Jekatěrinburg – Kunlun 5:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.) | Ufa – Omsk 2:5 (kon.)
CSKA Moskva – Vladivostok 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Kazaň – Nižněkamsk 4:1 (kon.)
Soči – N.Novgorod 5:4 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
5:4 (1:2, 3:1, 0:1 - 1:0)
Red Star Kunlun
Čtvrtek 19.09.2019, 16:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:43:24)

Vyhraná vhazování: 31-28

Při zápasech Kunlunu moc branek nepadá, ovšem dnešní den byl výjimkou. Oba týmy se dlouho přetahovaly o vedení, nakonec muselo rozhodovat až prodloužení, ve kterém Smith vyrobil obrovskou hrubku. Jekatěrinburg vítězí i poosmé v řadě, čínskému týmu nevyšlo ani druhé venkovní utkání.

60:42 Brooks MACEK - 5:4

60:42
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Po necelé minutě hry je rozhodnuto, brankář Smith se stává smolařem zápasu! BROOKS MACEK si nahodil kotouč do útočného pásma a americký brankář chtěl holí rozehrát svým spoluhráčům. To ale nezvládl, puk mu utekl a i když do něj ještě na zemi stihl lehce zasáhnout, tak to nebylo nic platné. Německý hokejista pak téměř z nulového úhlu udržel neporazitelnost domácího týmu!

60:01

Statistiky třetí třetiny
    Střely na branku: 9-8
    Zblokované střely: 5-7
    Vyhraná vhazování: 9-7

Po druhé třetině to vypadalo, že domácí celek už nepřipustí žádné komplikace, ovšem opak byl pravdou. Hosté totiž srovnali a o dalším bodovém zisku se bude rozhodovat v prodloužení tři na tři, případně v samostatných nájezdech!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Závar před Smithem! Nejspíše poslední možnost na skórování, vhazovat se totiž bude v útočném pásmu Jekatěrinburgu.

59:13
    Do středu si to namířil Sexton, s jehož ranou si poradil Smith. Hostující brankář vyrážel před sebe, Hollandovi chyběl kousek k dorážce!

58:43
    Poměrně hodně prostoru dostal na levém kruhu Miller. Kotouč po jeho tvrdé ráně jen prosvištěl kolem pravé tyče Kováře!

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:03
    Poslední minuty jsou opatrné z obou stran, nikdo nechce v úplném závěru chybovat. Na kotouči se drží domácí hokejisté.

56:13
    Teď si Jekatěrinburg může oddechnout, předchozí zákrok domácího hráče zaváněl faulem. Rozhodčí však vylučovat nebude.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 8. Sexton (Dawes, Macek), 22. Macek (Dawes, I. Višněvskij), 26. A. Garejev (Setdikov, Kučerjavenko), 34. Holland (Dawes, Sexton), 61. Macek – 4. Wong (T. Murphy, Cracknell), 17. Wong (Chelios, Šustr), 27. Miller (DeFazio, Maione), 45. Lockhart (T. Murphy, Šustr)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – I. Višněvskij, Gurkin, D. Bodrov (A), Mamkin, Trjamkin, Batyršin, Leonťjev – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Chripunov, Kučerjavenko, A. Garejev – Setdikov, Protapovič, Rassejkin – Ovčinnikov.
    Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – T. Murphy, Bartley, Šustr (A), Chelios, Tam, Maione – Lockhart, Cracknell (A), Wong – Palola, Brulé, DeFazio – Foo, Miller, Yip (C) – Werek, Kane, Hunt.

Rozhodčí: Hofman, Raming – Kuprijanov, Šadrin