Admira Praha – Králův Dvůr 1:0 (kon.) | Sparta B – Příbram B 2:0 (kon.) | Plzeň B – Táborsko 1:1 (7:8 po pen.)
Rakovník – Benešov 1:3 (kon.) | Štěchovice – Motorlet 3:1 (kon.)
SK Rakovník
1:3 (1:1)
FK Benešov
Neděle 15.09.2019, 16:30 • Městský stadion • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

V 6. kole České fotbalové ligy (A) se utkají týmy SK Rakovník a SK Benešov. Jedná se o týmy, které nevstoupily do letošní sezóny vůbec dobře. Domácí Rakovník se s hrůzostrašným skóre 4:11 nachází na 12. pozici se ziskem šesti bodů. Hostující Benešov má sice o něco lepší skóre než jeho dnešní soupeř (5:8), ale bodově je na tom ještě o něco hůře. Se ziskem čtyř bodů se nachází na čtrnácté pozici v tabulce ČFL ve skupině A.

SK Rakovník: Zach, Duchon, Hamouz, Hejda, Klein, Krupička, Milec, Pelyak, Razím, Ducár, Sklenka
    Náhradníci: Buchlak – Červený, Severin, Rohla, Tvrz, Vilímek, Vydra

SK Benešov: Tetour, Azilinon, Engelmann, Ježdík, Krasnyanyk, Lupač, Pedro, Turek, Urban, Vosáhlo, Vrňák
    Náhradníci: Rotbauer – Brokeš, Filip, Lauricella, Procházka, Srb, Zoubek

Rozhodčí: Tesař – Matyš, Benedikt.

1

1
    První útok zápasu měli na svědomí hosté, ale míč polapil domácí brankář.

3
    Benešov má v úvodních třech minutách zápasu územní převahu, zatím však skóre zůstává bezbrankové a čekáme na první vážnější šanci.

5
    První roh zápasu pro hosty.

5
    Hlavička Martina Turka mířila jen pár centimetrů od levé tyče svatyně domácích!

7
    Domácí tým se poprvé vydal do útoku. Zahrávat se bude rohový kop.

9
    Rakovník je opět na půli soupeře a bude mít výhodu v podobě standardní situace.

11
    Benešov zavelel k rychlému protiútoku, ale domácí gólman Zach si s nastálou situací poradil.

14
    Benešov je v posledních minutách aktivnějším týmem, ale Rakovník se zatím brání dobře.

15
    Rohový kop pro hosty.

17
    Další standardka v podobě rohu pro hosty.

17
    Benešov právě vstřelil branku!
    Máme tady první změnu skóre! Jeden z hráčů hostí nejprve napálil tyč, ale s dorážkou už ZDENĚK VRŇÁK uspěl a otevírá tak skóre dnešního zápasu. 0:1
    17. VRŇÁK - 0:1

20
    Domácí se ihned po vstřelené brance snažili odpovědět, ale útok jim nevyšel podle představ, a tak útočí opět hosté.

23
    Další útok domácích byl zakončen pouze nepřesnou střelou, a tak jsou u míče hostující hráči.

25
    Další útok domácích zastavila nepřesnost v kombinaci.

27
    Domácím se dnes zatím směrem dopředu nedaří. Většina akcí končí buď ofsajdem, nebo nepřesností.

29
    Domácí se opět vydali kupředu, ale opět ta stejná písnička. Mič skončil v zámezí, a tak bude rozehrávat pouze hostující gólman.

31
    Nepřesný centr levého křídla domácích skončil pouze v náručí gólmana Benešova.

32
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

34
    Fotbalisté Rakovníku jsou stále nastěhovaní na půli soupeře, ale ne a ne se dostat do gólové šance.

36
    Domácí fotbalisté měli před sebou otevřenou obranu hostí, jenomže problém byl v rychlosti provedení útoku, a tak z této akce nakonec nic nebylo.

38
    Hosté se opět ubránili a drží míč na svých kopačkách na své polovině hřiště.

40
    Domácí se nyní mohli radovat, ale pouze chvíli. Sice se fotbalistům Rakovníku podařilo dostat míč za záda gólmana hostů, ale situaci předcházel ofsajd.

41
    Rakovník právě vstřelil branku!
    Domácí se nakonec dočkali! Hned další akce po neuznaném gólu skončila brankou. Po samostatném úniku se prosadil JÁN DUCÁR.
    41. DUCAR - 1:1

41
    Žlutá karta pro hostujícího Dominika Pedra.

44
    Domácí mohli nyní po standardce odskočit do vedení. Hostující gólman byl však proti a střelu vyrazil.

45+1

Soončil první poločas, který nám nabídl jeden gól na každé straně. Nejprve se prosadil za hosty Zdeněk Vrňák v 17. minutě a ve 41. minutě vyrovnal domácí Ján Ducár. Oba týmy tak jdou do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Druhá půle začne přibližně v 17:40.

46

47
    Druhý poločas započal aktivitou domácích, ale na první střelu druhé půle stále čekáme.

48
    Hosté sice nyní vstřelili branku, ale neradovali se dlouho. Je odmáván ofsajd.

51
    Domácí měli obrovskou šanci, ale ani z dorážek se fotbalistům Rakovníku nepovedlo dostat míč za záda gólmana hostů.

54
    Hosté vyslali do šestnáctky nebezpečný centr, ale nakonec nejvýše dokázal vyskočit brankář domácích, který polapil míč do svých rukavic.

57
    Hra je v posledních minutách neurovnaná. Oba míče lehce ztrácejí míč a ani jeden z týmu není schopen se dostat do gólové situace.

59
    Nebezpečný centr hostí dokázal hlavou odvrátit jeden z obránců Rakovníku.

60
    Střídání v týmu SK Benešov. odchází Ihor Krasnyanyk, přichází David Filip.

60
    Žlutá karta pro hostujícího Zdeňka Vrňáka.

63
    Autorem branky je ADAM LUPAČ.
    63. LUPAČ - 1:2

65
    Rakovník ihned po obdrženém gólu vyvíjí aktivitu na polovině soupeře a snaží se aktivně o vyrovnání.

67
    Střídání v týmu SK Rakovník. Odchází Robert Hamouz, přichází Petr Tvrz.

70
    Střídání v týmu SK Benešov. Odchází Ondřej Urban, přichází Ondřej Brokeš.

70
    Střídání v týmu SK Rakovník. Odchází Jakub Krupička, přichází Jaroslav Rohla.

72
    Autové vhazování pro domácí v blízkosti pokutového území hostí.

74
    Útok domácích byl sice pozastaven, ale fotbalisté Rakovníku zůstávají nadále u míče na polovině hostů.

76
    Rohový kop pro domácí celek.

77
    Benešov sice rohový kop domácích přečkal, ale domácí celek pokračuje v aktivitě za vyrovnáním.

79
    Střídání v týmu SK Rakovník. Odchází Martin Klein, přichází Kryštof Vilímek.

79
    Střídání v týmu SK Benešov. Odchází Michael Azilinon, přichází Filip Zoubek.

81
    Domácí už vsadili všechno na jednu kartu a nechali otevřená zadní vrátka. V dobré pozici v šestnáctce se objevil MARTIN TUREK, který překonal brankáře a upravuje skóre na 1:3.
    81. TUREK - 1:3

85
    Střídání v týmu SK Benešov. Odchází Martin Turek, přichází Petr Srb.

87
    Domácí celek je opět velice aktivní, ale fotbalistům Rakovníku schází v útočných výpadech větší přesnost.

89
    Hosté byli v obrovské šanci! Jenomže ofenzivní hráč hostí nedokázal domácího gólmana prostřelit, a tak je stav stále 1:3.

89
    Střídání v týmu SK Rakovník. Odchází Ján Ducár, přichází Jiří Vydra.

89
    Střídání v týmu SK Benešov. Odchází Vojtěch Engelmann, přichází Antonio Lauricella.

90
    Žlutá karta pro domácího Jiřího Razíma.

90
    Konec zápasu. (18:47:31)

Skončilo utkání České fotbalové ligy mezi týmy SK Rakovník a SK Benešov. Domácí fotbalisté byli po většinu zápasu sice lepším týmem, ale góly stříleli především hosté. Za domácí se trefil pouze Ján Ducár, kdežto za hosty se postupně trefovali Zdeněk Vrňák, Adam Lupač a Martin Turek. Hosté tak vítězí poměrem 1:3 a odnášejí si z dnešního utkání 3 body.