Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – New Jersey 4:2 (kon.)
New Jersey – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 26:26 (8:7, 5:7, 13:12)
    Zblokované střely – 14:14
    Vyhraná vhazování – 57 % : 44 %
    Trestné minuty – 12:4
    Hity – 27:30

Hokejisté Montrealu nakonec na úvod přípravy přehráli New Jersey 4:2. Domácí měli dobrý vstup do zápasu a v 9. minutě vedli po trefách Arturriho Lehkonena a Nateho Thompsona už 2:0. Pak se ale do hry dostali i Ďáblové. Ti v závěru první části snížili Willem Butcherem a ve druhé třetině nevyužili několik příležitostí na vyrovnání. To tedy přišlo až ve 42. minutě, kdy se puk od zadního mantinelu nečekaně odrazil na hůl Michaela McLeoda a ten měl před sebou prázdnou branku. Závěr však přeci jen patřil Habs. V čase 57:22 udeřil ve vlastním oslabení Jake Evans a skóre pečetil střelou do prázdné klece Nick Cousins.

59:06 Nick COUSINS - 4:2

59:06
    Montreal právě vstřelil branku!
    A je zřejmě rozhodnuto! NICK COUSINS zavezl podél levého mantinelu puk do útočného pásma a prázdnou hostující brankou nepohrdl. Asistence: Xavier Ouellet.

58:20
    Hosté hrají bez brankáře! Severson se snažil odčinit svou chybu a po jeho střele vznikl před brankou Habs zajímavý závar. Primeau ale odolal.

57:32
    Domácí jsou v plném počtu.
    57:22 Jake EVANS - 3:2

57:22
    Domácí skórují v oslabení! Damon Severson měl problém se zkrocením neposedného kotouče, čehož využil JAKE EVANS. Ten hostujícího obránce o puk obral a vyrazil do samostatného úniku, který zakončil střelou nad lapačku Cormiera – 3:2. Bez asistence.

56:58
    Opět je puk až u branky Devils. Hosté musejí založit nový útok.

56:43
    Domácí vyhazují.

56:22
    Hosté jsou v plném počtu a budou hrát zkrácenou přesilovku.

56:00
    Cousinsovu nabídku pohotově tečoval na branku Phil Varone. Cormier reflexivním zákrokem udržel nerozhodný stav!

55:31
    Za následnou strkanici s Tennysonem je vyloučen za hrubost jen Max Domi. Síly na ledě se tak vyrovnávají.

55:30
    Tohle byl hodně důležitý zákrok Cormiera, který udržel kotouč ve výstroji po ráně Maxe Domiho. Pokud by ho vyrazil před sebe, měli by asi hosté velký problém.

55:21
    Dobrou přihrávku mezi kruhy dostal Nick Suzuki. Dobrý zákrok si připsal Cormier, který nepropustil kotouč skrz své betony.

54:50
    Mirco Müller získal kotouč a vyhodil ho až k brance Montrealu.

54:21
    Po reklamní přestávce si zahrají přesilovku Habs. Za krosček je vyloučen Kevin Rooney.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 3. Lehkonen (Weber, Drouin), 9. Thompson (Cousins, Fleury), 58. Evans, 60. Cousins (Ouellet) – 19. Butcher (McLeod, Severson), 42. McLeod (Seney, Mermis)

Montreal Canadiens: Price (31. Primeau) – Weber (C), Mete, Brook, Kulak, Fleury, Ouellet – Drouin, Domi (A), Lehkonen – Weal, Suzuki, Hudon – Weise, Thompson (A), Cousins – Barber, Evans, Varone.
    New Jersey Devils: Blackwood (41. Cormier) – Severson, Butcher, White, Tennyson, Müller, Mermis – Palmieri (A), Hischier (A), Coleman – Hayden, Rooney, Seney – Bastian, McLeod, Gignac – Speers, Street, Baddock.

Rozhodčí: Dunning, Hebert – Cormier, Marquis

Diváci: 19 080