České Budějovice – Hodonín 7:2 (kon.) | FTZS Liberec – Sparta 2:10 (kon.)
FTZS Liberec
2:10 (0:3)
Sparta Praha
Neděle 15.09.2019, 19:30 • SH Dukla Liberec • 1. Futsal liga • 2. kolo

Domácí favorita nezaskočili. Do přibližně 27. minuty se zdálo, že rozdíl nebude tak velký, ale pak přišli tři góly Sparty v jedné minutě a bylo rozhodnuto. Na tabuli svítí konečné skóre 2:10, tedy stejné, jako v prvním zápase Sparty proti Českým Budějovicím. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek nedělního večera a úspěšný vstup do nového týdne. (21:01:51)

39:53
    Ještě symbolicky vyrazil domácí brankář Vogt střelu koho jiného než Seidlera.

39:30
    Sparta je na míči, když do konce zbývá půl minut. Tady máme rozhodnuto.

38:41
    Tentokrát se faulem provinil domácí Novotný.

38:21
    Hora chtěl míč až příliš vehementně a dopustil se prvního faulu hostí při napadání liberecké rozehrávky.

37:46
    Liberec mohl alespoň korigovat. Janáček našel Bínu, který v tísni minul.

36:40
    Sparta právě vstřelila branku!
    WILDE vystihl rozehrávku domácích, vyměnil si míč s Brahimim a polovinu odkryté svatyně už skoro nemohl minout. Domácí inkasují nepopulární desítku.

36:24
    Marek Bína se po úniku ke střele nedostal.

36:07
    Žlutou kartu za podražení unikajícího Wildeho dostává Janáček (FTZS Liberec).

35:37
    Trestuhodnou chybu v obraně domácích trestá WILDE nekompromisně střelou k tyči!

35:12
    Novak si na mladého Daňka nepřišel. Ten vystál jeho přešlapovačky a zblokoval střelu na roh.

33:44
    Ve druhém poločase se ukazuje, kdo je lepším mužstvem. Liberec sice bojuje, ale to na úřadujícího mistra prostě nestačí.

33:03
    GABRIEL RICK si zpracoval míč, dle liberecké lavičky rukou, dle sudího nikoliv, unikl obraně a zakončil přesně na vzdálenější tyč.

32:48
    Seidler se hezky obtočil kolem svého strážce a vypálil. Jak už to tak ale dnes bývá, Vogt opět připraven.

32:20
    Liberečtí se opět nemohou příliš prosadit v útoku a volí dlouhé nákopy, které jsou většinou nepřesné.

31:55
    Signál Sparty vystihl právě Bína. Rohový kop.

31:54
    Marek Bína nepříjemně fauloval Amadea. Sparta bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice za vápnem.

31:37
    Liberecký Janáček se prodral ke střele na hranici vápna a Gerčák měl co dělat, aby jeho ránu vyrazil.

Tomáš Honzejk

Branky: 24. Kratochvíl, 28. Janáček – 4. Novak, 5. Amadeu (Novak), 7. Drahovský, 26. Křivánek, 26. Amadeu, 27. Drahovský, 31. Seidler, 34. Rick, 36. Wilde, 37. Wilde (Brahimi)

Karty:   19. Vrabec (ZSL), 37. Janáček (ZSL) – 15. Amadeu (SPA), 19. Rick (SPA)

FTZS Liberec: Vogt (Dlask) – Bína M., Vrabec, Kratochvíl, Henzl, Rašín, Novotný, Janáček, Benek (C), Šorsák, Vébr, Daněk
    Sparta Praha: Gerčák (Vahala, Plecitý) – Rick, Brahimi, Amadeu, Novak, Wilde, Drahovský (C), Křivánek, Hora, Seidler

Rozhodčí: Nešněra, Nagy