Technika Brno – Č. Budějovice 0:5 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Hvězda Praha – Sparta 1:2 (kon.)
Vsetín – Třinec 3:4 (kon.) | Tábor – Pardubice 0:12 (kon.) | Chomutov – Plzeň 0:7 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Poruba – Přerov 1:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 0:4 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kobra – Třemošná 1:7 (kon.) | Zlín – Havířov 3:2 (kon.)
Kladno – PZ Kladno 4:3 (po pr.) | Liberec – Havlíčkův Brod 6:0 (kon.)
HC Tábor
0:12 (0:4, 0:5, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 14.09.2019, 12:15 • Zimní stadion Tábor • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Krásné sobotní poledne z Tábora!

Vítám všechny hokejové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na sobotní den dopřát trochu mládežnického hokeje. Od 12:15 hodin se totiž na Zimním stadionu v Táboře hraje druhé utkání ELIOD extraligy, ve kterém domácí Hockey Club Tábor přivítá na svém ledě tým Dynamo Pardubice.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, kde vám přineseme změny stavu, tím vás provede Jakub Štěrba.

Hockey Club Tábor: Prchlík (Korytar) – Kofroň (C), Adamec, Herda, Krch, Štastný (C), Bečvařík, Kohout – Čančura, Cháb (A), Polák, Matašovský, Souš, Suchan, Kofroň, Vaněk, Šimák

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Hebek, Kubíček, Tvrdík, Koudelka, Chababa (A), Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček (A), Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný, Štetka

Rozhodčí: Tomáš Poskočil – Václav Kubíček, Martina Zedníková.

00:01

1:02
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min., podrážení).

3:02

3:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ADAM NOVOTNÝ. Asistence: František Formánek a Ivo Nekvinda.

3:41
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Koudelka – 2 min., podrážení).

5:41

5:51
    Autorem branky je DANIEL HERČÍK. Asistence: František Formánek.

12:32
    Autorem branky je FRANTIŠEK FORMÁNEK. Asistence: Daniel Herčík.

18:32
    Autorem branky je VOJTĚCH TVRDÍK. Asistence: Jan Matuška.

20:00

Je za námi první třetina. Hosté si do kabin odnášejí pohodlný čtyřbrankový polštář a zatím mají utkání plně ve své režii. Postupně se trefili Novotný, Herčík, Formánek a v závěru Tvrdík. Po čtvrthodinové přestávce jsme zpět s druhou třetinou.

20:01

20:50
    Autorem branky je ADAM PALEČEK. Asistence: Pavol Štetka.

22:19
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Matašovský – 2 min., napadení).

24:19

25:12
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Chabada – 2 min., pozdní dohrání).

27:12

30:13
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Špinka – 2 min., podrážení).

30:13
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Borovička, přichází Kadlc.

32:13

32:42
    Autorem branky je František FORMÁNEK. Asistence: Matěj Kloz, Daniel Herčík.

33:43
    Autorem branky je ADAM PALEČEK. Bez asistence.

36:32
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kofroň – 2 min., podrážení).

38:02
    Autorem branky je DOMINIK PAVLATA. Asistence: Vojtěch Tvrdík.

38:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min., krosček).

39:43
    Autorem branky je MATĚJ KLOZ. Asistence: Daniel Herčík, Tomáš Hebek.

40:00

Po dvou třetinách už svítí na ukazateli hrozivé skóre 0:9. V prostřední části skóre postupně navyšovali Paleček, Formánek, opět Paleček s Formánkem a v poslední minutě Pavlata. Tábor se ve třetí třetině bude jistě snažit alespoň o čestný úspěch a nedostat ještě potupnou desítku. Po krátké přestávce jsme opět zpět.

40:01

43:12
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bečvařík – 2 min., podrážení).

45:12

49:54
    Autorem branky je František FORMÁNEK. Asistence: Daniel Herčík, Ondřej Chabada.

50:38
    Autorem branky je ADAM PALEČEK. Asistence: Dominik Pavlata.

53:09

54:15
    Autorem branky je ONDŘEJ CHABADA. Asistence: Matěj Kloz, František Formánek.

55:09

58:49
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Suchan – 2 min., vysoká hůl).

Je dobojováno. Pardubice doslova deklasovaly domácí Tábor 12:0. Výsledek hovoří zcela jasně, domácí si dnes ani neškrtly. Zazářil hlavně František Formánek (3+3), Adam Paleček (3+0) a Daniel Herčík (1+4).

Střely na bránu: 16:57.

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního odpoledne se s vámi loučím a u dalších zápasu z táborského stadionu se opět budu těšit, na shledanou. (14:30:56)

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 4. Novotný (Formánek, Nekvinda), 6. Herčík (Formánek), 13. Formánek (Herčík), 19. Tvrdík (Matuška), 21. Paleček (Štetka), 33. Formánek (Kloz, Herčík), 34. Paleček, 39. Pavlata (Tvrdík), 40. Kloz (Herčík, Hebek), 50. Formánek (Herčík, Chabada), 51. Paleček (Pavlata), 55. Chabada (Kloz, Formánek)

HC Tábor: Prchlík (Korytar) – Kofroň (C), Adamec, Herda, Krch, Štastný (C), Bečvařík, Kohout – Čančura, Cháb (A), Polák, Matašovský, Souš, Suchan, Kofroň, Vaněk, Šimák
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (od 31. Kadlc) – Hebek, Kubíček, Tvrdík, Koudelka, Chabada (A), Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček (A), Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný, Štetka

Rozhodčí: Tomáš Poskočil – Václav Kubíček, Martina Zedníková