Slavia B – Hostouň 4:0 (kon.) | Vltavín – Domažlice 1:0 (kon.)
SK Slavia Praha B
4:0 (4:0)
TJ Sokol Hostouň
Sobota 14.09.2019, 09:30 • Sportovní areál Na Chvalech • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

Z Horních Počernic se s vámi loučí Martin Kamenik a přeje vám příjemný víkend. (11:22:03)

Slavia B přesvědčivě poráží Hostouň 4:0 po skvělém prvním poločase, ve kterém se trefili Tomáš Vincour, Martin Douděra a dvakrát Imad Rondić. Slávisté byli dnes lepším týmem a vítězství si ve druhém poločase již jen hlídali. Hosté se tedy vrací domů s prázdnou a na další body tedy budou muset čekat minimálně do dalšího víkendu.

90

90
    Brankář Patrik Czehowsky centr sešívaných vyboxoval do bezpečí, utkání spěje ke svému konci.

89
    Na pravé straně se dobře uvolnil Janoušek, jeho centr dokázal zblokovat Dosoudil, rohový kop pro červenobílé.

88
    Ještě jeden rohový kop pro Hostouň, který mohl změnit skóre, slávisté se ale i přes malý závar dokázali ubránit.

87
    Kubáň se snažil za obranu hostů vysunout Rondiće, ten byl ale v těsném ofsajdu, který sudí Štrincl odmával.

84
    Pražané stále kombinují s míčem na svých kopačkách a čas utíká, hosté po vystřídání ztratili elán z počátku druhé půle a utkání se nyní spíše již jen dohrává.

82
    Zinhasovič měl v souboji s Baratynskyym velkou fyzickou nevýhodu a možná také proto se sešívaný mladík dopustil nedovoleného zákroku.

81
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Farid Nabiyev, přichází Jiří Janoušek.

80
    Farid Nabiyev hraje opět ve velké pohodě, nyní obráncům hostů nasadil dvoje housle, ve finální fázi mu ale míč utekl a Czehowsky ho dokázal sebrat.

79
    Ke krásnému projektilu natáhl z velké dálky Martin Vojtěšek, jeho pozdrav Sirotníkovi skončil na břevně červenobílé svatyně!

77
    Červenobílí se však provinili útočným faulem a připravili se tak o možnost zakončení.

76
    Rondić vyslal na zteč novice na hřišti Zinhasoviče, obránce hostů dokázal jeho únik pokrýt a odvrátil míč na rohový kop.

74
    Po dlouhých minutách hry rozkouskované častými střídáními se Slavia B znovu dostala na dostřel k Czehowskému, Zeronik ale nedokázal předložit míč ve vápně čekajícímu Rondićovi.

72
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Nedžad Zinhasovič.

70
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Štěpán Hájek, přichází Vojtěch Gajecký.
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vladimír Kolmistr, přichází Lukáš Vegricht.

68
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Daniel Kosek, přichází Vojtěch Šilhan.