Motor ČB – Litoměřice 2:6 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:0 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Přerov – Jihlava 1:3 (kon.) | Poruba 2011 – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 8:0 (kon.)
Havířov – Třebíč 1:3 (kon.) | Sokolov – Prostějov 3:9 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 25.09.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 7. kolo

Třetí třetina nakonec přinesla branku až v samém závěru, kdy se v 57. minutě prosadil Březina, který tak završil svůj dnešní hattrick. Hosté z Ústí nad Labem se do hry zapojili zejména v posledních deseti minutách, nepodařilo se jim však dosáhnout kýženého vyrovnání, i přes to, že některé šance k němu neměly daleko. Pro dnešek se s vámi z Lapače loučím a přeji vám hezký zbytek večera. (20:00:26)

60:00
    Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášení David Březina a Jiří Severa.

59:44
    Zelingr namazal na Melku před branku, který kotouč otřel o levou tyč.

59:25
    Hraje se ve středním pásmu, Vsetínští dobře brání a nechtějí hosty pustit k šanci.

59:00
    Poslední minuta třetí části.

58:43
    Brož poslal skákající střelu od modré, ta nad hlavami proletěla ke kruhu, kde ji zachytil jeden z hráčů.

Vsetín právě vstřelil branku!
    Rehuš namazal kotouč na Slováčka před brankou, kterému se nepodařilo zakončit, puk se však odrazil k DAVIDU BŘEZINOVI, který nekompromisně propálil Brízgalu a dovršil tak svůj dnešní hattrick. Asistence: Ondřej Slováček, Branislav Rehuš.

56:09
    Vsetínští se zbytečným faulem připravili o přesilovku, pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

56:09
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lukáš Volf – 2 min., podrážení).

55:58
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Müller – 2 min., krosček).

55:36
    Březina hledal někoho před brankou, ale nebylo komu přihrát...

55:10
    Jonák napálil kotouč od modré a rozvlnil pouze síť za Brízgalovou bránou.

54:27
    Brož teď zkoušel propasovat kotouč přes Gábu nadvakrát, ale vsetínský gólman byl proti.

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 8. Březina (Slováček), 15. Březina (Doktor), 57. Březina (Slováček, Rehuš) – 40. Severa (D. Krejčí, Roubík)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček, Teper, Hryciow, Holomek, J. Drtina, Jeřábek, Ondračka – Jonák, Rehuš, Březina – Procházka, L. Volf, Karafiát – Kucharczyk, Pechanec, D. Tůma – Doktor, Šilhavý, Vítek.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala (Stahl) – Müller, Zelingr, Vl. Brož, D. Krejčí, Veber, M. Zdvořáček – Kružík, Pšenička, J. Havel – Severa, Roubík, Melka – O. Procházka, Vildumetz, Maršoun – Filip, Dörner, O. Bláha.

Rozhodčí: Kopeček, Pilný – Konvička, Zedník