Dobřany – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 2:3 (0:1 po s.s.) | Pardubice – Karviná 6:1 (kon.)

50:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HBC Hradec Králové 1988.

JAKUB SVOBODA rozhodl o úspěchu hostujícího týmu! Hradec Králové si z Letohradu odváží dva body za vítězství 3:2 po samostatných stříleních.

Letohrad právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali a využili přesilovou hru! Brankáře Bryknera prostřelil FILIP FALTUS! Asistence: David Halbrštát, Miroslav Věchet – 2:2!

42:04
    Domácí trenér si vzal oddechový čas.

42:04
    Tak z přesilovky pro Hradec máme přesilovku čtyři na tři pro Letohrad. Výborná šance na vyrovnání! Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Jakub Ježek.

41:42
    Hradecká přesilovka netrvala dlouho. Hostující Ondřej Březina sekl protihráče a vyloučení doprovodil nesportovním chováním. Dnešní utkání proto pro něj končí. Kromě dvouminutového trestu inkasoval i desetiminutový osobní trest.

41:30
    S domácím týmem to nevypadá dobře. Pokud chtějí bodovat, musí dohnat gólovou ztrátu, ale nyní budou hrát v početním oslabení. Petr Vychytil míří na trestnou lavici za napadení.

39:58
    Hradec právě vstřelil branku!
    Pět minut před koncem jsou blízko třem bodům hosté z Hradce Králové! Do branky dostal míček PAVEL MALÝ! Asistence: Vojtěch Novotný – 1:2!

38:56
    Ani Bogdányho trest nezůstal proměněn v gólový okamžik.

36:43
    Přesilovku bude mít k dispozici Hradec Králové. Na dvě minuty si půjde sednout Vojtěch Bogdány za podražení.

36:30
    Letohrad přesilovku nevyužil, Mitra je zpět na hřišti.

34:22
    Letohrad může znovu odskočit. Bude mít k dispozici přesilovou hru. Na dvě minuty za hrubost míří ven ze hřiště Patrik Mitra.

30:01

30:00

29:44
    Šestnáct sekund před koncem druhé části se hostům podařilo vyrovnat! Balónek dostal do branky PETR ŠIMEK! Asistence: Petr Novák, Vítek Fanderlík – 1:1!

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 10. Vychytil (Halbrštát), 44. Faltus (Halbrštát, Věchet) – 30. Šimek (P. Novák, Fanderlík), 40. Malý (Novotný), rozh. náj. Svoboda

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (M. Novák) – Vychytil, Krejsa (A), Teplý, Adamec, Lajčiak, Lux – Macháček, Halbrštát (A), Faltus, Věchet (C), Cvejn, Bogdány, Holuša, Hejtmánek, Palcer, Řehák.
    HBC Hradec Králové 1988: Bryknes (Dvořáček) – Šimek, Fanderlík, Jiřík, Škoda, Hrubý (A), Ježek – Svoboda, P. Novák (C), Březina, Tesař, Malý, Šimůnek (A), Běloušek, Mitra, Novotný.

Rozhodčí: Popelka, Černý.