Technika Brno – Č. Budějovice 0:5 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Hvězda Praha – Sparta 1:2 (kon.)
Vsetín – Třinec 3:4 (kon.) | Tábor – Pardubice 0:12 (kon.) | Chomutov – Plzeň 0:7 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Poruba – Přerov 1:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 0:4 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kobra – Třemošná 1:7 (kon.) | Zlín – Havířov 3:2 (kon.)
Kladno – PZ Kladno 4:3 (po pr.) | Liberec – Havlíčkův Brod 6:0 (kon.)
HC Tábor
0:12 (0:4, 0:5, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 14.09.2019, 12:15 • Zimní stadion Tábor • Extraliga dorostu • Skupina Střed

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního odpoledne se s vámi loučím a u dalších zápasu z táborského stadionu se opět budu těšit, na shledanou. (14:30:56)

Je dobojováno. Pardubice doslova deklasovaly domácí Tábor 12:0. Výsledek hovoří zcela jasně, domácí si dnes ani neškrtly. Zazářil hlavně František Formánek (3+3), Adam Paleček (3+0) a Daniel Herčík (1+4).

Střely na bránu: 16:57.

58:49
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Suchan – 2 min., vysoká hůl).

55:09

54:15
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ CHABADA. Asistence: Matěj Kloz, František Formánek.

53:09
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min., podrážení).

50:38
    Autorem branky je ADAM PALEČEK. Asistence: Dominik Pavlata.

49:54
    Autorem branky je František FORMÁNEK. Asistence: Daniel Herčík, Ondřej Chabada.

45:12

43:12
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bečvařík – 2 min., podrážení).

40:01

Po dvou třetinách už svítí na ukazateli hrozivé skóre 0:9. V prostřední části skóre postupně navyšovali Paleček, Formánek, opět Paleček s Formánkem a v poslední minutě Pavlata. Tábor se ve třetí třetině bude jistě snažit alespoň o čestný úspěch a nedostat ještě potupnou desítku. Po krátké přestávce jsme opět zpět.

40:00

39:43
    Autorem branky je MATĚJ KLOZ. Asistence: Daniel Herčík, Tomáš Hebek.

38:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Štetka – 2 min., krosček).

38:02
    Autorem branky je DOMINIK PAVLATA. Asistence: Vojtěch Tvrdík.

36:32
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kofroň – 2 min., podrážení).

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 4. Novotný (Formánek, Nekvinda), 6. Herčík (Formánek), 13. Formánek (Herčík), 19. Tvrdík (Matuška), 21. Paleček (Štetka), 33. Formánek (Kloz, Herčík), 34. Paleček, 39. Pavlata (Tvrdík), 40. Kloz (Herčík, Hebek), 50. Formánek (Herčík, Chabada), 51. Paleček (Pavlata), 55. Chabada (Kloz, Formánek)

HC Tábor: Prchlík (Korytar) – Kofroň (C), Adamec, Herda, Krch, Štastný (C), Bečvařík, Kohout – Čančura, Cháb (A), Polák, Matašovský, Souš, Suchan, Kofroň, Vaněk, Šimák
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (od 31. Kadlc) – Hebek, Kubíček, Tvrdík, Koudelka, Chabada (A), Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček (A), Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný, Štetka

Rozhodčí: Tomáš Poskočil – Václav Kubíček, Martina Zedníková