Pardubice – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Vyšehrad – Třinec 1:2 (kon.) | Brno – Líšeň 2:0 (kon.)
Prostějov – Varnsdorf 3:2 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
1:2 (1:0)
FK Třinec
Sobota 14.09.2019, 10:15 • Stadion Evžena Rošického, Praha • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

90+2
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné! Třinec ve druhé minutě prodloužení zvrátil nepříznivý vývoj utkání a jde do vedení! Po centru z pravé strany se do zakončení nohou na hranici šestnáctky dostal MARTIN SAMIEC, který přízemní střelou k pravé tyči prostřelil domácího gólmana!

81
    Tak tohle musí domácí hráče mrzet! Martin Otáhal šel odvážně naproti dobrému pasu za obranu na nabíhajícího FILIPA KUBALU, ten ale byl u míče první, udělal si jednoduchou kličku do strany a z hranice vápna zakončil do prázdné vyšehradské branky. Je vyrovnáno!

27
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    A máme tu první branku dnešního dne, Daniel Kozel od rohového praporku přízemní centrem našel kousek za hranicí vápně nabíhajícího MILANA NITRIANSKÉHO, který z nadějné pozice poslal přízemní trefou míč k bližší pravé tyči. Pro strahovského obránce se navíc jedná o jeho první trefu v modrém dresu, navíc při jeho debutovém soutěžním utkání.