Vítkovice – Sokolov 4:0 (kon.) | Jihlava – Brno 3:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:2 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Pátek 20.09.2019, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, které dnes svedlo Vysočinu s Brnem je minulostí. Nezáživný první poločas, který příliš brankových šancí nenabídl rozsekl svým gólem Lamin Jawo. Na začátku druhého poločasu se prosadil Stanislav Klobása a zdálo se, že Vysočina míří za ziskem tří bodů. O necelých deset minut později, ale zůstal osamocený ve vápně Ondřej Vaněk a zadělal na drama. Srovnat krok se Brnu povedlo dvě minuty před koncem zásluhou Antonína Růska. O minutu později však bylo vše jinak. Tři body pro Jihlavany vystřelil Tomáš´Smejkal. (19:58:36)

90+3

90+3
    V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Lamin Jawo.

90+2
    Na levé straně poblíž vápna dostal přihrávku Matúš Lacko, ale nic se nesnažil vymyslet.

90+1
    Za míčem se dral Šimon Šumbera, ale byl mu odpískán ofsajd.

90+1
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Zoubele, přichází Filip Vedral.

90
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.

90
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vysočina si vzápětí bere vedení zpět. Jakub Rezek ve vápně uvolnil TOMÁŠE SMEJKALA, který střelou v pádu překonal gólmana Flodera.

88
    Brno právě vstřelilo branku!
    Z levé strany přiletěl centr do vápna, kde si jej našel ANTONÍN RŮSEK, který přehlavičkoval vybíhajícího Luďka Vejmolu.

87
    Vysočina se ve vápně provinila útočným faulem. Míč do hry pošle Jiří Floder.

86
    Vysočina podruhé střídá, Stanislava Klobásu nahrazuje Jakub Rezek.

85
    Pavel Eismann poslal z levé strany míč do vápna, kde stál nikým nehlídaný Ondřej Vaněk, jeho hlavičku Luděk Vejmola chytá.

84
    Z pravé strany rozehrál rohový kop Ondřej Vaněk, domácí obrana se dokázala ubránit.

82
    Matúš Lacko poslal dlouhý míč na soupeřovu bránu, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

81
    Tomáš Svoboda nepustil do hry Šimona Šumberu.

80
    Tomáš Smejkal našel ve vápně Stanislava Klobásu, který poslal míč směr brána, ale jeho pokus šel těsně nad.

79
    Šimon Šumbera vidí žlutou kartu.

77
    Z levé strany rozehrál rohový kop Ondřej Vaněk, ale Lukáš Magera se ve vápně provinil útočným faulem.