Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Augsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 4:0 (kon.)
Mohuč – Hertha 2:1 (kon.) | Union Berlín – W. Brémy 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 1:1 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (2:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 14.09.2019, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 4. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (17:29:22)

Domácí se nakonec obrovskému tlaku ubránili, a tak berou první vítězství v aktuálním ročníku Bundesligy. Základ k vítězství položili domácí v první půli, kdy se prosadili Richter a Niederlechner. Ve druhém poločase už pouze bránili branku Tomáše Koubka a na útok skoro nemysleli. Hosté právě ve druhém poločase byli stále na útočné polovině, ale dokázali z toho vytěžit jedinou branku, kterou vstřelil v 73. minutě Paciencia.
    Příští zápas hraje Augsburg 21.9. na hřišti Freiburgu. Frankfurt se příště utká 19.9. doma s Arsenalem v Evropské lize.

90+6

90+5
    Tlak hostí je nyní opravdu velký, do vápna lítá jeden centr za druhým.

90+4
    Další centr posílal do vápna Kamara, ale domácí se ubránili.

90+3
    Žlutou kartu dostává André Hahn (FC Augsburg).

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Po rohu se ke střele z vápna dostal Kamara, ale pohotový Koubek jeho pokus vykopl do bezpečí.

90
    Roh pro hosty.

89
    Další akci zakládají hosté, kteří už opravdu nemají moc času na vyrovnávací branku.

88
    Hostující Chandler centroval do vápna, ale tam úřadoval hlavičkující Khedira.

87
    Domácímu stoperovi už zalepili tržnou ránu na čele a může se pokračovat.

86
    Ve vápně však zůstává ležet domácí Uduokhai, který má zdravotní problém.

85
    Roh rozehrával domácí Max, jehož centr letěl do vápna. Tam však byl nejvýše Dost a míč odhlavičkoval do bezpečí.