Pogoň – ŁKS 1:0 (kon.) | Zabrze – Śląsk 0:0 (kon.)
konec
Pogoň Štětín
1:0 (0:0)
ŁKS Łódź
Neděle 15.09.2019, 15:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • Polská Ekstraklasa • 8. kolo
Předzápasové kurzy: 1.66 3.77 4.84
     
    90+6
    Konec zápasu. (16:55:41)
     
    90+5
    Žlutou kartu dostává Rafał Kujawa (ŁKS Łódź).
     
    85
    Střídání v týmu Pogoň Štětín: ze hřiště odchází Marcin Listkowski, přichází Iker Guarrotxena.
     
    82
    Střídání v týmu Pogoň Štětín: ze hřiště odchází Hubert Matynia, přichází Igor Łasicki.
     
    81
    Střídání v týmu ŁKS Łódź: ze hřiště odchází Bartłomiej Kalinkowski, přichází Piotr Pyrdoł.
     
    77
    Žlutou kartu dostává Hubert Matynia (Pogoň Štětín).
     
    76
    Střídání v týmu Pogoň Štětín: ze hřiště odchází Santeri Hostikka, přichází Michalis Manias.
     
    71
    Střídání v týmu ŁKS Łódź: ze hřiště odchází Dani Ramirez, přichází Michał Trąbka.
    64. Adam Buksa (POG) - 1:0
     
    64
    Štětín právě vstřelil branku! Autorem branky je ADAM BUKSA.
     
    64
    Střídání v týmu ŁKS Łódź: ze hřiště odchází Patryk Bryła, přichází Rafał Kujawa.
     
    60
    Žlutou kartu dostává Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź).
     
    46
    Začal druhý poločas.
     
    45+2
    První poločas skončil.
    38. Patryk Bryła (LKS)
     
    36
    Žlutou kartu dostává Artur Bogusz (ŁKS Łódź).
     
    33
    Žlutou kartu dostává Dani Ramirez (ŁKS Łódź).
    Branky: 64. Buksa

    Karty:   77. Matynia (POG) – 33. Ramirez (LKS), 36. Bogusz (LKS), 60. Kalinkowski (LKS), 90+5. Kujawa (LKS)


    Pogoň Štětín: Stipica – Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech, Matynia (82. Łasicki) – Kowalczyk, Hostikka (76. Manias), Kozulj, Listkowski (85. Guarrotxena), D. Dąbrowski – Buksa.
    Náhradníci: Bursztyn – Manias, Frączczak, Benyamina, Guarrotxena, Łasicki, Wędrychowski.

    ŁKS Łódź: Budzyński – Grzesik, Juraszek, Sobociński, Bogusz – Bryła (64. Kujawa), Łuczak, Ł. Piątek, Kalinkowski (81. Pyrdoł), Ramirez (71. Trąbka) – Pirulo.
    Náhradníci: Arndt – Wolski, Rozmus, Guima, Pyrdoł, Trąbka, Rozwandowicz, Srnić, Kujawa.