Liberec – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Příbram | 6:0 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 3:0 (kon.) |
Pardubice – Dukla Praha | 3:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Brno – Líšeň | 2:0 (kon.) |
Prostějov – Varnsdorf | 3:2 (kon.) |
Liverpool – Newcastle | 3:1 (kon.) | | | Brighton – Burnley | 1:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – Leicester | 1:0 (kon.) |
Sheffield Utd. – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Tottenham – Crystal Palace | 4:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Chelsea | 2:5 (kon.) |
Norwich – Manchester City | 3:2 (kon.) |
Real Madrid – Levante | 3:2 (kon.) | | | Leganés – Villarreal | 0:3 (kon.) | | | Real Sociedad – Atlético | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Valencia | 5:2 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) | | | Augsburg – Frankfurt | 2:1 (kon.) | | | Dortmund – Leverkusen | 4:0 (kon.) |
Mohuč – Hertha | 2:1 (kon.) | | | Union Berlín – W. Brémy | 1:2 (kon.) | | | RB Lipsko – Bayern | 1:1 (kon.) |
Fiorentina – Juventus | 0:0 (kon.) | | | Neapol – Sampdoria | 2:0 (kon.) | | | Inter – Udinese | 1:0 (kon.) |
PSG – Štrasburk | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Méty | 2:0 (kon.) | | | Brest – Rennes | 0:0 (kon.) |
Dijon – Nîmes | 0:0 (kon.) | | | Montpellier – Nice | 2:1 (kon.) |
Pohronie – Nitra | 0:3 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Žilina | 0:0 (kon.) | | | Senica – Dunajská Streda | 0:1 (kon.) |
Ružomberok – Sereď | 1:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Slavia B – Hostouň | 4:0 (kon.) | | | Vltavín – Domažlice | 1:0 (kon.) |
Zbuzany – Jablonec B | 1:0 (kon.) | | | Přepeře – Velvary | 2:1 (kon.) | | | Pardubice B – Brozany | 3:1 (kon.) |
Živanice – Chlumec n/C | 1:0 (kon.) |
Vrchovina – Rosice | 0:1 (kon.) | | | Vyškov – Kroměříž | 0:2 (kon.) | | | Uh. Brod – Petřkovice | 3:2 (kon.) |
Příbram – Zlín | 2:3 (kon.) | | | Plzeň – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Meteor – Hr. Králové | 1:4 (kon.) |
Slavia – Opava | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Slovácko | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Ostrava | 0:1 (kon.) |
Příbram – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Plzeň – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Meteor – Hr. Králové | 0:3 (kon.) |
Slavia – Opava | 4:3 (kon.) | | | Sparta – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Pardubice – Ostrava | 2:4 (kon.) |
KFC Komárno – FC Košice | 0:0 (kon.) | | | B. Bystrica – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) | | | Dubnica – Skalica | 2:1 (kon.) |
Bardejov – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | Podbrezová – Trebišov | 3:0 (kon.) |
Raków – Arka | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Lech Poznaň | 2:1 (kon.) | | | Korona – Wisla Krakov | 1:1 (kon.) |
Başakşehir – Sivasspor | 1:1 (kon.) | | | Antalyaspor – Kayserispor | 2:2 (kon.) | | | Gaziantep – Besiktas | 3:2 (kon.) |
Libiš – Benátky n/J | 1:2 (kon.) |
konec
SK Slavia Praha B
4:0
(4:0)
TJ Sokol Hostouň
Martin Kamenik
Branky:
10. Vincour, 11. Rondić, 34. Douděra, 38. Rondić
Rozhodčí: Kubec – Štrincl, Cihlář
Diváci:
Karty: 66. Hošek (SLB)
Neproměněná penalta:
SK Slavia Praha B:
Sirotník – Švec, Vincour (C), Nabiyev (81. Janoušek), Kosek (68. Šilhan), Červ (72. Zinhasovič), Douděra (59. Kubáň), Hošek, Vaněk (59. Zeronik), Vít, Rondić
Náhradníci: Radotić – Podrazký
Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Czehowsky – Krupička (46. Vašák), Trapp (C), Dosoudil, Charvát (46. Borák), Lohoyda (46. Hovorka), Vojtěšek, Kabele, Kolmistr (70. Vegricht), Hájek (70. Gajecký), Baratynskyy
Náhradníci: Plecitý
Trenér:
Náhradníci: Radotić – Podrazký
Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Czehowsky – Krupička (46. Vašák), Trapp (C), Dosoudil, Charvát (46. Borák), Lohoyda (46. Hovorka), Vojtěšek, Kabele, Kolmistr (70. Vegricht), Hájek (70. Gajecký), Baratynskyy
Náhradníci: Plecitý
Trenér:
Rozhodčí: Kubec – Štrincl, Cihlář
Diváci:
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vladimír Kolmistr, přichází Lukáš Vegricht.