Sassuolo – Spal 3:0 (kon.) | Bologna – AS Řím 1:2 (kon.) | Lecce – Neapol 1:4 (kon.)
Sampdoria – Turín 1:0 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 2:2 (kon.) | Lazio – Parma 2:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
3:0 (2:0)
Spal
Neděle 22.09.2019, 12:30Italská Serie A • 4. kolo

Vítám vás u online přenosu ze čtvrtého kola italské Serie A. Od 12:30 se utkají US Sassuolo Calcico a Spal.

SPAL
    Hosté se po třech zápasech nacházejí se třemi body na patnáctém místě. Skóre 4:5 značí jisté problémy v ofenzívě.

US SASSUOLO CALCIO
    Zápasy domácího mužstva jsou letos zatím docela přestřelky. Parta kolem Berardiho se nachází na 14. pozici, když jednou vyhrála a dvakrát prohrála.

25. srpna (1. kolo) – Turín – Sassuolo 2:1
    1. září (2. kolo) – Sassuolo – Sampdoria 4:1
    15. září (3. kolo) – AS Řím – Sassuolo 4:2

5 gólů - Domenico Berardi
    1 gól - Francesco Caputo, Hamed Junior Traorè

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Peluso – Duncan, Obiang, Traorè – D. Berardi, Caputo, Derfel.
    Náhradníci: Pegolo, Russo – Magnanelli, Boga, Müldür, Raspadori, Romagna, Tripaldelli, L. Mazzitelli, Ghion, Locatelli, Kiriakopoulos.

Spal: Beriša – Vicari, Cionek, Tomović – Espeto, Kurtić, Murgia, Missiroli, D'Alessandro – Di Francesco, Petagna.
    Náhradníci: Letica, Thiam – Felipe, Igor, Floccari, M. Janković, Moncini, Paloschi, Reca, Sala, Valdifiori, Valoti..

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

2
    Murgia rozehrál rohový kop, který hosté zkraje první půle vybojovali, ale nic z něj nebylo. Smutnit nemusí, situaci si zopakuje.

3
    Obrana domácího celku si s rohovým kopem poradila, míč poslala mimo nebezpečné území, nikdo ze SPALu se tak ke střele nedostal.

4
    Hosté drží míč na polovině hřiště a kombinují mezi sebou.

4
    Berardi okradl soupeře o míč a rozehrál zajímavou akci, na jejímž konci byl Derfel, jehož střela ve vápně byla sražená na roh.

5
    Domácí si také vyzkoušeli rohový kop, ani oni z něj neudeřili.

5
    Traorè (SAS) musel utnout rodící se brejk soupeře, rozhodčí mu za taktický faul dává žlutou kartu.

6
    Třetí rohový kop pro hosty. Míč se snášel do vápna, kde mu byl nejblíže Consigli, který jej vyboxoval pryč z pokutového území.

7
    Sassuolo se dostali do brejku, ze kterého vybojovali rohový kop. S těmi se tedy roztrhl pytel.

8
    Hosté se dostávali do brejku, nicméně byli zastaveni. Přesto drží míč SPAL.

9
    D'Alessandro centroval z levé strany, míč neobratně zasáhl jeden z obránců domácích a poslal jej do zámezí. Další rohový kop pro hosty.

9
    D'Alessandro se po rohu dostal ke střele za vápnem, jenže mířil možná tak do dvacáté řady. Následuje odkop od branky.

10
    Obiang poslal míč do vápna, naběhl si na něj Caputo a z první střílel. Naštěstí pro SPAL byl jeho pokus sražený. Nicméně, kdyby nebyl, rozhodně by měl Beriša co dělat.

11
    Zatím nelze říci, který tým je aktivnější. Míč mají v držení domácí.

12
    Sassuolo pokračuje v okupování útočné poloviny, nicméně je to bez nápadu, bez centrů, bez střely...

13
    Klíčový člen sestavy domácího celku to na sebe vzal. Berardi vystřelil za hranicí vápna, jenže bohužel pro něj trefil pouze protihráče.

15
    Traoré stál několik metrů za vápnem, nevěděl co s míčem, tak jej napálil. Branku netrefil, takže následovat bude odkop.

16
    Ferrari (SAS) viděl za svůj ostrý skluz žlutou kartu.

17
    SPAL měl po faulu Ferrariho k dispozici standartní situaci. Rozehrával ji z levé strany blízko rohovému praporku Murgia. Jeho centr ale mířil přímo do rukavic brankáře Sassuola.

18
    Consigli znovu u míče, tentokrát vypomáhá svému celku s rozehrávkou.

19
    Dlouhý míč od Consigliho letěl na Caputa, jenže ten se ve vzdušném souboji dopustil faulu, takže domácí s míčem pokračovat nemohou.

20
    Další faul na Berardiho znamená možnost přímého kopu pro Sassuolo. A kopat se bude z velmi příhodné pozice, dobrých třicet metrů od branky.

21
    Exekuce se ujal samotný faulovaný hráč. Berardi však dal do svého kopu příliš falše, takže se míč stočil vysoko nad branku.

22
    Petagna na druhé straně táhl rychlý brejk, nakonec se dostal až do vápna, kde vystřelil. Jeho rána byla sražená jedním z obránců domácích mimo.

23
    Velmi zle dopadl na zem po jednom souboji D'Alessandro, který si zřejmě přisedl a zkroutil koleno. Ihned u něj jsou lékaři a směrem ke střídačce ukazují mlýnek, bude se brzy střídat.

24
    Mezitím se pokračuje ve hře, domácí obléhají obranný val soupeře.

25
    Míč se odrazil na nohu Duncana, který jej těsně za vápnem napálil vší silou, jenže přestřelil.

25
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Jacopo Sala.

26
    Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a míří velmi rychle kupředu.

26
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Tak to byla nádhera! Domácí fotbalisté naprosto vykombinovali soupeře z vlastní poloviny a na konci skvělé akce byl FRANCESCO CAPUTO, který obstřelil brankáře na vzdálenější tyč – 1:0! Asistence: Gregoire Derfel.
    26. Francesco CAPUTO - 1:0

28
    Hosté se ihned po inkasované brance pokoušejí o odpověď.

29
    Kurtić rozehrával standartní situaci blízko vápnu. Jeho rána ovšem mířila pouze do zdi. U míče domácí.

30
    Vášně na hřišti! Ve vápně byl podražen Petagna, jenže rozhodčí k údivu hostí penaltu nenařídil. Ti se tedy k němu seběhli. Čekáme, co se bude dít dál.

32
    Penalta se nekoná! Hosté mají k dispozici pouze rohový kop.

32
    Ten se jim tedy vůbec nepovedl, míč dostala obrana Sassuola bezpečně mimo pokutové území.

33
    Hosté drží balon na vlastní polovině a kombinují od defenzívy.

34
    Kurtić převzal přihrávku na levé straně a svým pasem chtěl oslovit nabíhajícího se Petagnu, jenže trefil pouze bránícího hráče soupeře. SPAL pokračuje s míčem na svých kopačkách.

35
    Deset minut před koncem prvního poločasu jsou u míče stále hosté, jenže daleko od branky soupeře.

36
    Murgia a Petagna si teď nerozuměli. Prvně jmenovaný posílal bochánek za obranu, jenže Petagna se vracel tak, aby dostal míč do nohy. Balon nakonec zamířil k Consiglimu, který úplně s rozehrávkou nepospíchal.

37
    Tomović (SPAL) předvedl velmi nebezpečný skluz proti Obiangovi a rozhodčí jej za něj trestá žlutou kartou.

38
    Toljan posílal z pravé strany nebezpečný střílený centr, který ovšem nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů alespoň tečovat.

39
    Hosté měli velkou možnost ke srovnání. Consigli si vyběhl na vápno pro letící míč, ve vzduchu se srazil s Kurtićem, načež se balon odrazil před pokutové území, kde jej stačila odvrátit před dobíhajícími hráči obrana Sassuola!

41
    Consigli byl chvilku ošetřován, ale už se zase pokračuje.

42
    Útočná akce hostů je přerušena, protože Petagna zahrál rukou. Blíží se závěr prvního dějství a míč mají fotbalisté domácího celku.

43
    Obrovská šance domácích! Caputo přihrával z levé strany před bránu, tam byl Berardi, jenže jeho střela z malého vápna mířila vedle!

44
    Domácí s míčem na kopačkách kombinují na polovině hřiště a snaží se dohrát poločas v klidu.

45
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

45+1
    První už je za námi a vypadá to, že úvodní dějství se již pouze dohrává. O míč se bojuje na středu hřiště.

45+2
    Duncan poslal míč do vápna na nabíhajícího Berardiho, který jej hrudí sklepl pod sebe, kde byl naběhnutý FRANCESCO CAPUTO, jemuž se povedlo míč poslat do šibenice – 2:0! Asistence: Domenico Berardi.
    45+2. Francesco CAPUTO - 2:0

45+3
    Rozhodčí logicky ještě něco nastaví navíc, protože hráči Sassuola se ze vstřelené branky poměrně dlouho radovali.

45+4

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Je za námi první dějství, do šaten jdou spokojenější domácí fotbalisté, kteří nad svým soupeřem vedou 2:0. O obě branky se postaral dnes skvěle hrající Francesco Caputo. Hosté budou muset zabrat, pokud chtějí ze zápasu získat minimálně bod.

Držení míče: 50 % – 50 %
    Střely na branku: 3 – 1
    Střely mimo: 4 – 3
    Rohové kopy: 5 – 5

46

47
    Úvod druhého dějství patřil jednoznačně domácím, těm se podařilo i skórovat. Bohužel pro ně se Duncan nacházel v ofsajdu. Situace se přezkoumává.

50
    Trvalo to, ale nakonec je přeci jen jasno. ALFRED DUNCAN dosáhl dorážkou regulérní trefy, v ofsajdu se nenacházel. To je pro hosty nepříjemná situace – 3:0! Asistence: Domenico Berardi.
    50. Alfred DUNCAN - 3:0

52
    Hosté měli k dispozici standartní situaci, ale jejich centr nebyl nebezpečný pro soupeře.

53
    Peluso (SAS) sestřelil na polovině hřiště jednoho z hráčů SPALu a vysloužil si za to žlutou kartu.

54
    Další branka mohla být na světě! Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Caputo, jenže bohužel pro něj hattrick nezkompletoval, protože trefil tyč!

55
    A další šance pro Sassuolo. No, tak domácí za to tedy zkraje druhého poločasu vzali. Caputo si to šinul sám na brankáře, před vápnem se odhodlal ke střele, ale trefil jen brankáře.

56
    Vypadá to, že hosté jsou myšlenkami stále v šatně. Absolutně se jim nedaří dostat se do hry.

57
    Další šanci na hattrick zazdil Caputo! Obiang si prošel jako nůž máslem celou polovinou soupeře, ve vápně přihrál Caputovi, ten střílel na bližší tyč, ale branku minul.

57
    Ojedinělý útok SPALu dokázala zastavit pevná defenzíva Sassuola.

58
    Kurtić byl faulován v blízkosti vápna, takže vybojoval SPALu zajímavou standartní situaci.

59
    Ze standartky se nic nebezpečného neudálo, ale hosté pokračovali rohovým kopem. Centr našel na přední tyči Petagnu, jenže ten hlavou zamířil nad.

60
    Půl hodiny před koncem duelu hrají s míčem na kopačkách domácí. Dočkáme se nějakého dalšího gólu?

63
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Francesco Magnanelli.

64
    Neskutečná šance hostů na snížení! Brankář Consigli se doslova blýskl poté, co z nějakých dvou metrů dokázal vychytat Murgiu!

65
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Sergio Floccari.

66
    Hosté se nadechli, jenže jejich snaha byla nyní enormní, což se projevilo útočným faulem. Míč mají domácí.

69
    Kurtić (SPAL) obdržel za svůj faul žlutou kartu.

72
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Manuel Locatelli.

73
    Před nabíhajícím Derfelem musel míč brankář Beriša vyrazit. Domácí budou mít k dispozici rohový kop.

74
    Berardi se dostal po rohovém kopu ke střele zpoza vápna, jenže jeho pokus mířil nad.

75
    Teď se po přiťuknutí od Obianga ke střele dostal Magnanelli, stejně jako Berardi, tak i on bránu překopl.

76
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Nenad Tomović, přichází Felipe.

77
    Hosté měli k dispozici standartní situaci, která skončila střelou mimo branku. Vykopávat bude Consigli. Do konce utkání zbývá něco kolem patnácti minut.

78
    Beriša si nyní dokázal poradit se skákavou střelou Berardiho. Ke smůle domácího útočníka byl jeho pokus tečován, tudíž postrádal prudkost.

79
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Derfel, přichází Jeremie Boga.

80
    Domácí drží míč na svých kopačkách na polovině hřiště. Viditelně již nikam nepospíchají, což je vzhledem k jejich náskoku logické.

81
    Locatelli se provinil útočným faulem, takže balon nyní bude v držení hostů. Ti se jistě pokusí o čestný úspěch v podobě vstřelí branky.

82
    Hostům se povedlo přitopit pod kotlem, k ohrožení branky to ale nevedlo. Navíc jim byl odpískán ofsajd.

83
    O míč se bojuje na středu hřiště. Je vidět, že utkání se již dohrává, o vítězi je dávno jasno.

84
    Hosté dokázali vybojovat rohový kop. Centrovaný míč však přeletěl úplně všechny hráče ve vápně. Bude to odkop od branky.

85
    SPAL nadále pokračoval v útoku, což se jim vyplatilo. Vybojoval další standartku, povede se hostům snížit?

86
    Murgia trefil hráče ve zdi a od nich se míč dostal na roh. Zahrával jej stejný hráč, balon se kroutil do vápna, nejblíže k němu měl Consigli, který ho vyrazil mimo nebezpečné území.

87
    Boga předvedl kvalitní práci, dostal se přes Salu a neohroženě si to z boku mířil na brankáře soupeře, pod nohy mu ale skočil Cionek, který bezchybně zasáhl.

88
    To je smůla! Hostům se povedlo vstřelit gól, jenže nakonec neplatí. Murgia skóroval z penaltového puntíku prakticky do prázdné branky, jenže přihrávka na něj byla od hráče, co se předtím nacházel v ofsajdu. Rozhodčí však situaci pro jistotu zkontroluje.

90
    Stále nevíme, zda to bude gól. Rozhodčí mezitím oznámil, že nastavuje šest minut!

90+1
    Aby ještě dříve nevypršelo nastavení, než se rozhodne. Diváci pochopitelně bučí, raději by viděli fotbal.

90+2
    To jsme tu už dlouho neměli. Na hřišti pořád nikdo neví, jaký bude verdikt.

90+3
    Hráči se nervózně procházejí po hřišti, diváci pískají a bučí. A my stále nevíme, jak sudí rozhodnou.

90+5
    Rozhodčí branku neuznává kvůli těsnému ofsajdu! Situaci dohromady přezkoumával nějakých sedm minut a pomalu nám vyprší šestiminutové nastavení.

90+6
    Hosté drží míč na polovině hřiště a přihrávají si. Vypadá to, že dnes jim prostě není přáno.

90+7
    U míče byl i Consigli, který vypomáhá svému celku s rozehrávkou. Dnes si připsal jeden skvělý zákrok, jinak moc práce neměl.

90+8
    Nyní ani hosté, kteří jsou v držení míče, nikam nespěchají. Utkání se dohrává, o výsledku je dávno rozhodnuto. Přesto se kvůli dlouhému řešení situace ještě bude hrát.

90+9
    Hráči SPALu se dostanou v závěru k rohovému kopu. Připíší si čestný úspěch?

90+10
    Z rohového kopu to nebude, míč se sice snášel do vápna, jenže v něm kraloval brankář Consigli.

90+11

Je za námi konec utkání, které se hrálo přes sto minut. Spokojení budou určtitě domácí, kterým se povedlo díky skvělé první půli a začátku druhé zvítězit poměrem 3:0. Je pravda, že i v průběhu druhého poločasu si Sassuolo připisovalo jednu šanci za druhou, nicméně je nedokázali proměnit.

Skóre otevřel ve 26. minutě po krásné kombinaci Caputo. Stejný hráč se prosadil i v nastavení skvělou ranou do šibenice. Na začátku druhé půle stanovil konečnou podobu výsledku Duncan.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:3.
    Střely mimo: 9:5.