Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – New Jersey 4:2 (kon.)
New Jersey – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)
Calgary Flames
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
Vancouver Canucks
Úterý 17.09.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Příprava NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:50:49)

3. Sam BENNETT (CGY) 0 + 1

Utkání tak končí vítězstvím Vancouveru, což by po dvou třetinách řekl asi málokdo... hosté tahali za kratší provaz, Calgary mělo zápas pevně v rukách, ale pak přišlo zaváhání Talbota, který pustil střelu od modré a to byl asi spouštěč velkého obratu. Vancouver poté v závěru třetí třetiny vyrovnal Virtanenem a byť v prodloužení měli šanci domácí, byli to hosté, kdo se nakonec dočkal rozhodující trefy.

61:32 Jake VIRTNANEN - 2:3

61:32
    Vancouver právě vstřelil branku!
    JAKE VIRTNANEN si podruhé v zápase vychutnal Talbota, tentokrát si s pukem najel z levé strany před branku, měl dost času zamířit, tak poslal puk přímo do vzdálenějšího růžku... to se dalo těžko chytat. Bez asistence.

61:07
    Brodie s pukem v útočném pásmu, hosté ho ale dokázali vytlačit za modrou čáru.

60:35
    Monahan (Calgary) mohl rozhodnout, ale z levé strany míjí odkrytou branku.

60:20
    Střela Gaudreaua (Calgary) sražena do rohu, domácí udrželi puk.

60:01

Je to tak, šedesát minut zápas nerozhodlo, hosté dokázali v poslední části smazat dvoubrankovou ztrátu a vynutit si tak minimálně prodloužení.

60:00

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a vypadá to, že zápas půjde do prodloužení.

58:11
    Hamilton (Vancouver) vyhazuje puk ze třetiny poté, co si domácí vytvořili velký tlak.

57:38
    A Giordano (Calgary) nyní trefuje z levé strany horní tyčku branky Vancouveru, to byla velká šance domácích.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Gaudreau (Brodie, Lindholm), 35. Frolík (Bennett) – 46. Elliot (Hamilton), 56. Virtnanen, 62. Virtnanen

Calgary Flames: Rittich (33. Talbot) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, MacDonald, Hamilton – Gaudreau, Monahan, Lindholm – Bennett, Backlund, Frolík – Lucic, Ryan, Pelletier – Rinaldo, Gawdin, Smith-Pelly
    Vancouver Canucks: Bachman (Kielly) – Fantenberg, Biega, Eliot, Blujus, Stecher, Woo – Schaller, Beagle, Virtanen – Keppen, Motte, Graovac – Baertschi, Perron, MacEwen – Perron, Hamilton, Bancks – Camper

Rozhodčí: Meier, Schlenker – Baker, Rody

Diváci: 17 465