Bílina – Děčín 1:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 3:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 10:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:2 (kon.) | Kolín – David Servis 3:1 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Příbram – Písek 3:2 (po pr.) | China Golden Dragon – Tábor 0:7 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
8:1 (3:0, 4:0, 1:1)
HK Nový Jičín
Středa 11.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga skupina Východ • 1. kolo

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a u dalšího přenosu se budu těšit. (20:47:23)

Je konec třetí třetiny, ve které padl shodný počet branek. Jedinou branku Havlíčkova Brodu dal opět Jakub Matušík. Na jediné trefě Nového Jičína má zásluhu Lukáš Králík.

59:22
    Kafka se proháčkoval před Holíka, který jeho pokus k pravé tyči lapil.

58:41
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., nedovolené bránění).

58:35
    David Štefka se snažil vypálit z vrcholku levého kruhu, ale na poslední chvíli mu byl kotouč z hole odebrán.

58:17
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:34
    Filip Palička se na levém kruhu napřáhl a poslal tvrdou ránu na Holíka, jenž stiskl své betony včas.

57:09
    Dominik Kafka vypálil z levého kruhu, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

55:43
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juráň – 2 min., sekání).

55:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři si berou své sedmibrankové vedení zpět! Patrik Přidal přihrál za branku na Romana Mikeše, který i podržel kotouč a zpoza svatyně přihrál na volného JAKUBA MATUŠÍK, který neměl problém s překonáním brankáře! Asistence: Roman Mikeš, Patrik Přidal.

54:56
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Ďáblové vsítili první branku v mistrovských zápasech! Dominik Kafka poslal puk na LUKÁŠE KRÁLÍKA, který projel přes obránce až k Martinu Holíkovi, který jeho pokus vyrazil, ale kotouč se potuloval po brankovišti až nakonec dojel za brankovou čáru! Asistence: Dominik Kafka.

54:16
    Vojtěch Holenda dostal pas od Petra Kuchty, hned mu kotouč vrátil, ale jeho přihrávka do poloodkryté klece nebyla přesná.

53:48
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

52:35
    Miroslav Krupa vystřelil z mezikruží, Holík vyrazil puk levým betonem na hůl Filipa Paličky, který minul branku.

51:54
    Matušík dostal pas na pravý kruh, odkud trefil tyč!

51:47

51:15
    Ďáblové brání svoje pásmo zuby, nehty. Jeden z beků opět vyhazuje.

49:47
    Jičín vyhrál vhazování a Daniel Plitko zavezl kotouč do útočného pásma, kde si jej přebrali domácí.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 4. Třetina (Kulhánek, Přidal), 13. Juráň (Voříšek, Matušík), 17. Mikeš (Semrád, Přidal), 24. Třetina (Kuchta, Přidal), 32. Přidal (Vala, Třetina), 33. Přidal (Semrád, Holík), 34. Cachnín (Kadlec, Vála), 56. Matušík (Mikeš, Přidal) – 55. Králík (Kafka)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Kulhánek, Vala, Semrád, Vála, Pospíchal, Mareš – Třetina (C), Přidal, Kuchta, Cachnín, Kadlec, Matušík, Plachý, Mikeš, Holenda, Voříšek (A), Juráň
    HK Nový Jičín: Matoušek (Loubal) – Hruška (C), Adamík, Gřesík, Pohl, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Kafka, Slovák, Poruba, Králík, Krupa, Štefka, Palička, Macuh, Plitko, Irgl

Rozhodčí: Jakub Horáček – Aleš Vavruška, Jakub Oudes