Getafe – Mallorca 4:2 (kon.) | Espanyol – Real Sociedad 1:3 (kon.) | Valencia – Leganés 1:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Alavés 2:0 (kon.) | Sevilla – Real Madrid 0:1 (kon.)
Valencia CF
1:1 (1:1)
CD Leganés
Neděle 22.09.2019, 16:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 5. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:50:22)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:23.

Je dobojováno! Druhý poločas nám příliš fotbalové krásy nenabídl, hosté se soustředili na bránění, Valencia toho směrem dopředu moc neměla. Domácí tak potvrzují to, že jim vstup do této sezony vůbec nevyšel, Leganés bere svůj první bod až v pátém kole!

90+8

90+7
    Nakonec to mohli být hosté, kteří získají všechny body! Dostali se do rychlého brejku, na levé straně zůstal úplně volný Rodrigues. Střídající hráč zakončoval na bližší tyč, Cillessen míč vyrazil na rohový kop!

90+6
    Z levé strany centroval Costa, jenže balón poslal do zámezí. Několik hráčů v bílých dresech teď bylo v pokutovém území zbytečných.

90+5
    Brankář Soriano musel ven z branky. Balón vyboxoval do zámezí, ovšem domácí bleskově rozehrávali a spěchají dopředu.

90+4
    Čtvrtá nastavená minuta spěje ke konci. Míč putoval až k Cillessenovi, což se pochopitelně nelíbí domácím fanouškům.

90+2
    Braithwaite byl v pokutovém území při pokusu o hlavičku evidentně zatažen za dres! Rozhodčí však jakoby neměli odvahu odpískat penaltu proti favoritovi ve druhé nastavené minutě za nerozhodnutého stavu!

90+1
    Domácí propadli a Gabriel musel celou situaci hasit žlutou kartou. Standardka pro hosty z velmi slušné pozice!

90
    Blíží se závěr základní hrací doby. Javier Estrada bude přidávat šest minut nad rámec druhého poločasu. To je ještě hodně času!

89
    Parejo posílal další centrovaný míč do velkého vápna. Hlavička Rodriga z těžké pozice mířila vedle branky!

88
    Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).

87
    Žlutou kartu dostává Juan Soriano (CD Leganés).

87
    Tlak domácích ale sílí! Hosté se soustředí pouze na to, aby udrželi remízu, která by jim zajistila první bod v sezoně.

86
    Na pravé straně se skvěle uvolnil Torres, který posílal přihrávku na zadní tyč. Rodrigovi chyběl kousek, aby ve skluzu uklízel do prázdné branky!

85
    Před pár vteřinami se Ferrán Torres dostal na hřiště. Teď měl svou nohu hodně vysoko, po zásluze vidí žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Ferrán Torres.