Vsetín – Vítkovice 4:3 (1:0 po s.n.) | Zlín – Olomouc 4:1 (kon.) | Technika Brno – Tábor 3:2 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (1:3 po s.n.) | Hvězda Praha – Chomutov 0:9 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:1 (kon.)
Kladno – Plzeň 2:6 (kon.) | Kobra – Sparta 0:4 (kon.) | K. Vary – Třemošná 5:1 (kon.)
Poruba – Kometa Brno 1:7 (kon.) | Havířov – Třinec 4:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 4:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Přerov 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 10:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 5:4 (3:2 po s.n.)
po s.n. (1:0)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 21.09.2019, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga dorostu • Skupina Východ

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK ROBE Vsetín.
    Autorem vítězné branky je FILIP KRAJČÍK.

53:39
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes šest minut a Valaši vyrovnávají stav utkání na 3:3. Z levého kruhu prostřelil Bartošáka pokusem na vzdálenější tyč MATYÁŠ DĚDEK. Asistence: Bez asistence.

33:55
    Hostující obránce si chystal rozehrávku od vlastní branky, když se jej vydal napadat ADAM TUREK. Vsetínský útočník svého soupeře obral o puk, nabruslil si před branku a chladnokrevně poslal kotouč mezi Bartošákovy betony. Asistence: Boris Babeliak.

22:57
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hostující celek po gólu v oslabení z první třetiny přidává také přesnou střelu v přesilové hře. Jejím autorem je obránce MICHAL BYSTROŇ, který domácího brankáře prostřelil od modré čáry. Asistence: Alex Kotásek, Samuel Rajčan.

16:20
    ALEX KOTÁSEK si připisuje branku v oslabení. Vítkovicím nestačilo pouhé nahození na branku v početní výhodě, ale právě Kotásek se rozhodl pro střelu od mantinelu, kterou podruhé v utkání překonává Januru. Asistence: Samuel Rajčan.

04:11
    Během necelých dvou minut je na Lapači vyrovnáno. JOSEF KREJSA střílel za přemisťujícího se brankáře, jeho pokusu navíc pomohla pravá tyčka, od které se kotouč odrazil za Janurova záda. Asistence: Marek Vřeský.

02:29
    Valaši po pěkné kombinaci otvírají skóre dnešního utkání. Kuchařík našel kotouč na modré čáře, prokličkoval obranou až na levý kruh, odkud na úrovni brankové čáry poslal přihrávku před brankoviště na právě najíždějícího MATYÁŠE ADÁMKA. Ten puk tečoval mezi Bartošákovy betony. Asistence: Dominik Kuchařík.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 3. Adámek (Kuchařík), 34. Turek (Babeliak), 54. Dědek, rozh. náj. Krajčík – 5. Krejsa (Vřeský), 17. Kotásek (Rajčan), 23. Bystroň (Kotásek, Rajčan)