Jablonec B – Ml. Boleslav B 3:1 (kon.) | Velvary – Dukla B 4:1 (kon.) | Ústí n/O – Živanice 1:3 (kon.)
TJ Slovan Velvary
4:1 (1:1)
FK Dukla Praha B
Sobota 21.09.2019, 16:30 • Stadion Velvary, Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek dne. (18:18:02)

Je dobojováno. Velvary předvedly dnes velice dobrý výkon a nakonec porazily béčko pražské Dukly jasně 4:1. Domácí tedy berou všechny tři body, naopak hosté odjíždí do Prahy s prázdnou.

90+1
    89. Jaroslav KAFKA - 4:1

89
    Velvary právě vstřelily branku!
    Domácí ještě těsně před koncem přidávají další branku a jdou do vedení 4:1. Na konci akce byl JAROSLAV KAFKA.

88
    Žlutou kartu dostává Kovernikov (FK Dukla Praha B).
    66. Paulo IPPOLITO - 3:1

66
    A domácí přidávají o pár minutek později další branku a vedou už 3:1. Nyní se prosadil PAULO IPPOLITO.
    62. Tomáš TENKL - 2:1

62
    Půl hodiny před koncem utkání se domácí celek dostává do vedení 2:1, když se trefil TOMÁŠ TENKL.

46

45+1
    43. Jakub RUBEŠ - 1:1

43
    Jenže domácí celek velmi rychle odpovídá a těsně před přestávkou srovnává na 1:1! Prosadil se JAKUB RUBEŠ.
    39. Ondřej ULLMAN - 0:1

39
    Tým Dukla B právě vstřelil branku!
    V závěru prvního poločasu se béčko Dukly dostává do vedení 1:0, na konci celé akce byl ONDŘEJ ULLMAN.