Sokolov – Opava 0:1 (kon.) | Benešov – Slovácko 1:3 (kon.) | Varnsdorf – Zlín 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:3 (1:1)
1.FC Slovácko
Úterý 24.09.2019, 16:00MOL Cup • 3. kolo

Sudí Pavel Orel naposledy v tomto utkání foukl do píšťalky a ukončil tak duel 3. kola MOL Cupu, v němž favorizované Slovácko sice překvapivě prohrávalo trefou domácího Engelmanna, ale ještě do půle srovnal Petržela a svůj tlak ve druhé pětačtyřicetiminutovce hosté zúročili brankami Kalabišky a vlastním gólem domácího Vosáhla. Navíc ještě kapitán Slovácka Daníček neproměnil penaltu a Sadílek trefil tyč. Výhra hostí je tak zasloužená, leč Benešovští podali sympatický a bojovný výkon. (17:54:06)

90+2

89
    Ještě jedna standardní situace Slovácka, a to v době, kdy už časomíra ukazuje poslední minutu.

86
    Hosté sami ukončili své snažení útočným faulem. Domácí budou rozehrávat od vlastního vápna, duel se pomalu blíží ke konci.

85
    Domácí to ještě zkusili, Engelmann po pěkné individuální akci střelou ze střední vzdálenosti však těsně netrefuje branku soupeře.

82
    Lukáš Sadílek napřáhl zpoza vápna a jeho střela orazítkovala tyčku benešovské branky!

81
    Domácí se stále brání tlaku soupeře. Zdá se, že na zvrat v zápase už nenajdou síly.

79
    Ofsajd zastavil útočné snažení domácích fotbalistů, Slovácko bude zhruba deset minut před koncem řádné hrací doby u míče.

77
    Slovácko drží pevně otěže zápasu ve svých rukou, obrana Benešova musí být stále v pozoru.

74
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Hosty nemusí neproměněná penalta příliš mrzet. Krátce poté si totiž míč do vlastní branky nešťastně srazil benešovský JAKUB VOSÁHLO a už je to o dva góly – 1:3.

73
    Také domácí mají dostřídáno. Třetí změnou je odchod Michaela Azilinona a příchod Ondřeje Brokeše.

73
    Kapitán Slovácka Vlastimil Daníček však pokutový kop neproměnil. David Tetour vystihl směr jeho střely a je teď hrdinou domácích.

72
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Engelmann (SK Benešov).

72
    Byla nařízena penalta ve prospěch Slovácka! Engelmann si počínal nedovoleně v pokutovém území a rozhodčí Orel nekompromisně ukazuje na puntík!

66
    Po ubráněném rohovém kopu vyrazil Benešov do přečíslení, které utnuli hosté odkopem do zámezí.

65
    Hosté potřetí a naposledy střídají. Tomáš Zajíc přepustil místo Ondřeji Šašinkovi.

65
    Po faulu domácích kopali hosté trestňák zhruba z třiceti metrů, žlutomodří se dokázali ubránit.

63
    Statistika střel na branku zatím hovoří jasně ve prospěch Slovácka – osm ku jedné. Avšak produktivita Benešova je stoprocentní... Ještě doplňme, že na stadion U Konopiště si v úterním odpoledni našlo cestu 500 diváků.

61
    Druhý roh prvoligového celku v tomto utkání Benešovští ustáli, avšak stále se brání tlaku soupeře.