Florida – Tampa 6:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:2 (kon.)
Edmonton – Arizona 2:4 (kon.) | Calgary – Winnipeg 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis Blues
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Dallas Stars
Středa 25.09.2019, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • Příprava NHL

Československá stopa

Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:59
    Andrej Sekera (DA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:35 (04:42:56)

1. Landon Bow (DAL) 15 zák., 0 gólů, 100 %
    2. John Klingberg (DAL) 1+0
    3. Ryan O'Reilly (STL) 1+0

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 29:18 (9:6, 6:8, 14:4)
    Zblokované střely – 11:9
    Vyhraná vhazování – 30:19
    Trestné minuty – 12:16
    Hity – 16:16

Hokejisté St. Louis už dokázali ve třetí třetině jen snížit a tak podlehli Dallasu 1:2. V 8. minutě zápasu poslal Stars do vedení ve vlastním oslabení Jason Dickinson. Ve druhé třetině se trefil naopak v přesilovce John Klingberg. V 56. minutě domácím vrátil naději Ryan O'Reilly, ovšem ani velký závěrečný tlak už Bluesmanům vyrovnání nepřinesl.

59:59
    Ani velký tlak St. Louis vyrovnání nepřinesl. Hosté vyhrají!

59:15
    Další rána stejného hráče, Oettinger přerušuje hru.

59:04
    Máme tu už poslední minutu. Pietrangelovu střelu vyrazil Oettinger.

58:15
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:10
    Další icing hostujícího týmu.

56:35
    Hosté se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění.

56:15
    K další střele napřáhl Dunn. Kiviranta mu ránu zablokoval.

56:04
    Domácí ožili! Rány Bortuzza a Saforda pochytal Oettinger.

55:46
    Hosté se dostali do útočného pásma a Roman Polák se s ničím nepáral. Jeho projektil od modré vyrazil Allen.
    55:17 Ryan O'REILLY - 1:2

55:17
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Závěr ještě bude pořádně dramatický! Na rozdíl jediné branky snižuje RYAN O'REILLY, který usměrnil do odkryté branky puk po přihrávce Blaise – 1:2. Asistence: Sammy Blais a David Perron.

54:42
    Střelu Mattiase Janmarka z mezikruží ztlumil bránící hráč. Puk, který se doklouzal k brankovišti, následně přikryl Allen.

54:10
    Zakázané uvolnění hostí. Do konce zbývá necelých šest minut.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 56. O'Reilly (Blais, Perron) – 8. Dickinson (Lindell), 37. Klingberg (Hintz, Radulov)

St. Louis Blues: Allen (Wilcox) – Bortuzzo, Dunn, Gunnarsson, Pietrangelo (C), Walman, Mikkola – Barbašev, Blais, Bozak, Fabbri, Kostin, O'Reilly, Perron, Sanford, Schenn, Schwartz (A), Steen (A), Sundqvist.
    Dallas Stars: Bow (41. Oettinger) – Klingberg (A), Harley, Polák, Lindell (A), Sekera, Oleksiak – Radulov, Hintz, Benn (C) – Gurjanov, Dickinson, Janmark – Robertson, Gardner, Caamano – Kiviranta, Dellandrea, Comeau.

Rozhodčí: Halkidis, Brenk – Flemington, Nagy

Diváci: 16 515