Česko – Slovensko 4:1 (kon.)
Česko
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Slovensko
Úterý 17.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Reprezentace do 17 let

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:06:16)

Je dobojováno! Češi dnes předvedli daleko lepší výkon jak včera ve slovenské Skalici a dnes jasně Slováky přehráli. O osudu duelu rozhodla druhá třetina, kdy naši reprezentanti nasázeli tři branky a soupeře dostali po psychické stránce na samé dno.

59:07
    Vyloučení v týmu Česko (Slavík – 2 min., hákování).

58:22
    Budina nahrával pod sebe na osamoceného spoluhráče, tomu ve skórování zabránil jeden z vracejících se soupeřů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a i celého utkání.

56:52
    Vypadalo to, že Hamrla byl podražen. Rozhodčí zůstávají klidnými.
    55:38 KUPČO - 4:1

55:38
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    A ten taky přichází! Čtyři a půl minuty před koncem kosmeticky upravuje skóre LUBOMÍR KUPČO. Asistence: Kevin Horváth, Pavol Štetka

55:12
    Češi trochu polevili v obraně, čehož by mohli Slováci využít a dočkat se čestného zásahu.

53:46
    Oddechový čas pro domácí.
    53:46 MĚCHURA - 4:0

53:46
    Česko právě vstřelilo branku!
    Parádní sólová akce! Alexander Remeš se krásně prosmýkl kolem několika soupeřů a nahrával na ADAMA MĚCHURU, jenž z hranice brankoviště skóroval. Asistence: Alexander Remeš, Petr Gajda

52:12

51:25
    Hostující gólman byl znova trefen do masky, nyní se hra přerušovat musela.

50:12
    Vyloučení v týmu Slovensko (Kocúr – 2 min., podrážení).

49:59
    Škoda pro Slováky. Kdyby Kocúr zpracoval přihrávku za obranu, býval by jel sám Hamrlu.

48:42
    Eliaš byl z opačné strany trefen pukem do masky, o zase tak velkou ránu se ale nejednalo, hra může pokračovat.

46:39
    Ticháček projel hostující obranou jako nůž máslem a z ostrého úhlu střílel, slovenský brankář ale byl pozorný.

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 22. Gajda, 23. Frömel (Sedláček), 39. Budina (Brada), 54. Měchura (Remeš, Gajda) – 56. Kupčo (Horváth, Štetka)

Česko: Hamrla (Šatný) – Moravec (C), Jasečko, Ticháček (A), Špaček, Šindelek, Machů, Pelda, Fajmon – Půček (A), Altrichter, Brada, Remeš, Měchura, Gajda, Frömel, Kučera, Budina, Slavík, Marcel
    Slovensko: Eliaš (Marinov) – Groch (C), Mešár M., Kliment, Rajzík, Socha, Kocúr, Benedikt – Štetka, Šramaty (A), Šotek, Horváth, Demek, Kupčo, Ožvald, Babeliak (A), Mešár F., Malík, Svitač, Rajčan

Rozhodčí: Hradil, Kika – Gebauer, Rožánek