Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
Toronto Maple Leafs
Neděle 22.09.2019, 01:10 • KeyBank Center, Buffalo • Příprava NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:52:01)

Trestné minuty: 8:10

Utkání je u konce a Buffalo se po povedené třetí třetině může radovat z výhry 5:3. Jako první se v této části trefil Jimmy Vesey, když proměnil sólo, ale na tuto branku ještě našlo Toronto odpověď a navíc v oslabení. Trevor Moore zakončil rychlý kontr a vše vypadalo, že by se duel mohl dostat do prodloužení. To však odmítl Victor Olofsson, ten byl ve správný moment na správném místě a doklepl puk za Hutchinsona. Toronto v úplném závěru ještě zkusilo odvolat gólmana, to ovšem potrestal C. J. Smith a upravil na konečných 5:3.

59:08 C. J. SMITH - 5:3

59:08
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je patrně rozhodnuto. Toronto odvolalo gólmana, což chtěl střelou přes celé kluziště potrestat Rodrigues, ten ale branku minul. Puk však dojel C. J. SMITH a doklepl jej za brankovou čáru. Asistence: Evan Rodrigues.

58:06
    Dvě minuty za hrubost dostal jak domácí Sam Reinhart, tak i hostující Kevin Gravel.

58:06
    Ristolainen u modré čáry sestřelil Barrieho a hosté si to samozřejmě nenechali líbit. výsledkem pak byla šarvátka u Hutchinsona, po které se bude vylučovat. Co je ale nejdůležitější, Barrie je v pořádku.
    57:24 Victor OLOFSSON - 4:3

57:24
    Domácí opět vedou! Za své poslání na střídačku se pomstil VICTOR OLOFSSON, když stál na správném místě a povedlo se mu dorazit odražený puk do odkryté části branky. Asistence: Sam Reinhart.

57:06
    Do sóla se hnal domácí Rodrigues, byl ale už doháněn a tak musel bleskově zakončovat. Své sólo nedotáhl, vystřelil mimo.

56:25
    Domácí tým vyhodil puk přes všechny čáry, je z toho zakázané uvolnění.

56:01
    Muzzinovo nahození zápěstím od modré čáry skončilo v Huttonově lapačce, ten tak svým zákrokem přerušil hru.

55:25
    Urputný souboj o puk v pásmu Buffala, hosté se snaží o úder, který by mohl být i vítězným.

54:49
    Přesilovka Toronta je u konce, v jejím závěru pálil nepřesně Jordan Schmaltz.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 16. Reinhart (Eichel, Miller), 28. Olofsson (Eichel, Dahlin), 50. Vesey (Reinhart), 58. Olofsson (Reinhart), 60. Smith (Rodrigues) – 14. Tavares (Kapanen, Muzzin), 35. Engvall (Kapanen), 51. Moore (Gauthier, Muzzin)

Buffalo Sabres: Hutton (J. Johansson) Ristolainen, Dahlin, Nelson, Johiharju, Miller, Scandella – Reinhart, Eichel, Vesey – Rodrigues, Cozens, Skinner – Olofsson, M. Johansson, Asplund – Lazar, Ruotsalainen, Smith.
    Toronto Maple Leafs: Neuvirth (41. Hutchinson) – Barrie, Muzzin, Schmaltz, Harpur, Holl, Gravel – Marner, Tavares, Kapanen – Gauthier, Spezza, Moore – Korškov, Brooks, Petan – Bracco, Elynuick, Engvall.

Rozhodčí: MacDougall, O'Halloran – Baker, Kovachik

Diváci: 17 224