Bílina – Děčín 1:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2 (kon.) | Nová Paka – Trutnov 3:2 (kon.)
MOSTEČTÍ LVI – Jablonec 10:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1 (kon.) | Val.Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 1:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:2 (kon.) | Kolín – David Servis 3:1 (kon.)
Opava – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Příbram – Písek 3:2 (po pr.) | China Golden Dragon – Tábor 0:7 (kon.)
konec
HC Bobři Valašské Meziříčí
10:1 (3:0, 3:0, 4:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 11.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ (ČR) • 1. kolo
Předzápasové kurzy: 2.72 4.6 1.9
Partner:
     
    56:29
    Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Kruckovyč – 2 min., nedovolené bránění).
     
    48:08
    Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Krutiš – 2 min., hákování).
     
    33:53
    Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Molnár – 2 min., hákování).
     
    28:07
    Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Molnár – 2 min., podrážení).
     
    27:11
    Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Sigmund – 2 min., podrážení).
     
    23:39
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vávra.
     
    11:32
    Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Peroutka – 2 min., nedovolené bránění).

    Daniel Gargulák

    Branky a nahrávky: 2. Pořický (Ondračka, Andris), 14. Žák (Romančík, Ďurkáč), 15. Dvořák, 29. Dvořák (Seidler, Pořický), 32. Báchor (Klímek, Weintritt), 37. Dvořák (Holiš), 45. Dvořák (Vaněk), 50. Pořický (Weintritt, Báchor), 54. Vaněk (Seidler, Dvořák), 59. Andris (Žák) – 57. Horký (Šána, Krutiš)


    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Málek) – Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Báchor, Žák, Ondračka – Smrčka, Vaněk, Martiník (A), Andris, Pořický, Vávra, Kuchařík, Seidler, Klímek, Dvořák (C), Romančík, Daněk.
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Vacek – Trnka, Bazala, Peroutka (A), Pelikán (A), Kruckovyč, Šána, Konečný, Brabec (C) – Krutiš, Alexa, Sigmund, Kratochvíl, Horký, Procházka, Molnár, Sorger.

    Rozhodčí: Blaha – Musil, Vašíček.

    Diváci: 190