Carolina – Tampa 2:0 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:4 (kon.) | Washington – St. Louis 3:2 (kon.)
Montreal – Florida 4:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:3 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 4:1 (kon.)
Chicago – Detroit 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 6:4 (kon.)
Calgary Flames
6:4 (2:1, 3:3, 1:0)
San Jose Sharks
Čtvrtek 19.09.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Příprava NHL

48:48
    Andrew Nielsen dostal dvě minuty za sekání a Sharks si zahrají první přesilovou hru v zápase. Vyrovnají stav?

41:11
    Mario Ferraro usedl podruhé v zápase jako jediný na trestnou lavici, tentokrát dostal trest za podražení.

21:14
    Mario Ferraro fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za držení. První přesilová hra dnešního zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Monahan (Gaudreau, Dube), 9. Quine (Rieder, Stone), 29. Růžička (Pospíšil, Rinaldo), 30. Ryan (Lucic, Nielsen), 34. Dube (Froese, Quine), 60. Gaudreau – 5. Bergmann, 27. Čechovič (Radil, Sund), 32. Wiederer (Sund, Halbgewachs), 38. Wiederer (Halbgewachs, Čechovič)

Calgary Flames: Gillies (Zagidulin) – Giordano (C), Andersson, MacDoland, Stone, Nielsen, Jelesin – Gaudreau (A), Monahan (A), Dube – Lucic, Ryan, Phillips – Quine, Froese, Rieder – Pospíšil, Růžička, Rinaldo. Hlavní trenér: Bill Peters.
    San Jose Sharks: Bibeau (Dell) – Dillon (A), Prout, Ferraro, Sund, DeSimone, Heed – Gambrell, Kane (A), Goodrow, Bergmann, Kellman, Hertl (A), Radil, Chmelevski, Wiederer, True, Čechovič, Halbgewachs. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: Reid Anderson, Dean Morton. Čároví: Travis Gawryletz, Kyle Flemington

Diváci: 17348