš SEDLÁK - 1:1

25:51
    Tak jsem to zakřikl! Je vyrovnáno! Hosté udeřili bleskově po vhazování v útočném pásmu. Ke střele od modré čáry se dostal Jesse Virtanen a jeho dělovku tečoval do sítě LUKÁŠ SEDLÁK! Asistence: Jesse Virtanen, Tomáš Hyka.

25:39
    Ruslan Karlin spěchal za další přihrávkou na modrou čáru, ale tentokrát byla pobídka příliš dlouhá. Zatím je to od Čeljabinsku spíše na náhodu.

25:06
    Karlin bojoval o puk v rohu útočného pásma, jenže proti sobě měl trojici soupeřů, kteří jej hravě připravili o kotouč.

24:26
    Hostující brankář se musel zapojit do rozehrávky Traktoru. Děmčenko si zastavil prudké nahození po mantinelu a rozehrál na levou stranu.

24:10
    Andrew Calof vybojoval puk u mantinelu v útočném pásmu, nicméně jeho nahození bylo nepřesné a skončilo u obránce.

23:28
    Andrej Jerofejev bojoval ze všech sil o kotouč v útočném pásmu. Hostující hokejista dokonce upadl, jenže v těžké pozici mu puk utekl k obránci.

23:06
    Vitalij Menšikov dojel nepřesnou rozehrávku Vladivostoku, jenže se mu nepodařilo vyjet s kotoučem mimo obranné pásmo.

22:32
    Konstantin Glazačev dostal nabito na modrou čáru, jenže místo dělovky zvolil střílenou přihrávku, kterou nenašel nikoho v modrém dresu.

22:12
    Kirill Voronin dojel dlouhou přihrávku k mantinelu, přehodil si kotouč na forhend, jenže jeho zakončení skončilo v rukavici brankáře.

21:19
    Lukáš Sedlák vybojoval odražený kotouč za brankou Vladivostoku, pěkně se s ním otočil, jenže jeho pobídka před branku byla nepřesná.

21:03
    Vladimir Butuzov předvedl pěknou otočku v útočném pásmu, jenže v pádu nedokázal zakončit. Obrana Čeljabinsku odvedla dobrou práci.

20:15

20:10
    Vladivostok uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek tak bez větších problémů dohraje další oslabení.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:33.

Střely na branku: 8 – 19

První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté domácího Admiralu! Vladivostok přitom nevlétl do utkání zrovna aktivně, ale Jurij Kozlovskij v sedmé minutě povedenou střelou poslal Admiral do vedení. Oba týmy pak dokázaly vsítit branku, jenže v těchto případech nebyly góly uznány. V závěru třetiny si Traktor vybojoval přesilovku, ve které dostal soupeře pod tlak.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:24
    Jaroslav Kosov se probil do útočného pásma, jenže Shawn Lalonde mu skvěle nastavil tělo a nepustil Kosova do zakončení.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:15
    Vasilij Strelcov dostává dvě minuty za sekání a Traktor si zahraje další přesilovku.

18:07
    Andrej Popov dotíral před brankou Admiralu. Hostující útočník se snažil doklepnout odražený kotouč do sítě, ale Olkinuora opět vykopl puk betonem.

17:31
    Andrew Calof dostal prostor na pravé straně útočného pásma, vyslal přízemní ránu příklepem, ale Jussi Olkinuora jeho ránu vykopl betonem.

17:04
    Kirill Ďakov nahodil puk o mantinel do útočného pásma, nicméně nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nedosáhl. Traktor opět drží kotouč.

16:24
    Jaroslav Kosov dostal přihrávku na modrou čáru, naznačil ránu a opravdu vypálil. Jussi Olkinuora si proti jeho pokusu připsal snadný zákrok.

16:04
    Kalinin dojel nepřesnou rozehrávku Vladivostoku a okamžitě rozjel další útočnou akci Čeljabinsku. Traktor je v posledních minutách aktivnější.

15:27
    Tak ani zásah Čeljabinsku neplatí! Ruslan Karlin totiž zasáhl střelu svého spoluhráče rukou, kterou srazil puk do sítě!

15:27
    Také zásah Čeljabinsku se ještě zkoumá na videu!

15:07
    Oleg Lomako se probil do útočného pásma, jenže jeho následná střela zápěstím byla hodně nepřesná a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel.

14:06
    Branka nakonec opravdu neplatí!

14:06
    Rozhodčí ještě celý moment zkoumají na videu! Sudí si nejsou jistí tím, že kotouč překročil brankovou čáru!

14:06
    Domácí se sice radují z branky, ale gól zatím neplatí! Rozhodčí podle všeho přerušil hru příliš brzy.

13:28
    Lukáš Sedlák se na druhé straně prohnal do útočného pásma a pokusil se překvapit brankáře střelou na přední tyč. Jussi Olkinuora byl připraven.

13:08
    Kirill Voronin projel s pukem do útočného pásma, obhodil si obránce, jenže střela od mantinelu se mu vůbec nepovedla.

12:24
    Další pokus o založení akce ze strany Vladivostoku skončil příliš prudkou přihrávkou, která propadla až na zakázané uvolnění.

12:10
    Jurij Sergijenko poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Glinkin puk pouze protečoval za branku, kde už nebyl nikdo v bílém dresu.

11:19
    Miščenko si našel cestičku k odraženému kotouči a pohotově do něj plácl. Jeho pokus však mířil přímo do míst, kde stál připravený Děmčenko.

11:03
    Martin Bakoš uklidňuje rozehrávku Admiralu za vlastní brankou. Slovenský hokejista čeká na dostřídání kompletní formace. Nikdo v bílém jej neatakuje.

10:23
    Tomáš Hyka obdržel krásnou přihrávku mezi kruhy, pohotově zakončil příklepem, ale jeho pokus zastavila brusle prvního obránce!

10:09

09:39

09:10
    Alexandr Konnov nabral rychlost ve středním pásmu, prosmýkl se přes modrou čáru, ale hostující zadák jej skvěle zastavil.

08:41
    Tomáš Hyka dostal dobrou přihrávku do jízdy, srovnal si kotouč na forhend, jenže střelou zápěstím netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

08:09
    Jenže přesilovka netrvala dlouho! Dvě minuty za hákování dostává Markus Ljungh.

07:39
    Vladivostok si navíc zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává Glinkin.

07:10
    Kirill Ďakov napadal rozehrávku Traktoru za brankou Admiralu. Domácí hokejista předvedl skvělý důraz a vybojoval puk pro Admiral.
    06:47 Jurij KOZLOVSKIJ - 1:0

06:47
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Domácí Admiral nakonec využil lepší vstup do utkání a ujímá se vedení! Oleg Lomako si udělal prostor za brankou, přihrál nahoru k mantinelu a JURIJ KOZLOVSKIJ pohotovou střelou otevřel skóre! Asistence: Oleg Lomako, Alexandr Strelcov.

06:23
    Shawn Lalonde vypálil od modré čáry, nicméně obránce Traktoru jeho ránu přizvedl do ochranné sítě. Vhazuje se před Děmčenkem.

06:07
    Děmčenko musel po dlouhé době zasahovat. Hostující brankář si povyjel proti střele od mantinelu a ukryl slabé nahození do lapačky.

05:23
    Vladivostok se nadále tlačí do útočného pásmu, nicméně domácímu celku zatím schází zakončení. Obrana Traktoru skvěle vystupuje.

04:40

04:12
    Hosté znovu vyhodili kotouč až za branku domácího Admirala. Domácím fanouškům se výkon Admiralu v přesilové hře vůbec nelíbí.

03:34
    Hokejisté Traktoru dokonce vyvezli kotouč ven z obranného pásma a nasbírali cenné vteřinky k dobru. Vladivostok se v přesilovce trápí.

03:07
    Vladivostok se sice usadil v útočném pásmu, ale nikdo v modrém dresu si zatím netroufl na zakončení. Bakošovu přihrávku navíc hosté vypíchli za modrou čáru.

02:40
    První přesilovku si zahrají domácí! Jesse Virtanen dostává dvě minuty za držení.

02:19
    Lukáš Sedlák napřáhl ke střele z levého kruhu, jenže domácí brankář měl čistý výhled a ránu českého útočníka s přehledem vyrazil.

02:00
    Anton Glinkin si podél mantinelu vybruslil do střelecké pozice, jenže jeho střela zápěstím skončila v připravené lapačce brankáře.

01:27
    Vladivostoku se vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka středem ledové plochy na Miščenka skončila zakázaným uvolněním.

01:03
    Jurij Sergijenko si rukavicí sklepl nepřesné nahození domácího celku, otočil těžiště hry na opačnou stranu a sám se vydal do útoku.

00:32
    Traktor uklidňuje hru v obranném pásmu. Hostující celek se v úvodní minutě dnešního souboje nikam nežene.

00:10
    Vladivostok uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nahození získala obrana Traktoru.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Miščenko, Kozlovskij, Ugolnikov, Ďakov, Ostrovskij, Ibatullin – Bakoš, Ljungh, V. Butuzov – Lomako, V. Strelcov, A. Strelcov – Glazačev, Vicharev, K. Voronin – Konnov, Mereskin, Zajcev.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, S. Těreščenko, Menšikov, Žiljakov, Sergijenko, Jasinskij, Karpuchin, Kalinin – Calof, Sedlák, Hyka – Glinkin, An. Popov, Kručinin – Fatějev, Karlin, Kosov – Šolochov, Tridčikov, Jerofejev.

Rozhodčí: Naumov, Ovčinikov – Ivanov, Černysov.

Československá stopa

Martin Bakoš (VLD)
    Tomáš Hyka (CLJ)
    Lukáš Sedlák (CLJ)

Admiral Vladivostok je na tom o něco hůře. Dnešní domácí celek má po třech odehraných duelech čtyři body a patří mu devátá pozice Východní konference. Oproti jiným sezónam však Admiralu zatím funguje obrana. Vladivostok dosud dostal jen sedm branek. Jedinou porážku si v novém ročníku připsal na ledě Novosibirsku.

Traktor Čeljabinsk zatím prožívá solidní vstup do nového ročníku KHL. Traktor má za sebou pět zápasů, ve kterých vybojoval pět bodů a patří mu pátá pozice Východní konference. S Vladivostokem se Traktor utkal už v úterý, kdy prohrál těsně 2:1. V dresu hostujícího celku navíc působí Lukáš Sedlák, který vlétl do KHL jako velká voda a sbírá jeden bod za druhým.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Admiralem Vladivostok a Traktorem Čeljabinsk. Utkání začíná v 11:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Kozlovskij (Lomako, A. Strelcov) – 26. Sedlák (Virtanen, Hyka), 40. Kosov, 60. Kručinin

Rozhodčí: Naumov, Ovčinikov – Ivanov, Černysov