Prešov – Michalovce 17:28 (kon.) | Poruba – Hodonín 30:15 (kon.) | Bánovce – Veselí n/M 21:42 (kon.)
DHC Sokol Poruba
30:15 (14:10)
HK Hodonín
Pátek 20.09.2019, 18:00MOL liga žen • 4. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:33:37)

DHC Sokol Poruba – HK Hodonín 30:15 (14:10)
    Nejvíce branek: Andrýsková 6/2, Konečná 5, Desortová 5 – Kalinová 3/3, Cholevová 3, Vavroušková 3. Rozhodčí: Brzósková, Pavelová. Sedmimetrové hody: 4/2 – 3/3. Vyloučení: 2:3. Diváci: 257.

Je dobojováno! Ostravanky do zápasu vstoupily výborně a brzy vedly o devět branek. Hodonín rozhodně nic nevzdal a díky šňůře 5:0 se mu podařilo snížit. Hostující házenkářky byly ještě poměrně dlouho ve hře, ovšem v posledních deseti minutách se jim nepodařilo skórovat, naopak náskok Poruby narůstal. Zastavil se na patnácti brankách.

Konec zápasu. (30:15)
    60
    Ostravanky nechtěly poslední akci dohrát až do úplného konce. Desortová prolétla mezi obranou a zakončovala na bližší tyčku! (30:15)

60
    Poslední minuta zápasu, rozhodčí mají zvednuté ruce, Hodonín bude muset zakončovat. (29:15)
    59
    Smetková se po dlouhé přihrávce od vlastní spoluhráčky ujala míče, následně přehodila hostující brankářku! (29:15)

58
    Oddechový čas pro hosty. (28:15)
    58
    Série 6:0! Šanci na palubovce dostala také Prašivková, která se nyní odvděčila gólem! (28:15)

57
    Poláchová dnes podruhé trefila tyčku. Hostující házenkářky čekají už sedm minut na další gól! (27:15)
    56
    Hodonín to zkouší bez brankářky. Desortová po zisku míče zakončovala z poloviny hřiště! (27:15)

56
    Rozeběhla se poslední pětiminutovka tohoto utkání, rozehrávat bude Hodonín. (26:15)
    55
    Poslední minuty jsou jednoznačné, Smetková se trefuje z pravého křídla! (26:15)
    55
    Dnes poprvé je rozdíl mezi oběma týmy dvouciferný. Do střelecké listiny se podruhé zapisuje Desortová! (25:15)

54
    Obrana Poruby výrazně přidala, Hodonín se po oddechovém čase trápí na útočné polovině hřiště. (24:15)
    53
    Hodonín přišel o balón a na druhé straně se prosadila Andrýsková. Rozdíl ve skóre je devítibrankový! (24:15)

52
    Dlouhá útočná akce hostujícího celku, který bude muset co nejdříve zakončovat. (23:15)
    52
    Míč putoval do brankoviště, kde si o něj řekla Konečná. Ta skórovala o palubovku! (23:15)