Přerov – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Technika Brno 9:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:7 (kon.)
PZ Kladno – K. Vary 0:6 (kon.) | Č. Budějovice – Tábor 2:1 (po pr.) | Vítkovice – HK MD Šumperk 2:3 (po pr.)
Plzeň – Kobra 14:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Sparta – Chomutov 2:5 (kon.)
Třinec – Zlín 2:10 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 9:1 (kon.)
Havířov – Poruba 3:1 (kon.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 19.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

To je ode mně pro dnešek všechno, přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a loučím se s vámi. (20:04:02)

Ve třetí třetině se sice Vsetínu zásluhou Adama Turka podařilo opět získat vedení v zápase, potom už však padaly góly jen na straně Olomouce. Nejprve ve 46. minutě srovnal Stanislav Ruda a necelých 10 minut před koncem se trefil Andrej Prísažný, díky němuž se Hanáci poprvé v zápase dostali do vedení. Vsetín to v závěru zápasu zkoušel s šesti bruslaři v poli, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Tři body tak zůstaly v plecharéně.

59:41
    Kotouč je mimo útočné pásmo Olomouce.

59:09
    Olomoucký gólman teď zalehl kotouč na brankové čáře, rozhodčí ukazuje, že gól to není.

58:58
    Zaduněl mantinel za Špunarem.

58:38
    Vsetínská klec je prázdná, hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:26
    Vsetín si bere oddechový čas.

58:26
    Při zákroku pro střele Adama Havla ztratil Nešpor hokejku.

57:49
    Ofsajd Vsetína.

57:22
    Vsetín v posledních minutách hry Olomouc hodně tlačí. Hraje se převážně v obranné pásmu domácích.

56:13
    Prísažný obětavě padl do střely.

55:11
    Macháč si ve středním pásmu sklepl kotouč ze vzduchu a poslal dopředu Ševčíka. Jeho střela lehce lízla rukojeť hokejky vsetínského gólmana.

54:18
    Olomouckým hokejistů se nedaří získat puk.

53:29
    Pěkný obranný zákrok Holcmana, který na poslední chvíli vypíchl čepelí nahrávku mezi dvěma vsetínskými útočníky.

52:42
    Olomoucký brankář přikrývá kotouč a bude se vhazovat po jeho levici.

52:26
    Vsetín je stále na puku v prostoru před Špunarem.

51:30
    Holcman chtěl vyvézt puk z obranného pásma, ale podjela mu brusle.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 24. Macháč (Ševčík, Fasner), 46. Ruda (Lajoš), 50. Prísažný – 17. Juraň, 43. Turek (Krajčík)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Přecechtěl, Mudrák, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Přidal Š. – Havel, Zelinka, Přidal L., Lajoš, Macháč, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
    VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Šedlbauer, Kočí, Mikula, Machů, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová

Rozhodčí: Sedlák – Kučera, Pospíšil