Znojmo – Frýdek-Místek 2:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:1 (0:1)
FK Frýdek-Místek
Čtvrtek 12.09.2019, 18:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (19:56:25)

V prvním poločase se podařilo Bialkovi vstřelit branku po zmatku ve znojemské obraně. Vypadalo to, že Frýdek-Místek si svůj stav pohlídá nebo skóre ještě navýší, jelikož bylo Znojmo pod velkým tlakem. Do druhého poločasu se ale Znojmo zvedlo a podařilo se jim zápas otočit. V samotném závěru padly ještě dvě červené karty. Jedna pro domácího Cheredeu a jedna pro Hýbla z Frýdku. Gól už ale nepadl a Znojmu se tak podařilo vyhrát nad favoritem Frýdkem-Místkem.

90+4

90+4
    V samém závěru vidí červenou kartu hostující Hýbl když se příliš angažoval ve strkanici. (MFK Frýdek-Místek)

90+3
    Žlutou kartu vidí Skwarczek. (MFK Frýdek-Místek)

90+3
    Další střídání v domácím celku. Odešel Moravec, místo něj přišel Pacula. (1. SC Znojmo FK)

90+3
    Po druhé žluté kartě vidí domácí stoper Cheredea červenou kartu! (1. SC Znojmo FK)

90+3
    Milan Moravec vidí žlutý kartonek. (1. SC Znojmo FK)

90+2
    Střídání na straně domácích. Odešel Demjan a přichází Krula. (1. SC Znojmo FK)

90+1
    Dlouhý aut z pravé strany proletěl na brankové čáře, ale nikdo z hostujících míč netečoval. Teď mělo Znojmo štěstí!

90
    V závěru utkání budou nastaveny 3 minuty.

89
    Avdičův nepřesný odkop zašel za čáru a Frýdek bude mít k dispozici další roh.

88
    Michal Garčic dobře vystál hostujícího záložníka a získal aut.

86
    Pro několikátý centr si vysoko vyskočil Koukal a míč chytil do rukavic.

86
    Znojmo je pod tlakem. Frýdek bude kopat roh.

85
    Ke střele se nachystal opět Oleksiy Cheredea, zvolil přímou střelu, která ale minula tři tyče.

85
    Kebískův faul zastavil Milana Moravce a Znojmo bude zahrávat standartní situaci. (MFK Frýdek-Místek)

84
    Róbert Demjan zkušeně vybojoval faul na vlastní polovině.

83
    Hřiště opouští střelec branky De Carvalho Serra a nahradí ho Patrik Martinek. (1. SC Znojmo FK)

Matěj Šoba

Branky: 51. Hillaire, 65. Serra – 33. Bialek

Karty:   33. Avdić (ZNO), 45+2. Cheredea (ZNO), 90+3. Moravec (ZNO) – 11. Literák (FRM), 85. Kebísek (FRM), 90+3. Skwarczek (FRM)   90+3. Cheredea (ZNO)   90+4. Hýbl (FRM)

1. SC Znojmo FK: Koukal – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec (90+3 Pacula), Kolařík, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan (90+2 Krula), De Carvalho (83. Martinek)
    Náhradníci: Jícha – Okleštěk, Martinek, Pacula, Kaššai, Krula

FK Frýdek-Místek: Bárta – Kebísek, Literák (C), Šumský, Varadi, Hykel (75. Visič), Teplý (28. Kutáč), Ožvolda, Hýbl, Skwarczek, Bialek
    Náhradníci: Ciupa – Visič, Mrkvička, Dudek, Kaizar, Kutáč

Rozhodčí: Černý Dalibor – Mayer Jan, Petr Zdeněk