Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Minnesota Wild
4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Colorado Avalanche
Neděle 22.09.2019, 00:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Příprava NHL

53:59
    První přesilovku ve třetí třetině si zahrají domácí. Dvě minuty za držení obdržel Vladislav Kameněv.

51:24
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Drew Stafford – 2 min., sekání).

47:34
    Hosté si mohou ve třetí třetině natrénovat přesilovky. Další si zahrají po vyloučení Matse Zuccarella.

44:37
    Uvidíme další přesilovku Colorada. Ryan Hartman zahákoval za brankou soupeře Timminse a rozhodčím to neuniklo.

40:36
    Domácí kapitán Mikko Koivu dostává dvě minuty za hákování. Šance pro Colorado vyrovnat stav!

37:26
    Seeler navíc vyfasoval dvě minuty za hrubost. Bude z toho tedy přesilovka pro Avalanche.

37:26
    Oba hokejisté dostanou pětiminutové tresty. Teď tu ale máme reklamní přestávku.

32:27
    Matt Dumba inkasoval sekeru přes ruce od napadajícího Ty Lewise. Přesilovou hru si vyzkouší Minnesota.

25:51
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvouminutový trest za nedovolené bránění si vysloužil Anton Lindholm.

18:57
    Hosté budou hrát dokonce přesilovku 5 na 3! Za podražení je vyloučen Nick Seeler.

17:20
    Bude z toho přesilovka Colorada! Dan Renouf dostal 2+10 minut za napadení, Marcus Foligno byl potrestán za úder hlavou a obdržel dvojku navíc!

12:24
    Za hrubost jsou vyloučeni domácí Nick Seeler a hostující Dan Renouf. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

10:21
    Kotouč opustil hrací plochu, protože ho do hlediště odpálil Ryan Suter! Ten je tedy na trestné lavici za zdržování hry.

04:31
    Domácí budou hrát přesilovku. Za vysokou hůl je vyloučen Ty Lewis.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 3. Dumba (Sturm, Hartman), 23. Zucker (Dumba), 35. Staal (Zuccarello), 50. Zuccarello (Greenway, Staal) – 22. Lewis (Bowers), 40. Megna (Greer, Renour), 58. Timmins (Megna.)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Belpedio, Seeler, Soucy, Hunt – Donato, Sturm, Koivu (C), Parise (A), Staal, Zucker, Foligno, Greenway, Kunin, Stafford, Zuccarello, Hartman.
    Colorado Avalanche: Francouz (Werner) – Renouf, Connauton (A), Alt, Timmins, Graves, Lindholm – Megna Ničuškin, Bowers, Dries, Greer, Tynan, Compher (A), Condra, Kaut, Lewis, Kameněv, Burakovsky (A).

Rozhodčí: Hebert, Schlenker – Miller, Fournier

Diváci: 16 833