Pohronie – Nitra 0:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 0:0 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Ružomberok – Sereď 1:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 2:1 (kon.)
FK Senica
0:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 14.09.2019, 19:00 • OMS ARENA Senica • Niké liga • 8. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (20:51:09)

Hosté v dnešním utkání potvrdili roli favorita a ze Senice si odvážejí tři body. O vítězství hostů rozhodl v 53. minutě Kristpher Vida, jenž vymetl pavučiny z branky domácích.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:9. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:15.

90+3

90+2
    Rozhodčí nastavil 2 minuty nad rámec základní hrací doby, které již skoro uplynuly.

90+1
    Taiwo mohl definitivně rozhodnout o vítězství Dunajské Stredy, ale v hodně dobré pozici přestřelil branku domácích.

89
    Oba dva týmy mají k dispozici ještě jedno střídání, ale zatím se ani jedno nechystá.

88
    Hosté si nadále své vedení pečlivě hlídají a nepouštějí domácí k míči. Vypadá to, že Dunajská Streda dnes bude brát plný počet bodů.

86
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Andrej Fábry, přichází Taiwo Abdulrahman.

86
    Castaneda se v souboji nešťastně srazil s Jedličkou, žádný faul se nepíská.

85
    Baumgartner rozehrál standartku domácích, ale obrana Dunajské Stredy si s ní bez větších problémů poradila.

85
    První žlutá karta utkání až v 84. minutě, hosté se budou snažit posledních pár minut co nejvíce rozkouskovat a hru trochu pozdržet.

84
    Žlutou kartu dostává Danylo Beskorovajnyj (FK DAC Dunajská Streda).

82
    K. Vida hledal přízemním centrem spoluhráče, ale našel jen Favara, který míč dostal do bezpečí.

81
    Do konce základní hrací doby zbývá zhruba deset minut! Hosté vedou o jednu branku a zatím to nevypadá, že by domácí měli vyrovnat.

80
    Fábry stihl odcentrovat přesně na hlavu Ramireze, ale ten mířil jen do míst, kde byl připraven gólman Vorel.

78
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Sadam Sulley, přichází Samson Akinyoola.

77
    Fábry dlouhou přihrávkou vysunul Ramireze, který ještě zpětnou přihrávkou hledal spoluhráče, což již bylo zbytečné.

76
    Akce hostů po pravé straně byla zastavena bránícími hráči Senice, ovšem Dunajské Streda získala míč zpět do svého držení.