Slovácko – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Opava – Liberec | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Karviná | 0:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Plzeň | 0:3 (kon.) |
Třinec – Žižkov | 4:2 (kon.) | | | Dukla Praha – Ústí n. L. | 3:2 (kon.) | | | Chrudim – Vlašim | 1:1 (kon.) |
Líšeň – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Pardubice | 1:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Vyšehrad | 1:0 (kon.) |
Leicester – Tottenham | 2:1 (kon.) | | | Burnley – Norwich | 2:0 (kon.) | | | Everton – Sheffield Utd. | 0:2 (kon.) |
Manchester City – Watford | 8:0 (kon.) | | | Newcastle – Brighton | 0:0 (kon.) |
Villarreal – Valladolid | 2:0 (kon.) | | | Levante – Eibar | 0:0 (kon.) | | | Atlético – Celta Vigo | 0:0 (kon.) |
Granada – Barcelona | 2:0 (kon.) |
Bayern – Kolín nad Rýnem | 4:0 (kon.) | | | Freiburg – Augsburg | 1:1 (kon.) | | | Hertha – Paderborn | 2:1 (kon.) |
Leverkusen – Union Berlín | 2:0 (kon.) | | | W. Brémy – RB Lipsko | 0:3 (kon.) |
Udinese – Brescia | 0:1 (kon.) | | | Juventus – Hellas Verona | 2:1 (kon.) | | | AC Milán – Inter | 0:2 (kon.) |
Marseille – Montpellier | 1:1 (kon.) | | | Bordeaux – Brest | 2:2 (kon.) | | | Méty – Amiens | 1:2 (kon.) |
Nice – Dijon | 2:1 (kon.) | | | Nîmes – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Remeš – Monaco | 0:0 (kon.) |
Dunajská Streda – Ružomberok | 0:1 (kon.) | | | Nitra – Michalovce | 0:2 (kon.) | | | Žilina – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Sereď – Zlaté Moravce | 0:0 (kon.) |
Motorlet – Sparta B | 2:3 (kon.) | | | Benešov – Admira Praha | 2:3 (kon.) | | | Domažlice – Plzeň B | 1:2 (kon.) |
Jablonec B – Ml. Boleslav B | 3:1 (kon.) | | | Velvary – Dukla B | 4:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Živanice | 1:3 (kon.) |
Petřkovice – Uničov | 3:0 (kon.) | | | Rosice – Blansko | 1:0 (kon.) | | | Hlučín – Vrchovina | 0:2 (kon.) |
Frýdek-Místek – Uh. Brod | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Příbram | 2:3 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Meteor | 2:1 (kon.) |
Zlín – Sparta | 1:2 (kon.) |
Hr. Králové – Příbram | 1:2 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Meteor | 4:1 (kon.) |
Zlín – Sparta | 1:3 (kon.) |
Púchov – Šamorín | 5:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Žilina B | 2:5 (kon.) | | | L. Mikuláš – Dubnica | 1:3 (kon.) |
KFC Komárno – B. Bystrica | 1:3 (kon.) |
ŁKS – Arka | 1:4 (kon.) | | | Gdańsk – Korona | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Zagłębie | 4:4 (kon.) |
Kasımpaşa – Antalyaspor | 3:0 (kon.) | | | Kayserispor – Denizlispor | 1:1 (kon.) | | | Fenerbahce – Ankaragücü | 2:1 (kon.) |
konec
SK Líšeň 2019
3:0
(1:0)
1. SK Prostějov
Daniel Kinc
Branky:
26. Reteno Elekana, 72. M. Vintr (pen.), 85. Reteno Elekana
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:10. Rohy: 1:10.
Rozhodčí: Cihlář – Hock, Klupák.
Diváci: 1300
Karty: 45+2. O. Vintr (LIS), 81. M. Vintr (LIS), 82. T. Machálek (LIS) – 36. Polák (PRO), 64. Střeštík (PRO), 64. Rolinc (PRO), 71. Janíček (PRO), 89. Koudelka (PRO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:10. Rohy: 1:10.
SK Líšeň 2019:
Šustr – Bačo, O. Vintr, Jeřábek (36. Minařík), O. Ševčík – Ad. Čermák, Demeter (78. Málek), Reteno Elekana – Hladík, T. Machálek (C), Zikl (70. M. Vintr).
Náhradníci: Vítek – Minařík, M. Vintr, Rolinek, Málek.
Trenér:
1. SK Prostějov: Bréda – Biolek, Janíček (C), Schuster, Lutonský – Polák, Píchal, Slaměna (68. Kroupa), Střeštík (78. Šteigl) – Koudelka, Rolinc.
Náhradníci: Mucha – Kiška, Kotouč, Pernackyj, Šteigl, Zapletal, Kroupa.
Trenér:
Náhradníci: Vítek – Minařík, M. Vintr, Rolinek, Málek.
Trenér:
1. SK Prostějov: Bréda – Biolek, Janíček (C), Schuster, Lutonský – Polák, Píchal, Slaměna (68. Kroupa), Střeštík (78. Šteigl) – Koudelka, Rolinc.
Náhradníci: Mucha – Kiška, Kotouč, Pernackyj, Šteigl, Zapletal, Kroupa.
Trenér:
Rozhodčí: Cihlář – Hock, Klupák.
Diváci: 1300
Žlutou kartu dostává Jakub Rolinc (1. SK Prostějov).