Pohronie – Nitra 0:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 0:0 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Ružomberok – Sereď 1:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 2:1 (kon.)
MFK Ružomberok
1:1 (1:0)
ŠKF Sereď
Sobota 14.09.2019, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Příjemný sobotní podvečer přeji všem fanouškům a fanynkám! Program osmého kola slovenské nejvyšší fotbalové soutěže si pro nás přichystal zápas mezi MFK Ružomberok a ŠKF iClinic Sereď. Na Štadiónu pod Čebraťom vše začne v 19:00.

Čeká nás vzájemný duel mezi sedmým a devátým celkem FORTUNA LIGY. Oba celky potřebují naplno bodovat. Otázkou bude, komu se to nakonec podaří. Favoritem dnešního střetnutí je domácí celek.

Poslední vzájemné utkání
    28.4.2018 – MFK Ružomberok –ŠKF iClinic Sereď 1:0
    Branky: Kostadinov

ŠKF iClinic Sereď
    Hosté za poslední tři zápasy získali pouze dva body do tabulky a určitě budou chtít navýšit svůj bodový účet v letošní sezóně. Poslední tři zápasy: Pohronie (3:3), Michalovce (1:1), Slovan Bratislava (0:4)

Domácí za poslední tři ligové zápasy získali pouhý bod za remízu se Senicí. Nutně potřebují naplno bodovat! Pomůže jim k tomu úterní výhra 2:0 proti MŠK Martin ve třetím kole SLOVNAFT CUPU?!

1

1
    MFK Ružomberok bude hrát v oranžovém, zatímco ŠKF Sereď oblékne bílé dresy.

2
    Hráči domácího celku do utkání vstoupili aktivněji.

3
    Po faulu na Regáliho bude MFK Ružomberok rozehrávat přímý volný kop.

5
    Hezké přenesení od Kojnoka na Regáliho. Ten míč nedokázal zpracovat.

7
    Mojžíš odvrátil centr do zámezí. Sereď bude rozehrávat první roh utkání.

8
    Hostující celek ztratil zbytečně míč ve středu pole.

11
    Regáli hezky zatáhl míč po levé straně. Povedl se mu přízemní centr na Novotného. Ten však nedokázal zakončit.

13
    Domácí se snažili kombinovat na pravé straně, poté se Quse rozhodl pro zakončení. Jeho pokus byl velmi nepřesný.

15
    Iliev se snažil svým výkopem nalézt Špehara. Ten balón nedokázal udržet.

16
    Kostadinov se dopustil nedovoleného zákroku. Slaninka zůstává ležet na hrací ploše.

17
    Kojnok dokázal získat míč pro svůj tým.

19
    ŠKF iClinic Sereď se postupně posouvá na polovinu domácího celku. Hezká kominace.

21
    Zsigmund se dostal do zakončení. Jeho pokus chytil Iliev bez problémů.

23
    Iván se hezky uvolnil a vyslal centr. Ten prolétl pokutovým územím, aniž by ho někdo tečoval.

24
    Pravý obránce domácího celku špatně vhazoval míč zpátky do hry. Nyní se o to tedy pokusí hostující celek.

25
    Sereď získala rohový kop.

25
    Rohový kop přeletěl všechny hráče ve vápně.

28
    Dabó si počínal nedovoleně a rozhodčí nařizuje volný přímý kop.

29
    Ružomberok právě vstřelil branku!

Iliev vyrazil centrovaný míč pouze ke KRISTI QUSEMU. Ten se nemýlil a posílá domácí do vedení.

31
    Hostující celek se snaží odpovědět na obdržený gól.

32
    Adekuoroye je nyní napomínán hlavním rozhodčím za faul na půli hřiště.

34
    Mojžiš moc hezky přihrál na Gerece. Ten nedokázal zpracovat zády k bráně míč.

36
    Ba zůstává ležet na hrací ploše a vyžaduje si ošetření.

38
    Rohový kop pro domácí. O jeho zahrávání se postará Kostadinov.

40
    Rorič zfauloval Kostadinova. Domácí celek tak bude rozehrávat.

42
    Twardzik odvrací centr do zámezí. Sereď bude rozehrávat další rohový kop.

43
    Domácí se bez větších problému ubránili a jdou do útoku.

45
    Rozhodčí první poločas nastaví o jednu minutu.

45+1
    Žlutou kartu dostává Dabó (ŠKF iClinic Sereď).

45+1

První poločas nám příliš pohledného fotbalu nepřinesl. Do vedení šli domácí ve 29. minutě. Sereď se snaží, hráči jsou aktivní, dokáží si několikrát hezky vyměnit míč, ale chybí jim střelba. Za celý první poločas nevystřelili na branku.

46

46
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Bankole Adekuoroye, přichází Filip Pankarićan.

46
    Sereď hned na začátku zápasu se dostala ke své první střele na bránu. Krajčirík tvrdou střelu vychytal.

47
    Dabó předvedl hezký obranný zákrok a zachytil přihrávku na Regáliho.

49
    Iván fauloval Zsigmunda, i když se mu to nelíbilo. Rozhodčí si za svým rozhodnutím pevně stojí.

52
    Hosté se snaží vykombinovat ze své vlastní poloviny hřiště.

53
    Dabó se pokouší o dlouhé autové vhazování do pokutového území. Obránci domácího celku míč v klidu odvrací do bezpečí.

55
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Regáli, přichází Mário Almaský.

56
    Gerec zůstává ležet na hrací ploše a drží se za pravé stehno.

58
    Zsigmund se dostal k centru. Míč zkoušel dostat k novému hráči Almaskému. Tento záměr se bohužel nepovedl.

59
    Qose výborně vybojoval míč ve středu pole. Přihrávku nedokázal nasměřovat přesně.

61
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Cleber Silva Nascimento, přichází Adam Morong.

63
    Hosté si vyměňují míč mezi obránci a hráči se snaží vymyslet něco směrem dopředu.

65
    Maslo se dopustil faulu na Ventúru.

66
    Kostadinov se rozběhl po pravé straně, kde se ho snažil zastavit levý obránce hostujícího celku, což se mu nakonec povedlo.

67
    Hučko odvrací centr Kostadinova. Hučko odehrál míč pouze na rohový kop.

68
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Denis Ventúra, přichází Panagiotis Louka.

70
    Slaninka zahrál rukou a domácí budou zahrávat volný přímý kop z velmi slibné pozice.

71
    Kostadinov se ujmul rozehrávky. Jeho centr prolétl celým pokutovým územím bez teče.

72
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Kristi Qose, přichází Dalibor Takáč.

74
    Maslo špatně přihrál. Míč zachytil Iván a ten poslal centr na Louku. Ten se dlouze nerozmýšlel a vystřelil. Jeho pokus šel mimo bránu.

75
    Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku!
    ADAM MORONG přehazuje domácího gólmana a vyrovnává stav dnešního utkání na 1:1.

77
    Žlutou kartu dostává Štefan Gerec (MFK Ružomberok).

78
    Domácí celek se snaží zvýšit aktivitu po obdrženém gólu.

79
    Žlutou kartu dostává Marek Zsigmund (MFK Ružomberok).

80
    Louka se snažil umístit jeho střelu na zadní tyč. Krajčirík tento pokus vyrazil na roh.

80
    Domácí obrana se bez problému rohovému kopu obránila.

81
    Žlutou kartu dostává Filip Pankarićan (ŠKF iClinic Sereď).

83
    Ružomberok jde do brejku. Po centru si míč ze vzduchu v klidu a s přehledem sbírá Iliev .

85
    Domácí celek se snaží strhnout dnešní zápas na svou stranu.

86
    Slaninka si hezky naběhl na levé straně a dostal přesnou přihrávku. Nacetroval do vápna, ale žádného spoluhráče nenašel.

88
    O závěrečný tlak se snaží hráči hostujícího celku.

89
    Domácí vybojovali rohový kop. Centr byl však nepřesný.

90
    Hlavní rozhodčí dnešního utkání nastavuje dvě minuty.

90+2

MFK Ružomberok nepotvrdil roli favorita. Sereď byla ve druhém poločase jistější na balónu a dokázala ohrozit i soupeřovu branku, což se jí v prvním poločase vůbec nepovedlo. Děkuji pěkně za pozornost. Pěkný zbytek sobotního večera. (20:58:04)