Novosibirsk – Kazaň 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Čerepovec – Riga 6:1 (kon.)
Jaroslavl – Jokerit 1:4 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Sibir Novosibirsk
4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
Ak Bars Kazaň
Pondělí 23.09.2019, 14:30 • Sibir Arena (Novosibirsk) • KHL

On-line přenos končí, na počtenou! (17:11:57)

Kazaň prohrávala už po první třetině a v té následující si své postavení ještě zhoršila. Gól, který dala osm minut před koncem, byl pro ni sice povzbudivý, ale protože další nepřišel, tak vlastně zbytečný.

Tatarstánský celek teď čeká cesta do Čeljabinsku a věří, že tam naskočí na novou vítěznou vlnu. Snazší to v dalším zápase bude mít Novosibirsk, protože si zahraje na ledě posledního Chabarovsku.

Celkový počet střel: 21:28.

Je to tak, spanilá jízda Kazaně končí v Novosibirsku. Domácí tým zvítězil díky hat-tricku Danila Romanceva 4:2 a na svého soupeře se bodově dotáhl.

59:30
    Šermovačky před Krasikovem ke kontaktní brance nevedou. Vypadá to, že Kazaň, která vyhrála šest zápasů v řadě, se bude muset smířit s porážkou.

58:08
    Kazaň hraje bez brankáře!

56:41
    Spolehlivě chytající Krasikov (Novosibirsk) nastavil lapačku střele letící od mantinelu.

56:36
    A kompletní už je i Kazaň.

56:15
    Novosibirsk hraje v plném počtu.

55:54
    Frattin (Kazaň) nabral vysokou rychlost a z levého kruhu nebezpečně zakončil! Krasikov byl ostražitý a žádné drama nepřipustil.

54:47
    Už to neplatí a hra probíhá v rovnovážném počtu.

54:37
    Hraje se 4 na 3. Výhodu má stále Kazaň.

54:36
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Patrice Cormier – 2 min., sekání).

54:16
    Kazaňský klub má k dispozici půlminutovou přesilovku 5 na 3!

54:15
    Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Andrej Jermakov – 2 min., držení).

53:24
    Krasikov je v plné permanenci! Brankář Novosibirsku musel během krátkého časového úseku likvidovat hned několik nebezpečných střel, například od Ožiganova či Azeveda.

52:47
    Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jevgenij Česalin – 2 min., držení).
    52:28 Vladimir TKAČOV - 4:2

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 10. Romancev (Ruohomaa, Puustinen), 18. Romancev (N. Korotkov), 26. Romancev (Jokipakka, J. Peltola), 33. Česalin (Milovzorov, Jermakov) – 12. K. Petrov (Azevedo, Cormier), 53. Tkačov (Jarullin, Fisenko)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Säteri) – Loginov (C), Jokipakka, Jermakov, Piganovič, K. Alexejev, Timašov, Ilja Morozov, Jefremov – Ruohomaa, Puustinen, J. Peltola (A) – Sajustov, Česalin, Milovzorov (A) – Torčeňuk, Michajlov, Šarov – Pervušin, Romancev, N. Korotkov.
    Ak Bars Kazaň: Reideborn (26. Biljalov) – Jarullin, Wikstrand, Ožiganov, Žuravljov, Judin, Abrosimov, Fazylzjanov – Cormier, K. Petrov, Azevedo (C) – Frattin, Galijev, Tkačov (A) – A. Michejev, M. Gluchov, Lukojanov (A) – Fisenko, Voronkov, Galimov – Valejev.

Rozhodčí: Gofman, Kuljov – Slavikovskij, Ponomarjov

Diváci: 7 420