Sassuolo – Spal 3:0 (kon.) | Bologna – AS Řím 1:2 (kon.) | Lecce – Neapol 1:4 (kon.)
Sampdoria – Turín 1:0 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 2:2 (kon.) | Lazio – Parma 2:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:2 (0:1)
ACF Fiorentina
Neděle 22.09.2019, 18:00Italská Serie A • 4. kolo

Neskutečný zápas! Atalanta nakonec své snažení proměnila ve dva góly a vyválčila z tohoto zápasu alespoň bod. Poté, co Fiorentina stejně jako v prvním poločase zaspala začátek, z nenadání skórovala. Tým z Bergama se ale nevzdal a bojoval, až snížil. V 90+1. minutě propukla na stadionu obrovská euforie, ale rozhodčí po minutovém zkoumání nakonec gól kvůli ruce neuznal. Atalanta však bojovala až do konce a v 90+6 minutě skórovala znovu, a tento gól už byl podle regulí.

Body se tak dělí a já vám děkuji že jste si četli online přenos. Jiří Polášek. (20:04:17)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:11.

90+7
    90+6. Timothy CASTAGNE - 2:2

90+6
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TIMOTHY CASTAGNE. NESKUTEČNÉ! Atalantě byl sebrán srovnávací gól, a tak vstřelila další! K Castagnemu se dostal míč z přímého kopu a ten ho dokázal z voleje s odrazem od země dostat až do branky! Je to znovu remíza.

90+5
    Míč ale nebyl trefen ideálně. Za čáru ho ale dostali hosté a Atalanta má k dispozici ještě rohový kop!

90+4
    Faul a následné odpískaní značí jediné! Přímý kop proti brance Fiorentiny z velké blízky!

90+3
    Je to jasné! Při gólu se hrálo rukou, a proto branka neplatí! Pár minut před koncem proto Atalanta stále prohrává 1:2.

90+2
    Tak pozor! Gól ještě neplatí! Rozhodčí půjde k videu zkoumat možnou ruku při gólu.
    90+1. Atalanta - Neuznaný gól

90+1
    Autorem branky je MARIO PAŠALIĆ. V Bergamu se slaví! De Roon v pádu ťukl míč a Pašalič ho dokázal poslat do branky! Je to remíza! Asistence: Marten de Roon.

90
    Rozhodčí k tomuto poločasu nastavuje ještě dlouhých pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Kevin-Prince Boateng (ACF Fiorentina).

88
    Přímý kop však byl rozehrán opravdu špatně, když ho hosté kopli přímo do zdi před exekutorem kopu.

87
    Dalbert musel bohužel opustit hřiště vinou zranění. Po rozehrávce se dostala do útoku Fiorentina a vybojovala přímý kop.

86
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Lorenzo Venuti.

85
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Guilherme Arana.
    84. Josip ILIČIĆ - 1:2

84
    Autorem branky je JOSIP ILIČIĆ. Kontaktní branka je tady! Velmi hezký centr dostal od Goméze Iličič, který už si poté jen míč hrudí zpracoval, a s přehledem ho poslal do branky. Opravdu hezký gól. Asistence: Alejandro Gómez.