Schalke – Mohuč 2:1 (kon.)
FC Schalke 04
2:1 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
Pátek 20.09.2019, 20:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:28:29)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 10:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:13.

Je konec. Schalke v dnešním zápase zvítězilo na domácí půdě proti Mohuči 2:1 a připisuje si třetí výhru v řadě.
    Začátek utkání byl hodně pozvolný a první šance jsme se dočkali ve 21. minutě, ovšem střela hostujícího hráče Malonga letěla vedle pravé tyče. Posléze ztichl domácí kotel, jelikož jeden z fanoušků měl zdravotní komplikace. Ve 36. minutě už jsme byli svědky gólu, když se prosadil Suat Serdar.
    Začátek druhé poloviny se odehrával v podobném duchu, ale postupem času si hosté vypracovali několik šancí, až jí v 74. minutě proměnil ve srovnávací branku Onisiwo. Schalke se ale s tímto výsledkem nechtělo spokojit a v 89. minutě předvedl Amín Harít něco neuvěřitelného, když vypálil šajtlí excelentní ránu k levé tyči a rozhodl o vítězství domácího mužstva.
    Schalke porazilo Mohuč poměrem 2:1.

90+4

90+4
    Maxim se dostal do vápna z levé strany, ale jeho následná přihrávka končí jen v moci gólmana Nübela.

90+3
    Centr ovšem letěl na přední tyč a domácí je dokázali odkopnout do bezpečí.

90+3
    Ve vápně už je také brankář hostujícího celku!

90+2
    Daniel Caligiuri se tentokrát dostal k balónu, ale posléze přišla ztráta a dopředu se dostala Mohuč, která získala rohový kop z levé strany.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90
    Tentokrát skončil domácí hráč na lopatkách a u míče tak bude opět Schalke.

89
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečné, jelikož domácí jdou minutu před koncem základní hrací doby znovu do vedení! AMÍN HARÍT předvedl něco fantastického, když si precizně obehrál protihráče následně se s míčem dostal pár metrů k hranici vápna a posléze vystřelil excelentní šajtlí k levé tyči. Asistence: Jonjoe Kenny.

88
    Hra se nám na konci zápasu hodně rozpohybovala a Schalke chce všechny tři body, ovšem další centr do vápna končí jen v moci brankáře.

87
    Tentokrát se pro změnu dostal do zakončení Ahmed Kutucu, ale jeho rána končí jen uprostřed brány, kde byl připraven brankář.

87
    Amín Harít si na malém prostoru parádně vyměnil míč s Kutucem a posléze první jmenovaný vypálil nebezpečnou ránu, která skončila těsně vedle levé tyče!

86
    Mohuč se opět dostala dopředu a nakonec vypálil na bránu k levé tyči Bote Baku, ale Nübel byl připraven.

85
    Amín Harít se sice dostal z pravé strany k centru, který skončil na hlavě Marka Utha, ale jeho zakončení ze záklonu letělo nad svatyni soupeře.