Litoměřice – Sokolov 5:3 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Chomutov 0:4 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kadaň – Vsetín 2:7 (kon.)
Ústí n/L – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Slavia – Přerov 3:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 23.09.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 6. kolo

58:21
    Kryštof Stuchlík sekl Šťovíčka a domácí čeká dvojnásobná přesilovka. Ta může trvat až 86 sekund.

57:47
    Za příliš mnoho hráčů na ledě putuje na trestnou lavici Frýdečák Rostislav Martynek.

54:47
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost byli vyloučeni Matěj Psota a Jan Zahradníček. Oba inkasovali dvě minuty. Pokračuje přesilovka Třebíče pět na čtyři.

54:36
    Blíží se závěr třetí třetiny a Kovář u mantinelu podrazil Psotu. Rozhodčí to viděli jako krosček, přesto to nic nemění na tom, že si Třebíč zahraje přesilovku.

42:42
    Chyba Mikulíka ve středovém kruhu, Matěj Psota se mu snažil vypíchnout puk, ale při snaze trefil Mikulíka holí do obličeje. Frýdecko-Místečtí budou mít výhodu přesilovky pět na tři v délce 52 sekund.

41:34
    Petr Kratochvíl přidržel u mantinelu Mikulíka a následuje dvouminutový trest.

35:01
    Přesilovka Frýdku-Místku končí o pár vteřin rychleji. Na dvě minuty za nedovolené bránění byl vyloučen Lukáš Kaukič. Za dvě sekundy se do hry vrátí Král.

33:03
    Tadeáš Král zahákoval u mantinelu jednoho z frýdecko-místeckých hráčů a hosté budou mít dvouminutovou možnost na snížení skóre v početní výhodě.

14:45
    První přesilovku si zahrají hosté. Michal Vodný zasáhl do obličeje Kaluse a čeká ho dvouminutový trest za vysokou hůl.

01:21
    Po 81 sekundách čeká na domácí přesilovka. Štěpán Novotný v útočném pásmu podrazil domácího hráče a následuje dvouminutový trest.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 6. Šťovíček (Psota, Jenáček), 22. T. Havránek (P. Kratochvíl, Psota), 30. Psota (Kusý, Šťovíček), 56. Vodný (Michálek, Kusý) – 18. Mikulík (Novotný)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Forman, D. Mikyska, Jenáček, Furch, V. Čejka (C) – Psota (A), Šťovíček, Kusý – T. Havránek, Nedvídek, Vodný (A) – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Michálek – Paták, Havlát, Malec – Ferda.
    HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Kudla, L. Kovář, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek, D. Stránský, Rufer – D. Květoň (A), Klimša (A), Martynek (C) – Mikulík, Stuchlík, Novotný – Kvasnica, Przybyla, Kaukič – J. Kalus, Motloch, Flok.

Rozhodčí: Fiala, Veselý – Lukš, Bohuněk.