Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
St. Louis Blues
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 22.09.2019, 21:30 • Enterprise Center, St. Louis, MO • Příprava NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný vstup do nového týdne! (00:24:09)

Omluvte prosím chybějící gify u vstřelených gólů Columbusu. Ze zápasu neprobíhal videopřenos, k dispozici bylo pouze audio. Góly St. Louis se nám podařilo najít. Děkujeme za pochopení!

V přípravném utkání mezi Blues a Blue Jackets se z výhry 5:3 radují hokejisté St. Louis. Na jejich úspěchu se podílelo pět různých střelců. Brankář Jordan Binnington předvedl celkem 22 úspěšných zákroků.

Bluesmani tak mají po čtyřech přípravných duelech bilanci 3-1-0, Columbus za stejný počet mačů potom výsledek 2-2-0.

59:07
    Bluesmani vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:05
    Merzlikins na střídačce, Columbus na závěr zkouší hru bez brankáře.

57:26
    Dvě minuty a 34 vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po pravici Binningtona.

57:26
    Bekhendem se z mezikruží snažil prosadit Clendening, Binnington ovšem připraven. Je tady poslední reklamní přestávka.

56:13
    Daňo se z pravé strany snažil překvapit Binningtona, ten ale drží pro svůj tým dvougólový náskok.

54:04
    Hosté se provinili icingem, vhazovat se tedy za moment bude v jejich obranné zóně.

53:56
    Střely na bránu: 34 – 22

53:40
    Ofsajd od hokejistů St. Louis.

52:08
    Odpovědět se snažil rychle Daňo, avšak z pravé strany na Binningtona nevyzrál.
    52:02 Sammy BLAIS - 5:3

52:02
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Začátek třiapadesáté minuty, Bluesmani jdou do dvougólového vedení! Pěknou individuální akcí skóroval SAMMY BLAIS. 5:3! Asistence: Alex Pietrangelo, Brayden Schenn.

51:50
    Nepřesná rozehrávka Modrokabátníků znamená zakázané uvolnění.

51:43
    Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici Merzlikinse máme Schenna a Nashe.

51:43
    Střela Dunna od modré čáry zleva končí u Merzlikinse, na řadě je reklamní přestávka.

51:16
    Icing nyní také v podání Columbusu.

50:58
    Zakázané uvolnění Bluesmanů, vhazovat se tedy za malý moment bude před Binningtonem.

50:01
    V polovině třetí třetiny platí skóre 4:3 pro Blues.

49:01
    Vhazovalo se ve středovém kruhu.

48:59
    Další touš, který končí v ochozech Enterprise Center.

48:22
    Z pravého kruhu prověřil Merzlikinse Parayko.
    47:24 Klim KOSTIN - 4:3

47:24
    Osmačtyřicátá minuta utkání, Blues se vrací zpět do vedení! KLIM KOSTIN poslal svůj bekhend z těsné blízkosti pod horní tyč. Jeho třetí gól v přípravě, druhý bod v dnešním zápase, 4:3! Asistence: Jaden Schwartz.

46:20
    Vhazuje se mezi hole Schenna a Nashe po pravici Merzlikinse.

46:20
    Od modré vystřelil Borgman, Merzlikins má puk ve svém držení. Proběhne první reklamní přestávka ve třetí třetině.

45:38
    Hokejisté St. Louis poslali touš přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
    45:17 Riley NASH - 3:3

45:17
    Columbus právě vstřelil branku!
    3:3! Při situaci 2 na 1 překonal Binningtona zprava střelou do pravého horního růžku RILEY NASH. Asistence: Dean Kukan, Adam Clendening.

44:51
    Střely na bránu: 25 – 19

43:11
    Kotouč opustil hrací plochu, následovat bude vhazování ve středovém kruhu.

42:59
    Na opačné straně hřiště zahrozil z levého kruhu pro vhazování MacEachern, Merzlikins taktéž pozorný.

42:29
    Dubinskyho střela zprava, Binnington puk vyráží.

40:37
    Bouwmeester z levé strany minul Merzlikinsovu bránu.

40:19
    Po 19 vteřinách třetí třetiny Blue Jackets odpískáno zakázané uvolnění.

40:01

Hokejisté St. Louis a Columbusu se vrátili zpět na ledovou plochu, závěrečná dvacetiminutovka začne co nevidět.

39:22
    Clendening od modré čáry z pravé strany otestoval Binningtonovu pozornost.

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
    37:00 Tyler BOZAK - 3:2

37:00
    Čas 37:00, domácí dnes poprvé vedou! Nahození Bouwmeestera od modré zleva tečoval Kostin, avšak neúspěšně. Z těsné blízkosti potom ale uspěl TYLER BOZAK. 3:2! Asistence: Klim Kostin, Jay Bouwmeester.

35:38
    Čtyři minuty a 22 vteřin do konce druhé třetiny, Schenn a Dubinsky na vhazování po levé ruce Merzlikinse.

35:38
    Merzlikins vyrazil střelu Parayka od modré z pravé strany vysoko nad, do ochranné sítě. Je tady další z reklamních přestávek.

33:51
    Suvenýr pro diváky, podle rozhodčích bude následovat vhazování po levici Merzlikinse.

32:48
    Clendeningova střela od modré čáry zprava, Binnington zasahuje svou rukavicí.

32:16
    Střely na bránu: 21 – 14

31:28
    Další postavení mimo hru v podání Columbusu.

31:09
    Nepovedená útočná snaha Modrokabátníků – ofsajd.

30:35
    Můžeme pokračovat. Souboj na vhazování po pravici Merzlikinse obstarávají Walker a Wennberg.

30:35
    Walker z levé strany provětral Merzlikinsovu lapačku, před námi je reklamní přestávka.

29:58
    Těsně před polovinou utkání je skóre mezi Blues a Blue Jackets nerozhodné, 2:2.

28:52
    Střelecký pokus Parayka od pravého mantinelu, Merzlikins připraven na správném místě.

28:11
    Střela Steena z levého kruhu postrádala na přesnosti.

26:24

26:24
    Puk opět mimo hrací plochu, tentokrát následuje reklamní přestávka.

25:11
    Kotouč si to namířil na střídačku Columbusu, vhazovat by se následně mělo před Binningtonem.

24:41
    Střely na bránu: 16 – 12

23:38
    Ofsajd ze strany St. Louis.
    23:07 Alex PIETRANGELO - 2:2

23:07
    Využitá přesilovka Bluesmanů, skóre je tak opět rychle nerozhodné! Při přečíslení, po pasu od Schenna, skóroval zprava ALEX PIETRANGELO. 2:2! Asistence: Brayden Schenn.

22:08
    Druhá přesilovka pro Blues, vhazuje se po levé ruce Merzlikinse.

22:08
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Adam Clendening – 2 min., faul loktem).
    21:48 Jakob LILJA - 1:2

21:48
    Dvaadvacátá minuta utkání, Modrokabátníci podruhé vedou! Při signalizované výhodě se střelecky prosadil JAKOB LILJA. Jeho druhý gól v utkání! Asistence: Brandon Dubinsky, Zach Werenski.

21:21

20:16
    Poganski útočil po levé straně při vlastním oslabení, Merzlikins jeho střelu vyrazil.

20:02
    Blue Jackets začínají druhou třetinu na přesilové hře.

20:01

Oba týmy jsou zpět na ledě Enterprise Center, druhá část bude zahájena za malou chvíli.

19:21
    Druhá početní výhoda pro Blue Jackets, vhazuje se po pravici Binningtona.

19:21
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Klim Kostin – 2 min., podrážení).

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

17:47
    Sanfordova střela z levé strany, Merzlikins pozorný.

17:13

16:05
    Domácí v plném počtu. K dispozici mají nyní zkrácenou přesilovku.

15:34
    Fabbri to zkusil z mezikruží, Merzlikins puk vyrazil do rohu.

15:13
    Sledovat budeme hru ve čtyřech, vhazování po levé ruce Merzlikinse.

15:13
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Sonny Milano – 2 min., vysoká hůl).

14:05
    Pět minut a 55 vteřin do konce první třetiny, vhazování po pravici Binningtona obstarají Bozak a Nyquist.

14:05
    Po reklamní přestávce uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání, zahraje si ji Columbus.

14:05
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Andreas Borgman – 2 min., držení hole).
    13:29 Jaden SCHWARTZ - 1:1

13:29
    Netrvalo dlouho a Blues srovnávají! Merzlikinse z pravé strany prostřelil JADEN SCHWARTZ. Brankář si sice sáhl na kotouč, zastavit jej však nedokázal. 1:1! Asistence: Andreas Borgman, Brayden Schenn.
    12:29 Jakob LILJA - 0:1

12:29
    Polovina třinácté minuty, Blue Jackets otevírají skóre utkání! Autorem gólu je JAKOB LILJA, na kterého obrana St. Louis tak trochu zapomněla. Asistence: Marko Daňo, Brandon Dubinsky.

12:11
    Střely na bránu: 9 – 8

11:51
    Neúspěšná útočná akce Modrokabátníků, čároví jim odpískali postavení mimo hru.

11:01
    Odehráno 11 minut, Blues zatím hrají s Blue Jackets bez branek.

10:05
    Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Schwartze a Wennberga po pravé ruce Merzlikinse.

10:05
    Bekhend Poganskiho z předbrankového prostoru, Merzlikins má puk ve své moci. Na řadu přichází druhá reklamní přestávka.

09:33
    Pokus Parayka od modré z pravé strany, Merzlikins dával pozor a kotouč vyrazil.

08:20
    Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Blues.

08:10
    Z levé strany obstarali dvě střely Blue Jackets Wennberg a Werenski, Binnington vždy vyrazil.

06:15
    Konec reklamní přestávky, Walker a MacInnis v souboji na vhazování po pravici Merzlikinse.

06:15
    Sanford vystřelil ze středu útočného pásma, touš končí v ochranné síti. Proběhne první reklamní přestávka.

05:09
    Fabbriho pokus z pravé strany, Merzlikins pozorný.

04:56
    Střely na bránu: 2 – 5

03:45
    Zleva zkusil štěstí Hännikäinen, Binnington puk vyrazil.

03:31
    Dalpe z pravého kruhu pro vhazování nemířil přesně.

02:19
    Dubinsky od modré čáry prověřil Binningtonovu pozornost.

02:09
    Bortuzzo střílel od modré z pravé strany, následně ještě dorážel z těsné blízkosti Kostin, Merzlikins v obou případech na jedničku.

01:23
    Střelecký pokus Parayka od modré čáry zleva minul tři tyče, Merzlikins tak mohl zůstat v klidu.

00:01

Úvodního vhazování se zúčastní Walker a MacInnis, jdeme na to!

Hymna je minulostí, přípravný duel mezi Blues a Blue Jackets odstartuje za několik málo okamžiků.

Obě zahajovací formace stojí na modrých čarách, v Enterprise Center zazní americká státní hymna.

→ Z:0 REC:0-0-0 PR:0.00 %ÚS:00.0

St. Louis Blues: Binnington (Fitzpatrick) – Bortuzzo, Bouwmeester, Dunn, Parayko, Pietrangelo (C), Borgman – Barbašev, Blais, Bozak, Fabbri, MacEachern, Poganski, Sanford, Schenn, Schwartz (A), Steen (A), Sundqvist, Walker

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Vehviläinen) – Jones (A), Clendening, Werenski, Somerby, Gavrikov, Kukan – Wennberg, Nyquist, Lilja, Dubinsky, Nash, Milano, Bjorkstrand, Dalpe, Hännikäinen, MacInnis, Bemstrom, Daňo

Rozhodčí: Corey Syvret, Gord Dwyer – David Brisebois, Libor Suchánek.

Příjemný nedělní hokejový večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování přípravného utkání mezi St. Louis Blues a Columbus Blue Jackets.
    Blues vs Blue Jackets; 22. 09. 2019, 21:30 SEČ

COLUMBUS BLUE JACKETS

Blue Jackets jsou na tom v rámci přípravy před sezonou 2019-2020 úplně stejně jako soupeř, tedy tři odehrané zápasy s bilancí dvou výher a jedné porážky.

Triumfovali doma proti Buffalo Sabres 4:1, prohráli na ledě Pittsburgh Penguins 1:4 a v noci na neděli uspěli mezi domácími mantinely nad Penguins 3:1.

Cestu k úspěchu jim v posledním utkání ukázal brankář Joonas Korpisalo, jenž předvedl celkem 24 úspěšných zákroků. Vítězný gól obstaral útočník Eric Robinson.

Modrokabátníci následně budou mít před sebou ještě tři duely. Představí se na ledové ploše Sabres, přivítají New Jersey Devils a dnešního soupeře – Blues.

ST. LOUIS BLUES

Blues doposud odehráli tři přípravné zápasy, všechny na ledě soupeřů, přičemž zapsali dvě výhry a jednu porážku.

Na úvod porazili Dallas Stars 2:0, poté padli s Washington Capitals 2:3 a nakonec zvítězili proti Winnipeg Jets 4:3 v prodloužení.

V posledním utkání měli velké štěstí. Na 3:3 totiž vyrovnali pouhých 33 vteřin před koncem třetí třetiny, v nastavení potom udeřili na konci 62. minuty. O obrat se přitom postaral jediný muž, útočník David Perron.

V přípravě Bluesmani budou mít na programu ještě čtyři duely. Přivítají Stars, zavítají na hřiště Detroit Red Wings, budou hostit Capitals a na závěr se představí u dnešního soupeře, tedy Blue Jackets.

V neděli 22. září má příprava nejlepší hokejové ligy na svém programu celkem čtyři zápasy.

Zde budete moci sledovat přípravné utkání mezi týmy St. Louis Blues a Columbus Blue Jackets. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Enterprise Center vhozeno už krátce po 21:30!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Schwartz (Borgman, Schenn), 24. Pietrangelo (Schenn), 37. Bozak (Kostin, Bouwmeester), 48. Kostin (Schwartz), 53. Blais (Pietrangelo, Schenn) – 13. Lilja (Daňo, Dubinsky), 22. Lilja (Dubinsky, Werenski), 46. Nash (Kukan, Clendening)

Rozhodčí: Corey Syvret, Gord Dwyer – David Brisebois, Libor Suchánek

Diváci: 16 672