Club Brugge – Galatasaray 0:0 (kon.) | Olympiakos – Tottenham 2:2 (kon.) | PSG – Real Madrid 3:0 (kon.)
Bayern – CZ Bělehrad 3:0 (kon.) | Šachtar – Manchester City 0:3 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Atalanta BC 4:0 (kon.)
Atlético – Juventus 2:2 (kon.) | Leverkusen – Lok. Moskva 1:2 (kon.)
Atlético Madrid
2:2 (0:0)
Juventus FC
Středa 18.09.2019, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Liga mistrů • Skupina D

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:55:09)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:1. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:12.

Je dobojováno! Sledovali jsme parádní zápas, který nakonec nemá vítěze. V prvním poločase branka nepadla, ale ve druhém jsme se dočkali hned čtyř tref. Juventus se dostal do vedení 2:0 a vypadalo to, že utkání už dotáhne do vítězného konce, jenže v 70. minutě snížil Savič a v poslední minuta vyrovnal Herrera. Žádná další branka už nepadla a zápas skončil 2:2, což je dle mého zcela spravedlivý výsledek.

90+6
    90+5. Ronaldo měl na noze rozhodnutí

90+5
    Cristiano Ronado obešel několik protihráčů, dostal se do vápna, ale branku jen těsně minul! Teď měl domácí celek obrovské štěstí!

90+3
    Oba celky se v závěru tlačí dopředu a snaží se rozhodnout, parádní závěr utkání.

90+1
    Rozhodčí přidal pět minutek.
    90. Héctor HERRERA - 2:2

90
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Po rohovém kopu si na centrovaný míč skvěle naběhl HÉCTOR HERRERA, který parádní hlavičkou uklidil míč přesně k levé tyči!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, domácí jsou však stále u míče a tlačí se dopředu.

88
    Rohový kop pro Atlético.

87
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Aaron Ramsey.

86
    Domácí se stále pochopitelně tlačí do zakončení, ale Juventus to zatím zvládá a drží těsné vedení.

83
    Protestující Costa nakonec vyfasoval žlutou kartu.
    83. Penaltu pro Atlético rozhodčí neodpískal

83
    Ve vápně Juventusu vznikl velký závar, domácí reklamovali ruku, ale rozhodčí byl jiného názoru a penaltu neodpískal. Hráči Atlética se hodně zlobí, hra byla přerušena.

81
    Cristiano Ronaldo se tlačil do zakončení, ale skvěle ho ubránil pozorný José Giménez, který dnes hraje opravdu vynikající zápas.

Jakub Kopřiva

Branky: 70. Savić (J. Giménez), 90. H. Herrera (Trippier) – 48. J. Cuadrado (Higuaín), 65. Matuidi (Sandro)

Karty:   83. D. Costa (ATM) – 15. Matuidi (JUV), 71. J. Cuadrado (JUV)

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, J. Giménez, Lodi (76. Vitolo) – Koke (C), Saúl Ñíguez, Partey (76. H. Herrera), Lemar (60. Á. Correa) – Félix, D. Costa.
    Náhradníci: Adán – Arias, Felipe, Á. Correa, M. Llorente, Vitolo, H. Herrera.

Juventus FC: Szczęsny – Danilo, Bonucci (C), de Ligt, Sandro – J. Cuadrado, S. Khedira (69. Bentancur), Pjanić (87. Ramsey), Matuidi – Higuaín (80. Dybala), Ronaldo.
    Náhradníci: Buffon – Bentancur, Bernardeschi, Dybala, Demiral, Rabiot, Ramsey.

Rozhodčí: Makkelie – Diks, Steegstra