Rennes – Lille 1:1 (kon.) | Angers – Saint-Étienne 4:1 (kon.) | Lyon – PSG 0:1 (kon.)
Angers SCO
4:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Neděle 22.09.2019, 17:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:00:21)

Je konec! Angers po změně stran předvedlo neskutečný obrat a poráží Saint-Étienne vysoko 4:1! Hosté sice vedli po brance Nordina, ale domácímu kouči vyšla střídání. Krátce po změně stran dokázal srovnat Capelle, kterému přihrál Pereira. Poté se hra znovu uklidnila, ale posledních patnáct minut přineslo neskutečnou podívanou! Na hřiště se totiž podíval Ninga, který po standardní situaci hlavou poslal Angers do vedení a v závěru ze dvou protiútoku zkompletoval hattrick!

90+3

90+2
    Právě Ninga svedl souboj na polovině hřiště a dopustil se nedovoleného zákroku! Hosté mohou kombinovat.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Branka byla v pořádku také podle VAR systému a exhibice tak může pokračovat za stavu 4:1.
    89. Rodrigue Casimir Ninga - 4:1

89
    Angers právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! Angers vyšel další fantastický protiútok. Na přihrávku pokutovým územím si na levé straně počkal RODRIGUE CASIMIR NINGA a pohotově dovršil hattrick!

88
    Hostující fotbalisté jsou po obdržení další branky pořádně zaskočení a nemohou se dostat do hry. Angers kontroluje finální minuty.
    86. Rodrigue Casimir Ninga - 3:1

86
    Tak pozor! Branka nakonec platí a Angers skutečně vede 3:1! RODRIGUE CASIMIR NINGA si naběhl na přihrávku za obranu a svůj únik zakončil střelou k tyči!

85
    Ninga se dostal do úniku a zakončil jej přesnou střelou k tyči! Jeho branka však neplatí kvůli ofsajdu!

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Loïs Diony.

83
    Autor vedoucí branky Angers Ninga se znovu tlačil do velkého vápna, ale obránce před ním na poslední chvíli přizvedl centr z pravé strany.

82
    Hosté stále hrají velice pasivně. Chazrí sice kouzlil na pravé straně, ale sám sobě ukopl míč až k obránci Angers.

81
    Hostům už moc času na vyrovnání nezbývá. Domácí Angers je navíc na koni a hráči v černých dresech stále kombinují s míčem.

79
    Žlutou kartu dostává Miguel Trauco (AS Saint-Étienne).
    78. Rodrigue Casimir Ninga - 2:1

78
    Angers se dostává do vedení a otáčí vývoj dnešního utkání! Do velkého vápna přiletěl centr z přímého kopu a osamocený RODRIGUE CASIMIR NINGA hlavou poslal Angers do vedení!

77
    Hosté už jsou opět v blízkosti pokutového území Angers a pokračují v házenkářském obléhání. Domácí obrana však nenechává skulinky.

76
    Žlutou kartu dostává Rayan Aït-Nouri (Angers SCO).

75
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Stéphane Bahoken.

75
    Střídající Chazrí se ujal rozehrávky rohového kopu, jenže nikdo v dresu Saint-Étienne na jeho pobídku nedokázal zareagovat.

74
    Saint-Étienne se po delší době dostalo na polovinu Angers a hostující celek si ihned vybojoval rohový kop.

73
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Rodrigue Casimir Ninga.

72
    Do konce utkání chybí posledních dvacet minut a domácí Angers se stále tlačí do útoku. Obranu Saint-Étienne nečeká v závěru utkání nic snadného.

71
    Rachid Alioui zahrával přímý kop domácího celku. Domácí technik vymyslel zajímavý centr, který měl být možná střelou, ale netrefil branku.

70
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Romain Hamouma.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Vahbí Chazrí.

69
    Mathias Pereira Lage znovu rozhodil obranu hostujícího celku průnikem po pravé straně, ale tentokrát se nedostal k odcentrování.

68
    Autor úvodní branky Nordin zkoušel střelu z úctyhodné vzdálenosti, ale jeho pokus prosvištěl daleko od branky.

67
    Obrana Saint-Étienne dokázala rozkouskovat hru a otupila sílící tlak Angers. Hosté budou vhazovat na levé straně.

66
    Angers se opět usadilo na polovině soupeře, nicméně akci domácího celku nyní ukončila nepřesná přihrávka na pravou stranu.

65
    Angers ve druhé půli útočí hlavně po pravé straně. Rachid Alioui se dostal až na hranici velkého vápna, jenže jeho pokus byl nepřesný.

64
    Vincent Manceau provětral pravou stranu hostující obrany, prosmýkl se do velkého vápna, ale jeho přízemní pobídku dokázala hostující obrana zablokovat.

63
    Tempo hry po aktivním vstupu Angers do druhého poločasu poněkud opadlo. Obrana Saint-Étienne už opět brání v pevném bloku.

61
    Hosté se musí bránit proti tlaku domácího Angers. Timothée Kolodziejczak tentokrát odkopl míč daleko od vlastní šestnáctky.

60
    Je za námi hodina hry a po změně stran sledujeme aktivitu domácího Angers. Hráči v černém jsou mnohem aktivnější a snaží se o obrat.

59
    Hry už nyní trošičku připomíná obraz z prvního poločasu. Na obou stranách začíná přibývat nepřesných přihrávek.

58
    Rachid Alioui si řekl o přihrávku na hranici velkého vápna, přiklepl míč Capellemu, ale jeho dělovku zastavili pozorní obránci.

57
    Mathias Pereira Lage nesmírně oživil hru domácího mužstva. Aktivní záložník centroval do pokutového území, ale Ruffier ukryl míč do rukavic.

56
    Ismaël Traoré si našel prostor na pravé straně a odcentroval do velkého vápna. Jeho vysoký centr nemohl zasáhnout nikdo z hlavičkářů.

55
    Ludovic Butelle si dal na další vysoký centr pozor a ukryl míč do rukavic.

54
    Domácí brankář zmatkoval a vyrazil míč jen před sebe. Jeho malou chybu napravila pozorná obrana odkopem.

53
    Rachid Alioui hýří po změně stran aktivitou. Domácí fotbalista prošel do blízkosti velkého vápna, ale místo střely ještě roztáhl hru na levé křídlo.

52
    Pierrick Capelle je po vstřelení vyrovnávací branky pořádně nabuzený. Autor vyrovnávací branky střílel zpoza hranice velkého vápna, jenže minul.

51
    Debuchy je velmi aktivní také po změně stran. Krajní obránce hostujícího celku centroval obloučkem na malé vápno, kde kralovali obránci.
    49. Pierrick CAPELLE - 1:1

49
    Je vyrovnáno! Domácí celek se dočkal vyrovnání! Mathias Pereira Lage poslal v pádu přihrávku do pokutového území a osamocený PIERRICK CAPELLE vyrovnal!

48
    Z rohového kopu však nebezpečí pro branku Saint-Étienne nepřišlo. Nadýchaný centr se snesl přímo do rukavic pozorného brankáře.

47
    Domácí celek se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku. Ránu zpoza velkého vápna však obrana hostů srazila na rohový kop.

46
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Mathias Pereira Lage.

46

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Saint-Étienne. V první půli se však hrál nesmírně bojovný duel s velkým množstvím osobních soubojů. První střela na branku přišla deset minut před přestávkou a hned z toho byla branka. Hlavou se prosadil Arnaud Nordin. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.

Který z týmů obdrží první červenou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    Nastavuje se jedna minuta!

45
    Domácí celek sice dokázal vyrovnat, když se z blízkosti prosadil Ismaël Traoré, jenže domácí střelec byl snad tři metry v ofsajdu. Branka neplatí.

44
    Rachid Alioui se konečně vydal napadat rozehrávku soupeře vysoko na jeho polovinu. Zkušený stoper v zeleném raději odkopl míč do autu.

43
    Hostující zadáci pro změnu kombinují na polovině hřiště a vyměňují si přihrávky v zadních řadách. Domácí fotbalisté rozehrávku Saint-Étienne neatakují.

42
    Miguel Trauco nakopl míč na levou stranu, kde byl Arnaud Nordin, jenže ten si v souboji s Manganim pomohl nedovoleným zákrokem.

41
    Domácí stopeři kombinují na vlastní polovině a snaží se otevřít skulinky v obraně Saint-Étienne. Obrana hostujícího celku zatím hraje skvěle.

40
    Arnaud Nordin výborně přečetl rozehrávku domácího celku na hranici velkého vápna, vypíchl míč a vyvezl jej do bezpečí.

39
    Domácí celek je po obdržení úvodní branky dnešního klání poněkud zaskočený a nemůže se usadit na polovině soupeře.

38
    Timothée Kolodziejczak chtěl rozehrát nákopem na polovinu soupeře, ale jeho nabídku přečetl Ismaël Traoré, který získal míč pro Angers.

37
    Berič se probil do velkého vápna, kde upadl po kontaktu s brankářem, ale ještě předtím byl odpískán ofsajd.
    35. Arnaud NORDIN - 0:1

35
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hostující celek se z první střely na branku v dnešním duelu dostává do vedení! Mathieu Debuchy odcentroval z pravé strany do pokutového území, kde vyplaval osamocený ARNAUD NORDIN, jež přesnou hlavičkou otevřel skóre!

34
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních deset minut a stále se čeká na první střelu na branku. Naopak osobních soubojů sledujeme mraky.

33
    Exekuce přímého kopu se nakonec ujal Thomas Mangani, jehož levačka prolétla nad čtyřčlennou zdí a rovněž nad břevnem hostující svatyně.

32
    Rachid Alioui svedl souboj s Moukoudim. Hostující stoper se podle rozhodčího dopustil nedovoleného zákroku a daroval Angers přímý kop.

31
    Berić se dral za dalším centrem z pravé strany, ale jeho zakončení nesneslo ligové parametry. Míč skončil daleko od domácí svatyně.

30
    Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Duel je hodně bojovný, čekáme také na velkou šanci.

29
    Další nedovolený zákrok. Hra se v prvním poločase v důsledku nedovolených zákroků hodně kouskuje.

28
    Stéphane Ruffier nakopl míč na levou stranu, kde se do souboje pustil také domácí Ismaël Traoré. Kapitán Angers si ze střetu odnesl bolestivý šrám.

27
    Denis Bouanga se snažil odkopnout míč, ale jeden z dotírajících soupeřů jej atakoval šlapákem. Rozehrávat tak budou hosté.

26
    Robert Berić se na malém vápně natahoval po přízemním centru z pravé strany, jenže špičkou kopačky nasměroval míč jen do prostoru, kde stál brankář Butelle.

25
    Berić se přihlásil o přihrávku na polovinu hrací plochy, jenže při zpracování se mu míč svezl po ruce. Angers tak bude rozehrávat.

24
    Sada Thioub operoval s míčem na pravé straně, kde udělal několik přešlapovaček, ale nenašel recept na dotírajícího soupeře.

23
    Rayan Aït-Nouri dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže jeho následná práce skončila centrem do zámezí. Obrana hostů zatím skvěle dostupuje.

21
    Angelo Fulgini si naběhl na centr z pravé strany a pohotově zakončoval pravou nohou. Jeho rána však prolétla vysoko nad břevnem.

20
    Angers uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo z hráčů v zelených dresech kombinaci domácího celku neatakuje.

19
    Harold Moukoudi si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu, skvěle vystoupil a zakopl míč vysoko na tribunu. Angers bude vhazovat.

18
    Rachid Alioui prošel po levé straně do pokutového území, zpětnou přihrávkou hledal Thomase Manganiho, který centrem trefil obránce.

17
    Santamaria měl čas na pravé straně a vyvezl míč na polovinu soupeře. Domácí Angers se zatím nemůže usadit na polovině soupeře.

16
    Právě alžírský reprezentant Boudebouz střílel zpoza hranice pokutového území, ale jeho skákavá rána minula přední tyč domácí svatyně.

15
    Ryad Boudebouz diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině hřiště. Nikdo v dresu domácího Angers jeho rozehrávku neatakuje.

14
    Arnaud Nordin opět dostal přihrávku na levou stranu, rychlou zasekávačkou se zbavil obránce, ale jeho centr do velkého vápna byl velmi nepřesný.

13
    Timothée Kolodziejczak vybojoval odražený míč na vlastní polovině, krásně se otočil a přenesl těžiště hry na pravou stranu hřiště.

12
    Nordin se ujal rozehrávky přímého kopu z pravé strany hrací plochy. Jeho centr letěl příliš vysoko a domácí brankář Butelle jej ukryl do rukavic.

11
    Hostující celek si je vědom svého špatného postavení v ligové tabulce a vstup do zápasu se mu vydařil mnohem lépe. Stále však platí bezbrankový stav.

10
    Denis Bouanga si počkal na vysokou přihrávku za obranu, jenže se nechal vytlačit mimo střeleckou pozici a Ludovic Butelle uzmul míč před ním.

9
    Santamaria svedl hlavičkový souboj na levé straně, ale v těžké pozici odhlavičkoval míč pouze do zámezí. Vhazovat tak budou hosté.

8
    Rachid Alioui sprintoval za nákopem na polovinu soupeře, jenže přihrávka byla tak prudká, že míč proskákal mimo hrací plochu.

7
    Harold Moukoudi svedl skvělý souboj na pravé straně, jenže Debuchyho nepřetlačil a obránce, který má zkušenoti z Premier League, odcentroval nepřesně.

6
    Romain Thomas si dal pozor na vysoký nákop na hranici pokutového území a bez problémů odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor.

5
    Angelo Fulgini si dal tělo před napadajícího soupeře, pokryl si míč a nechal se faulovat. Domácí Angers tak bude rozehrávat z vlastní poloviny.

4
    Domácí celek se zatím nemůže probít na polovinu soupeře. Fotbalisté Saint-Étinne napadají vysoko a znepříjemňují Angers rozehrávku.

3
    Ryad Boudebouz dostal přihrávku na levou stranu, prohnal se kolem svého obránce, ale neobešel dalšího zadáka v dresu Angers.

2
    Harold Moukoudi poslal přihrávku na polovinu soupeře, jenže Arnaud Nordin centrem levou nohou poslal míč mezi diváky.

1
    Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Saint-Étienne se ihned vydalo na polovinu soupeře, ale domácí defenziva zasáhla.

1

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Angers bude hrát v bílém, zatímco hosté obléknou zelené dresy.

Angers SCO: Butelle – I. Traoré, Thomas, Mangani – Aït-Nouri, Capelle, Santamaría, Fulgini – Manceau, Alioui, Thioub.
    Náhradníci: Petković – Pavlović, Pajot, Bahoken, Ninga, Pereira Lage, Bobichon.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Youssouf, Moukoudi, Kolodziejczak – Debuchy, Boudebouz, M'Vila, Trauco – Nordin, Berić, Bouanga.
    Náhradníci: Vermot – Hamouma, Chazrí, Perrin, M. Camara, Cabaye..

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Angers SCO

Domácí Angers je na tom o něco lépe. Domácí celek totiž v pěti duelech vybojoval devět bodů a patří mu průběžná osmá pozice. V případě dnešního vítězství se může vyšvihnout do horních pater tabulky. V posledním utkání však Angers prohrálo 2:1 na hřišti Lille. Domácí se však pyšní skvělým útokem. Dosud vsítili už devět branek.

Dnešní hostující celek nemůže být se vstupem do nového ročníku Ligue spokojen. Saint-Étienne dosud vybojovalo pět bodů v pěti duelech. Hostujícímu celku tak patří pátá pozice ligové tabulky. Zkušený celek navíc čeká na vítězství od prvního kola, kdy zvítězil na půdě Dijonu. V minulém utkání jen remizoval s Toulouse.

Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Ligue 1 mezi Angers SCO a AS Staint-Étienne. Výkop je stanoven na 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Kubečka

Branky: 49. Capelle (Pereira Lage), 78. Ninga, 86. Ninga (Pereira Lage), 89. Ninga (Thioub) – 35. Nordin (Debuchy)

Karty:   76. Aït-Nouri (AGR) – 79. Trauco (SET)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:12.
    Angers SCO: Butelle – I. Traoré, Thomas, Mangani – Aït-Nouri, Capelle (73. Ninga), Santamaría, Fulgini (46. Pereira Lage) – Manceau, Alioui (75. Bahoken), Thioub.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Youssouf, Moukoudi, Kolodziejczak – Debuchy, Boudebouz (70. Chazrí), M'Vila, Trauco – Nordin (84. Diony), Berić (70. Hamouma), Bouanga.
    Náhradníci: Vermot – Hamouma, Chazrí, Perrin, M. Camara, Cabaye, Diony.